dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

494 000 zł37 m² 13 351,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z widokiem na park! Położone przy ul. Gnieźnieńskiej w Krakowie. Świetna lokalizacja! Zalety lokalizacji: - blisko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Kraków,małopolskie

873 233 zł85 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w sąsiedztwie Bonarka City Center Odbiór do końca roku! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 85,36m2 piętro 3 cena: 873 232 pln inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

545 100 zł50 m² 10 902 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

950 900 zł75 m² 12 679 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie stbs o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na ul 29 listopada. Mieszkanie do drobnych poprawek. Ogrzewane dwufunkcyjnym piecem gazowym. W mieszkaniu pozostają meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

591 700 zł26 m² 22 758 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

739 000 zł59 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nieruchomość kwalifikuje się do programu wsparcia rządowego w ramach preferencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

747 840 zł61 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bandtkiego

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł170 m² 11 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest wykończony na wysokim poziomie apartament o powierzchni 170 m2 wraz z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym na posesji znajdujący się w świetniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

670 800 zł56 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

550 000 zł47 m² 11 807,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem, dla pary lub dla rodziny. Kameralna zabudowa, dużo zieleni. Miejsca postojowe na osiedlu. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kliny ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

608 000 zł39 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością przedstawiam dwupokojowe mieszkanie, po remoncie! Położone przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Świetna lokalizacja pod każdy rodzaj wynajmu! lokalizacja: kraków, ul. Łobzowska /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

453 000 zł53 m² 8 519,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, ul. Długa (czarnochowice). Ostatnie mieszkanie o takim metrażu Mieszkanie Mieszkanie posiada 53,17 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

547 600 zł36 m² 15 069 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Tarnów,małopolskie

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam piękne, świeżo odremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie, o powierzchni 42m2 w Tarnowie-Mościcach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w dwupiętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

642 816 zł44 m² 14 609,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! Mieszkanie w okolicy zalewu Bagry! Fajne, ustawne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, z możliwością dokupienia miejsca postojowego i komórki lokatorskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

529 000 zł32 m² 16 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na krakowskich Bronowicach. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Stawowej. W pobliżu również Ojcowska, sosnowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

579 000 zł72 m² 8 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 72m2 całkowitej, 68m2 użytkowej. z ogrodem 150m w I etapie kameralnej inwestycji zlokalizowanej na cichym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zielonki - mieszkanie 4 pokojowe wysoki standard N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. całkowitej około 90 m2 na nowopowstałym osiedlu w Zielonkach, ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

501 600 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,4m2, położone na ostatnim 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Św. Sebastiana. Mieszkanie posiada anteroslę i wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

742 500 zł64 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

630 000 zł32 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem, nowe, wykończone i wyposażone. Powierzchnia: 31,95m2 Pomieszczenia: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Friedleina w Krakowie, na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1936 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

868 096 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

649 165 zł54 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie - świetnie skomunikowane - nowe bez pcc i prowizji. Na co zwracasz uwagę szukając nowego mieszkania? - komunikację? Tramwaj 7 min, autobus 2 min - komunikację samochodową? 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

789 800 zł30 m² 25 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

657 540 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

641 000 zł41 m² 15 479,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dwupokojowe mieszkanie w Kościelisku, o powierzchni 41,41 m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Składa się z dwóch pokoi oraz osobnej, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

865 351 zł81 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

457 000 zł31 m² 14 949 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Kraków,małopolskie

770 000 zł49 m² 15 568,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe, o pow.49,46m2, mieszczące się na 5-piętrze w 6-piętrowym budynku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIV Czyżyny

Kraków,małopolskie

807 040 zł62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim Dewelopera, to 4-piętrowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

919 000 zł67 m² 13 716 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 (40,1 m2 powierzchni użytkowej) zlokalizowane przy ul Ułanów (prądnik Czerwony). Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

571 752 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Złocieniu. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowej inwestycji przy Domagały - Złocień. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

808 885 zł67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

558 900 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Lokalizacja: nieopodal ul. Marii Konopnickiej. W pobliżu również Kalwaryjska, wadowicka, rondo Matecznego. Opis: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzy piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

709 000 zł42 m² 16 880,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji świeżo po remoncie. Nowa kuchnia wraz ze sprzętami agd. Idealne pod wynajmem. Mieszkanie można niewielkim nakładem finansowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

688 050 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej - podkrakowskie Mogilany- gotowe do odbioru zakup bez prowizji I pcc metraż: 91,74 m2 cena: 688 050 pln miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

894 250 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polonijna

Kraków,małopolskie

399 999 zł30 m² 13 119 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W swojej ofercie posiadamy kawalerkę 26m2+balkon, 11piętro-widok! pełne agd, wynajęte za 1600/mc! Kawalerka z najemcą na 11 piętrze w bloku przy ul. Polonijnej - os. Kozłówek, dzielnica.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij