dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

629 693 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

736 092 zł53 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Henryka pachońskiego/adama Vetulaniego w nowej inwestycji Parki Krakowa, na szóstym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2023 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

771 600 zł45 m² 17 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam wielką przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne mieszkanie, położone na wzgórzu w Przegorzałach, gdzie pomimo bliskości miasta, panuje mikroklimat i można odetchnąć świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

/ ul. Filipowicza / 54M 2 / jasna kuchnia / ekspozycja trójstronna / balkon Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. . Nieruchomość o metrażu 54m 2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Kraków,małopolskie

320 000 zł40 m² 7 901,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 2 - pokojowe W dzielnicy stare miasto ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

589 000 zł51 m² 11 571,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie w bloku przy ulicy Lilii Wenedy w Krakowie - dzielnica Prokocim. Ulica przylega do Parku Lilii Wenedy i praktycznie każdy z bloków ma bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

330 000 zł31 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Borsuczej, na niskim parterze dwupiętrowej willi z 1960 roku w najbardziej atrakcyjnej i zielonej okolicy miasta Krakowa. Willa jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

893 884 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży prestiżowy apartament w kameralnej inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 121 187 zł64 m² 17 590 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

3 pokoje ze słonecznym salonem 63,74m oddanie 06.2024 Mieszkanie w prestiżowej inwestycji - ul. Rydlówka c27 Powierzchnia: 63,74m Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

229 000 zł19 m² 11 804,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal do własnej aranżacji w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja: kraków -podgórze - ul. Kalwaryjska nieopodal ul. Marii Konopnickiej lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

809 884 zł67 m² 12 144 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam do zaoferowania w bardzo okazyjnej cenie, jedno ostatnich mieszkań w inwestycji na Krakowskim Osiedlu Prądnik Biały Lokal nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

605 000 zł48 m² 12 484,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Andrzeja Zauchy Cena sprzedaży : 605 000zł Powierzchnia: 48,46m2 Piętro: 1/5 Pokoje: dwie sypialnie + salon z aneksem Na sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

319 000 zł48 m² 6 634,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które zostanie prawdziwym domem dla Twojej rodziny, to właśnie je znalazłeś! Oferowana na sprzedaż nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

635 000 zł42 m² 15 119 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

463 900 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 46,39 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

998 510 zł64 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b1.88) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie jest usytuowane na siódmym (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

539 000 zł36 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

741 300 zł92 m² 8 099,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości.! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w wyjątkowej cenie dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 217 021 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Pamiętaj, żeby nie zapomnieć o sobie - Tężnia solankowa - Prywatna siłownia - Strefa jogi - Młodopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 128 289 zł94 m² 11 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera bez prowizji, bez podatku pcc Dwupoziomowy apartament o powierzchni 94,31 m2 w nowo powstałej inwestycji położony w Otulinie Bielańsko-Tynieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Tarnów,małopolskie

249 000 zł38 m² 6 553 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 1 Piętrze na ulicy Parkowej w Tarnowie. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu. Bardzo niski czynsz 347zł Serdecznie zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

805 000 zł57 m² 14 117,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! czyżyny! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Sołtysowskiej na zamkniętym osiedlu Fajny Dom. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

874 000 zł72 m² 12 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

875 000 zł52 m² 16 852,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Stanisława Lema. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 51,92 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

747 142 zł43 m² 17 424 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Powierzchnia użytkowa: 53,61 m2 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

641 000 zł35 m² 18 488,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Inwestycja Kołłątaja 12 to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa kilka minut spacerem od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębcza

Bochnia,małopolskie

236 000 zł36 m² 6 640,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o pow. 27,54 m2 z antresolą w kameralnej inwestycji przy ul. Dębczej w Bochni. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Andrzeja Zauchy Cena sprzedaży : 725 000zł Powierzchnia: 58m2 Piętro: 1/5 Pokoje: dwie sypialnie + salon z aneksem Na sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

840 000 zł76 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Siewna w Krakowie. Okolica: w najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij