dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Druhny Hanki

Kraków,małopolskie

485 000 zł34 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - dużego jasnego pokoju - otwartej kuchni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

733 600 zł48 m² 15 379,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 137 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe znajdujące się przy ulicy Białoprądnickiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

992 428 zł71 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych opłat okazja-nowa promocyjna cena! lokal 70 Termin oddania III kwartał 2024 Miejsca postojowe 55 000zł Dostępne mieszkania 2/3/4 pokojowe na różnych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

647 000 zł36 m² 17 726 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe ekskluzywne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji o powierzchni 36,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

633 000 zł36 m² 17 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 70 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 063 000 zł63 m² 16 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które zlokalizowanew osiedlu Atal Kliny Zacisze, dębniki, kraków, małopolskie. Lokalizacja W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

938 000 zł55 m² 17 054,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal o całkowitej powierzchni 55m składa się z: salonu z aneksem kuchennym (23,99m ) sypialni I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

366 350 zł17 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 17,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

869 500 zł50 m² 17 355,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 152 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji. Stara cena: 1.022.500 zł Cena promocyjna: 869.900 zł W Lutym Oszczędzasz aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości ostatnie takie 2-poziomowe mieszkanie z osobną kuchnią i pokojem rekreacyjnym! idealne dla rodziny! warto! Oferta 2-poziomwego mieszkania 77 m2 z prywatnym ogrodem 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

918 500 zł53 m² 17 200,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 819,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, które idealnie sprawdzi się zarówno w celu inwestycyjnym jak i dla młodej rodziny. Lokal Najważniejsze informacje: -mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

715 792 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane z pomocą architekta w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

949 000 zł56 m² 16 946,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szuwarowa, szwai, bobrzyńskiego, konopczyńskiego, czerwone Maki, green Office Park Do sprzedania przestrzenne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Ruczaju przy ulicy Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

505 000 zł32 m² 15 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować państwu kompleksowo wyremontowane mieszkanie na osiedlu Centrum B. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w bloku pięciopiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

783 600 zł48 m² 16 427,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

681 868 zł38 m² 17 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy 2 pokoje z balkonem (3.B.2.01) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

1 002 352 zł63 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

ul. Lipska/ Siemianowicza - Płaszów Sprzedamy piękne 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie 56 metrowe na 2 piętrze w niskim kameralnym bloku z 2001 roku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

529 000 zł32 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ładne, zadbane 1-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2018 r., o powierzchni 32 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Ściegiennego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 194 828 zł59 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (a0601) położone w dzielnicy zabłocie na 6 piętrze, o powierzchni 58,57 m2 z balkonem 3,93 m2. Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 113 502 zł71 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych opłat okazja-nowa promocyjna cena! lokal 85 Termin oddania III kwartał 2024 Miejsca postojowe 55 000zł Dostępne mieszkania 2/3/4 pokojowe na różnych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

620 000 zł51 m² 12 274,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe Z jasną kuchnią! nowa huta! Mieszkanie o powierzchni 50,51 m2 składa się z: pokój duży 19,7m2, pokój mały 12,9 m2, łazienka z wc 3,7m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

404 000 zł58 m² 6 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ostatnie mieszkanie w młoszowej/trzebini 3 pokojowe z balkonem - 58 m2 za 410.000zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

805 000 zł64 m² 12 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy!rodzinne mieszkanie Z dwoma balkonami! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 964 600 zł103 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy mają przyjemność zaoferować Apartament na 2 piętrze w inwestycji Na Błonie 106! Zakup bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Brak prowizji 0%! Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 205 982 zł74 m² 16 240 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych opłat okazja-nowa promocyjna cena! lokal 19 Termin oddania III kwartał 2024 Miejsca postojowe 55 000zł Dostępne mieszkania 2/3/4 pokojowe na różnych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

331 670 zł20 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 19,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

951 256 zł58 m² 16 509,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku podana W ogłoszeniu cena jest ceną promocyjną udzielony rabat w wysokości 165 946 zł! Do zakupu oferujemy mieszkanie (2a106) położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

655 000 zł40 m² 16 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych opłat okazja-nowa promocyjna cena!konieczność zakupu dwóch lokali na jednej księdze o pow.40m2 za 655 000zł oraz 23m2 za 383 000zł lokal 27a/27b Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

369 070 zł22 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

689 000 zł41 m² 16 719,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! płaszów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Modlniczka,małopolskie

737 000 zł70 m² 10 573,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe, jednopoziomowe, na zamkniętym osiedlu z ogródkiem i miejscem parkingowym ( dodatkowo opcja dwóch miejsc parkingowych) Świetna lokalizacja, doskonały, błyskawiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 223 640 zł97 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

330 000 zł20 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy! garsoniera! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w dzielnicy nowa huta. Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym bloku z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Mieszkanie 60,71 m2 z balkonem 3,77 m2 w stanie deweloperskim z 2 miejscami postojowymi gratis! idealne dla rodziny Z dziećmi (I nie tylko) W świetne cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 116 449 zł51 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 50,75 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

377 257 zł19 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 18,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

590 000 zł32 m² 18 323 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie do wejścia! bieżanów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Ściegiennego Nieruchomość położona na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij