dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

944 010 zł93 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 4-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Księdza Meiera w Krakowie, na dziewiątym piętrze z dziesięciu nowoczesnego bloku z 2023 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

771 592 zł45 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na Błonie 106 to kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębcza

Bochnia,małopolskie

250 000 zł31 m² 7 966,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe mieszkania Z pięknym widokiem! Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana w Bochni, przy ul. Dębczej Oferta obejmuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,38,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

729 000 zł43 m² 17 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

English below Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,61 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku z roku 2016 zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Pachońskiego 5C. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

750 000 zł54 m² 13 769 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem w garażu przy ul. Rydygiera - Rżąka. Mieszkanie o powierzchni 54,60 m2, położone na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

820 000 zł55 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowym bloku na Prądniku Czerwonym, przy Parku Reduta. W pobliżu sklepy, restauracje, kawiarnie, przedszkole, galeria handlowa i park wodny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Podgórze - Koszykarska - 2 pokoje z aneksem lokalizacja: lokalizacja idealna dla rodziny jak również pod najem. Budynek znajduję się niedaleko obok przystanku autobusowego, który ma świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

1 237 308 zł90 m² 13 817 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania Na sprzedaż nowe mieszkanie czteropokojowe. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

800 360 zł57 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji obok Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

982 224 zł58 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C93) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarnochowice,małopolskie

664 000 zł47 m² 14 136,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 3-pok mieszkanie o podwyższonym standardzie, do wejścia. Miejsce parkingowe w cenie. Główne atuty nieruchomości: piekny widok prestiżowy budynek bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł31 m² 13 938,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność Państwu przedstawić 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30.87m2 usytuowane na parterze, znajdującego się na ulicy Okulickiego. Mieszkanie składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

683 000 zł38 m² 18 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Koletek, dzielnica I Stare Miasto w bliskim sąsiedztwie Wawelu, na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1911 roku, w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

972 782 zł65 m² 14 954,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w nowo wybudowanej, nowoczesnej kamienicy. W skład mieszkania o powierzchni 65.05 m2 wchodzi: Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Brzesko,małopolskie

420 000 zł56 m² 7 469 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Brzesko ul. T. Kościuszki - na sprzedaż przestronne, jasne i umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,45 m2, gotowe do zamieszkania od zaraz. Ulokowane na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 221 850 zł70 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Pamiętaj, żeby nie zapomnieć o sobie - Tężnia solankowa - Prywatna siłownia - Strefa jogi - Młodopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy. Szczególnie! trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum, blisko dh Max i dh Świt, 2 piętro mieszkanie po generalnym remoncie kuchnia połączona z aneksem kuchennym nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

695 000 zł61 m² 11 337,70 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowane, przytulne i przestronne mieszkanie w kamiennicy z początku XX wieku. Idealne dla rodziny, studentów lub pod inwestycje. Układ Mieszkanie położone jest na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

904 995 zł60 m² 15 210 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji obok Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

606 560 zł35 m² 17 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (52) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

547 000 zł32 m² 16 830,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie po generalnym remoncie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja dla rodziny lub dla pary. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

987 700 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie dla osób ceniących bliskość zieleni, terenów rekreacyjnych i spacerowych. Opis Nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

724 600 zł42 m² 17 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozrywka

Kraków,małopolskie

545 000 zł42 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane obok Parku Reduta w Dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój ok. 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

515 000 zł38 m² 13 602,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Możliwa negocjacja ceny przy zakupie za gotówkę. Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Pużaka na Azorach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aktualne - możliwość skorzystania z kredytu 2% Powierzchnia mieszkania: 57m2 Piętro 7/10 Termin realizacji: gotowe. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, co umożliwia przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

747 126 zł50 m² 14 886 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 50,19 m2 (C9-5-22) na 5 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

730 000 zł57 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe Z dużym balkonem stan deweloperski - ruczaj N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57.20 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

699 000 zł41 m² 15 423 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowy apartament z pięknym, dużym tarasem w kameralnej inwestycji Przewóz 25, w bliskim sąsiedztwie licznych terenów zielonych. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

675 000 zł40 m² 16 904,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal (M.2) o powierzchni 39.93m2, składający się z przedpokoju, pokoju z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

649 000 zł51 m² 12 683,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Zakup bez podatku pcc 2% - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

689 040 zł42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

500 000 zł26 m² 18 882 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

DO sprzedania Kawalerka przy ul. Żabiniec w inwestycji Casa Feliz - dzielnica Krowodrza. Doskonała propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację oraz wysoki standard mieszkania. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

736 681 zł38 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy 2 pokoje z balkonem (3.B.2.01) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia.