dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

449 000 zł42 m² 10 811,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na granicy z Krakowskim Bieżanowem! Mieszkanie o powierzchni 41,53m2. Składające się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Kasztanowa

Kraków,małopolskie

799 000 zł80 m² 9 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowa cena! Szanowni Państwo, home-Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80.5 m2. Osiedle jest zlokalizowane juz przy granice Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

854 000 zł67 m² 12 680 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: szukasz świetnie zlokalizowanego, trzypokojowego mieszkania w Krakowie? Mam przyjemność zaprezentować Ci pełni wyposażone mieszkanie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sanocka

Kraków,małopolskie

750 000 zł70 m² 10 653 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu zlokalizowane przy ul. Sanockiej na Woli Duchackiej. Piętro: 9/10. Nieruchomość o powierzchni: 70,4 mkw. składa się z - czterech pokoi: 15 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 293 500 zł65 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Mam przyjemność przedstawić lokal o powierzchni 65mkw zlokalizowany w sercu Kazimierza - na Placu Wolnica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy z XVIII wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

754 000 zł48 m² 15 817,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Inwestycja Kołłątaja 12 to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa kilka minut spacerem od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

635 000 zł40 m² 15 820 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie, bardzo dobrze skomunikowanego z centrum miasta, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji mail: wszystkie oferty na stronie: przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

560 000 zł59 m² 9 483,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze do generalnego remontu, idealne pod inwestycję. Budynek usytuowany jest na 16 arowym gruncie, gdzie mieści się łącznie 5 mieszkań. W lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł72 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam wielką przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne mieszkanie, położone na wzgórzu w Przegorzałach , gdzie pomimo bliskości miasta, panuje mikroklimat i można odetchnąć świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Wileńskiej w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

515 000 zł29 m² 17 691,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Cegielnianej (łagiewniki). W pobliżu ul. Zakopiańska, ul. Brożka. Świetna lokalizacja dla osób ceniących dobrą komunikację - blok znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Gorlice,małopolskie

340 000 zł48 m² 7 068,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie, usytuowane w Gorlicach na ul. Krasińskiego. Mieści się ono na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku, całość ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

760 000 zł45 m² 16 870,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,05 m2 zlokalizowane na VI piętrze budynku przy al. 29-go Listopada 39 na inwestycji Vermelo. nieruchomość zlokalizowana blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zawada

Zawada,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

535 000 zł41 m² 12 923 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł125 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Duże, przestronne, ciche, w wysokim standardzie wykończone mieszkanie dwupoziomowe na 1-piętrze kameralnego ogrodzonego i monitorowanego budynku z 2002r. 4-pokojowe, o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

564 000 zł44 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opis mieszkania Na sprzedaż nieruchomość w Tarnowie. Lokal ma 45m2 i znajduje się na 4-tym pietrze. Posiada długi i wygodny balkon na całej długości ściany salonu. Dzięki temu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł158 m² 10 127 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Ta Alternatywa jest dla Ciebie! Przedstawiam Państwu przestronny i elegancki apartament o powierzchni 140 metrów kwadratowych, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

535 000 zł41 m² 12 923 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

564 000 zł44 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 239,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

[eng below] Mieszkanie z potencjałem / 35 m2 / Dwa pokoje / Centrum Nowej Huty / Doskonała lokalizacja / Idealne dla Ciebie! Szukasz idealnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 290 744 zł94 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 93,60 m2 piętro: 1 cena: 1 290 744 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 + loggia 3 m2, znajdujące się na 3 piętrze 10 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi o powierzchni 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

509 500 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe inwestycja na Nowym Bieżanowie. Niezwykle kameralna, zaledwie osiem mieszkań w czterech dwulokalowych segmentach. Nowoczesna architektura, nowoczesne ekologiczne rozwiązania, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

851 046 zł62 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy ostatnie mieszkania W gotowej inwestycji na płaszowie - 15 min do centrum Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

299 000 zł48 m² 6 276,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje ciepłe M3. Gotowe do zamieszkania! cena do negocjacji! Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 47,64 m 2 na 2 piętrze w bloku a w nim: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc.