dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z niezależną, jasną kuchnią o powierzchni 53m2, mieszczące się na Prądniku Białym. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Apenińska

Tarnów,małopolskie

429 000 zł60 m² 7 186 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na Osiedlu Nauczycielskim cechującym się ogromną popularnością. - 60 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią o powierzchni 42m2, mieszczące się na Prądniku Czerwonym. Układ mieszkania: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

815 000 zł52 m² 15 700,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużą loggią 18,12 m2 (całkowita powierzchnia mieszkania wraz z loggią wynosi 70,03 m2). Zlokalizowane na pierwszym szóstym piętrze , na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Emmerson prezentuje Przestronne mieszkanie o powierzchni ok 79 mkw (powierzchnia użytkowa ok 59 mkw), położone na 7 pietrze w siedmiopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

630 000 zł26 m² 24 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko w Naszym Biurze Twoje M wyjątkowa, alternatywna oferta na inwestowanie środków w pewny biznes! Szacunkowa stopa zwrotu z wynajmu prezentowanego apartamentu to nawet 15%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

990 000 zł83 m² 11 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym gotowe do odbioru Widokowy apartament z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suskiego

Szaflary,małopolskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie na parterze w budynku wolnostojącym, niedaleko Nowego Targu, położone na działce nr. ewid. 6027/3 Lokalizacja: szaflary, ul. Augustyna Suskiego 17/1 Powierzchnia: 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

509 000 zł43 m² 11 793,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, tylko u nas. Przedstawiamy ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 43,16 m2 ( powierzchnia całkowita to 49,53 ) w inwestycji - Nowa Bieżanowska. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

700 000 zł47 m² 15 044,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ciesz się codzienną ciszą i nowoczesnością! Korzystaj z życia i czerp z dobrodziejstw lokalizacji. Zadzwoń, nim oferta Cię ominie! Jeżeli myślałeś o mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

289 000 zł20 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień Otwarty 20.11.2023 18:00-19:00 Mieszkanie do remontu: - ul. Młyńska - 3 piętro z windą - kuchnia w przejściu - ogrzewanie gazowe, możliwość przyłączenia do mpec - spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

682 058 zł39 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

619 000 zł53 m² 11 761,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, tylko u nas. Przedstawiamy ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,63 m2 w inwestycji - Nowa Bieżanowska. Kameralny budynek składający się z 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

924 000 zł70 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokal mieszkalny pod świetną inwestycję w doskonałej lokalizacji. Wynajem na pokoje lub całego mieszkania z ciekawym układem, który pojawia się rzadko lokalizacja: aleja Pokoju, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mozarta

Kraków,małopolskie

899 000 zł84 m² 10 735,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Bez prowizji. Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: 899.000 PLN - cena za mieszkanie 60.000 PLN - cena za miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

850 000 zł64 m² 13 354,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania lokal użytkowy, którego przeznaczenie na życzenie Kupującego może zostać zmienione na mieszkalne. Można również dokonać zakupu z przeznaczeniem na działalność gospodarczą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

749 000 zł61 m² 12 309 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Nieruchomość: mieszkanie położone na 9 piętrze o powierzchni 60,85 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji starej części Nowej Huty. Okolica: okolica doskonale skomunikowana, do przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

822 318 zł56 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b2.22) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 590 057 zł89 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem u Stóp - blisko Błoń i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 550 064 zł90 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Nova Wiosenna. Deweloper planuje odbiory mieszkań na IV kw. 2023. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

350 000 zł72 m² 4 861 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże dwustronne mieszkanie o pow. 72 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Promiennej w Tarnowie. Mieszkanie to jest idealne dla osób które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł82 m² 13 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 82,12 m2 (C6-1-5) na 1 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 089 416 zł124 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży pół bliźniaka (D1-A) w dzielnicy Wola Justowska o powierzchni 124,37 m2 składającego się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł84 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Eng below Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 84 m2 znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy w Krakowie. Na powierzchnię 84 m2 składają się: korytarz 3 pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 288 416 zł85 m² 15 225,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,62 m2 (C6-4-13) na 4 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

818 000 zł65 m² 12 585 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji dla agencji. pełna oferta bezpośrednio od dewelopera. Nowa inwestycja dzmt , Maciejkowa Apartments Mamy przyjemności przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przez dewelopera dzmt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saska

Kraków,małopolskie

701 000 zł41 m² 16 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Podgórze, ul. Saska w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł113 m² 14 064,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecamy! Mieszkanie 4 pokojowe 113,05m2 na ul. Grzegórzecka (dzielnica: grzegórzki-Stare Miasto ). Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 113,05m2 , usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Teligi / 3 pokoje / po generalnym remoncie / balkon Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Teligi. Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

869 000 zł59 m² 14 743,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

| kraków | Kleparz | Szlak 17 | mieszkanie | 50-60m2| dobra komunikacja| przestronna kawalerka| możliwość przerobienia na /3 2pokoje | oddzielna kuchnia | great home z przyjemnością prezentuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

799 000 zł52 m² 15 338,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe wykończone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,09 m2 w budynku przy ul. Saskiej (z 2022 roku) Rozkład pomieszczeń wg załączonego rzutu.; - salon z aneksem kuchennym (20,23 m2) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

700 000 zł54 m² 12 939 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Okulickiego w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij