dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

800 000 zł58 m² 13 748,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone na 6 piętrze budynku z przynależnym tarasem na dachu budynku! Na powierzchnię 58 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

851 088 zł42 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji na Błonie. Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

396 000 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

744 727 zł60 m² 12 476,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M61 744 727 zł 12 476 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

840 000 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.60m2 mieszczące się na 1-piętrze w 3-piętrowej kamienicy.Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie można zobaczyć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

699 000 zł88 m² 7 953,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 87,89M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

652 935 zł69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaoferować Państwu gotowe do odbioru mieszkanie w inwestycji Piasta Park w zielonej lokalizacji otoczone Fortem Mistrzejowice. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% lokalizacja: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł52 m² 31 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka i nowoczesna kamienica z windami położona w niepowtarzalnej lokalizacji w Krakowie! Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

737 490 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 60,45 m2 piętro 6 cena: 737 490 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

672 955 zł48 m² 14 081,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycje mieszczącą się przy ulicy Romana Kiełkowskiego - dzielnica Zabłocie. Nieruchomość została już wydana do użytku. Lokalizacja: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

10 minutowa dzielnica - wielofunkcyjność przy inwestycji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

504 000 zł52 m² 9 759,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem - wieliczka N20 Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 51,50 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku. Osiedle: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

645 000 zł32 m² 20 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lema

Kraków,małopolskie

500 850 zł32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Lema III. Planowany termin odbioru mieszkań na II kwartał 2023 r. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

555 000 zł47 m² 11 723,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu mieszkanieinwestycyjne pod wynajem w rejonie Prądnika Czerwonego na ul Kwartowej składające się z dwóch pokoi o powierzchni 47,34 m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek Główny

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł93 m² 30 107,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 630.00 zł; Budynek: cegła, kamienica, międzywojenna, z lat 30-tych bardzo wysoki; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: trzy balkony, winda, wodomierz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

570 200 zł61 m² 9 316,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania o powierzchni od 61 do 72 m 2 w Wieliczce. Inwestycja składa się z 23 mieszkań i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

620 000 zł46 m² 13 463,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

963 020 zł54 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie. Inwestycja Casa Feliz zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jakim jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

557 000 zł62 m² 9 043,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

728 475 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

1 011 915 zł90 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Turniejowa 59 to: jeden budynek wielorodzinny 121 mieszkań miejsca parkingowe w garażu naziemne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

690 000 zł32 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

831 111 zł68 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 67,57 m2 piętro 7 cena: 831 111 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

414 000 zł56 m² 7 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

737 490 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

450 000 zł43 m² 10 419 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

969 000 zł45 m² 21 533,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować, nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w nowo wybudowanym budynku na cichym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Nowy Sącz,małopolskie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry. Na sprzedaż bezczynszowe, własnościowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza przy ul. Jana Sobieskiego (boczna Wałowej i Jagiellońskiej) o powierzchni 37 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

420 000 zł36 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze bloku z windą po termomodernizacji. Lokal słoneczny o wystawie południowo-wschodniej. Na mieszkanie składa się salon częściowo otwarty na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

275 000 zł20 m² 14 030,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie do remontu - ul. Bronowicka opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 19,6 m2 znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

659 755 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Lokal w stanie deweloperskim, w inwestycji oddanej do użytku w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

335 000 zł42 m² 7 957,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English version below |r| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż do remontu mieszczące się w Krakowie Na os. Na Wzgórzach w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

289 000 zł38 m² 7 506,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rynek pierwotny - 0% prowizji, zakup bez podatku 2% pcc Gotowe do odbioru jedno z ostatnich mieszkań w całej inwestycji! Mieszkanie - 40m składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

799 500 zł64 m² 12 439,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.27m2 w inwestycji zlokalizowanej na Górce Narodowej. Dokładna lokalizacja: ul. Andrzeja Zauchy. Mieszkanie o metrażu 64.27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

355 000 zł34 m² 10 565,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5m2, składające się z : - 1 pokoju - oddzielnej słonecznej kuchni - łazienki - przedpokoju - dużego balkonu - piwnicy Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

575 000 zł55 m² 10 409,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, komfortowe mieszkanie w segmencie domu, z oddzielnym wejściem z zewnątrz o powierzchni 55,24m2 z ogródkiem 35m2 ul. Petrażyckiego. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

406 382 zł33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na IV Kwartał 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

453 000 zł32 m² 14 007,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 34,77 m2 (32,34 m2 mieszkanie + piwnica 2,43 m2) znajdujące się w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

749 000 zł41 m² 18 268,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję apartament dwupokojowy o metrażu 41 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze przy ul. Rzemieślniczej / Kobierzyńskiej. Mieszkanie o metrażu 41 m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij