dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 291 188 zł71 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 062 081 zł86 m² 12 334 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 4 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

595 000 zł35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - jasna kuchnia - łazienka z wc Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do zakupu, nieruchomość składa się z dwóch poziomów, znajduje się na 4 piętrze budynku bez windy, z lat 2000 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nadwiślańska

Kraków,małopolskie

950 000 zł36 m² 26 127,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nadwiślańska 11 to nowoczesny kompleks apartamentowy położony w dzielnicy Podgórze przy Bulwarach Wiślanych. W bliskiej odległości położony jest plac Bohaterów Getta oraz kładka Bernatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aktorów

Kraków,małopolskie

1 130 000 zł64 m² 17 711,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować prestiżowy apartament przy ulicy Aktorów w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 63,80 m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Alokum nieruchomości przedstawia ekskluzywny apartament w pełni wyposażony o powierzchni 80 m2 z ogródkiem (około 200 m2) oraz dwoma miejscami parkingowymi. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

820 000 zł56 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prądnik biały/górka narodowa/banacha nowoczesne do wejścia Prądnik Biały/ Górka Narodowa ul.Banacha piękne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w budynku z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bochnia

Bochnia,małopolskie

438 000 zł45 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Bochni. Komfortowe mieszkanie do wejścia. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

405 210 zł58 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! vidok residence - nowe osiedle W trzebinii Podstawowe Informacje: hol z salonem i kuchnią / 2 pokoje / łazienka Pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

1 119 000 zł62 m² 17 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie położone na czwartym piętrze inwestycji citiyes! By Imperial przy ul. Nowohuckiej 46. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone, nigdy nie było zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Lwowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

999 000 zł57 m² 17 416,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 przy ul. Dąbskiej. Mieszkanie jest jasne i przestronne ( ekspozycja południowa), ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

730 713 zł77 m² 9 455,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*Rezerwacja* Mieszkanie zarezerwowane do 20/02/2024 Z przyjemnością przedstawiamy Inwestycję arka nova zlokalizowaną na granicy Krakowa i Skawiny! Prezentujemy jedno z kilku ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

476 000 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, zlokalizowane przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgody

Kraków,małopolskie

850 500 zł61 m² 13 919,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Zgody. Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

655 000 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji e-mail: jeżeli szukają Państwo mieszkania do wejścia, bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych, na kameralnym osiedlu, to ta alternatywa spełni oczekiwania! Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Kraków,małopolskie

361 000 zł25 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe na 1, 2 , 3 i 4 piętrze w podobnym rzucie jak na załączonym zdjęciu, okna z wyjściem na balkon skierowane na południe. Kawalerki tylko dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zarzyckiego

Tarnów,małopolskie

380 000 zł60 m² 6 376 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

ul. Zarzyckiego 9-15, tarnów Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane na ul. Zarzyckiego w tarnowie/mościcach. Rok budowy: 2003. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

285 000 zł55 m² 5 159 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Olkuszu przy ul. 1000lecia. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w trzy piętrowym budynku murowanym, o powierzchni 55,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

628 000 zł35 m² 17 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Śliczne 2 pokoje w sercu Ruczaju. Mieszkanie przeszło remont generalny, gotowe do urządzenia i zamieszkania lub wynajmu. na powierzchnię 35 m2 składa się sypialnia 1 sypialnia 2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

682 058 zł39 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | 38,63m2 | blisko Bonarki | gotowe Nowoczesne osiedle w Krakowie z balkonami, tarasami lub ogródkami blisko ch bonarka. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

907 920 zł78 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. W ofercie posiadamy mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchni 29 - 118 m2. Inwestycja z własnym parkiem o powierzchni 1h do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

3 600 000 zł242 m² 14 866,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy apartament na Woli Justowskiej, zlokalizowany przy ul. Jesionowej. Nieruchomość dla osób ceniących sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

479 117 zł33 m² 14 696,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Proponujemy Państwu mieszkanie typu studio w nowej kamienicy w centrum Starego Podgórza. Lokalizacja Kamienica usytuowana przy ul. Józefińskiej, w pobliżu bulwarów wiślanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

530 000 zł40 m² 13 151,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą : Prezentuję Państwu mieszkanie 1 pokojowe o wierzchni 40m2 z możliwością przerobienia na 2 oddzielne pokoje. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

724 000 zł48 m² 14 940 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Andrzeja Zauchy Cena sprzedaży : 724 000zł Powierzchnia: 48,46m2 Piętro: 2/5 Pokoje: dwie sypialnie + salon z aneksem Na sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Tarnów,małopolskie

222 500 zł34 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Rezerwacja Dzień dobry, mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,50m2 z balkonem, zlokalizowane w mościcach przy ulicy Traugutta na drugim piętrze. Położone na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 38m2 z osobną kuchnią. Nowa Huta. Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie własnościowe w centrum Nowej Huty, w bliskim sąsiedztwie Placu Centralnego. Osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

834 400 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. W centralnej części osiedla powstaną przestronne dziedzińce z niekonwencjonalnie zaaranżowana zielenią i małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

660 000 zł70 m² 9 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji martalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Kupujący nie płaci 2% podatku PCC. Na sprzedaż mieszkanie w Modlniczce, o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

545 000 zł43 m² 12 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Teatralnym. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 43m2 znajduje się na wysokim parterze 3-piętrowego budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

669 000 zł45 m² 14 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży atrakcyjne słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

289 000 zł34 m² 8 445,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.twoje przytulne .GOTOWE DO WPROWADZENIA .BLISKO WSZĘDZIE, TAK JAK LUBISZ - 40 min do Krakowa .CENA DO NEGOCJACJI! Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 34,22m 2 na 4 piętrze w bloku a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Kraków,małopolskie

995 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupoziomowe po remoncie , o pow.74,70m2 (pow. z piwnicą 77m2) mieszczące się na wysokim parterze oraz na poziomie -1. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł81 m² 14 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 mkw. położone w zielonej okolicy w Starym Płaszowie przy ul. Wielickiej. Lokal dostępny w terminie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skawińska

Kraków,małopolskie

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie świętną lokalizację inwestycji I kameralną atmosferę sprawdzony deweloper - gwarancja jakości nieruchomość 1 - pokojowa Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

624 320 zł36 m² 17 453,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2