dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

405 000 zł30 m² 13 705,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania o powierzchni 29,55 m2 zlokalizowanego w oficynie kamienicy przy ul. Brzozowej w samym sercu Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

532 501 zł43 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Neway Estate ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Bieżanów. Nieruchomość: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

451 500 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Możliwość przesłania pełnej dostępności lokali. Bez prowizji od kupującego, wsparcie agenta aż do odebrania kluczy, podana cena to cena netto. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Wyjaśnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

690 000 zł65 m² 10 542,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Aktualizacja ogłoszenia - nowa cena. Dostępność do miesiąca od zakupu. Do sprzedania mieszkanie zamieszkane przez pierwszego właściciela od 2014 roku. Osiedle "pod Dębami" - zamknięte, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Kraków,małopolskie

718 000 zł59 m² 12 169,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zabytkowa kamienica - stylowe apartamenty - przedwojenna elegancja najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czułówek,małopolskie

529 000 zł116 m² 4 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł77 m² 10 394,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Wieliczce. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 76,87 położone jest na 3 poziomach: pierwszy Poziom: - wiatrołap - schowek Drugi poziom: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

445 000 zł33 m² 13 596,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

N ajlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta na podgórzu 1 pokój, metraż 32,73 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

679 000 zł67 m² 10 134,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji I podatku! Prezentujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 67m zlokalizowane przy ulicy Pachońskiego na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Supniewskiego

Kraków,małopolskie

279 000 zł26 m² 10 772,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Lokal użytkowy! Przedstawiam Państwu lokum, które idealnie się sprawdzi jako inwestycja dla przyszłego właściciela, tuż przy Rondzie Mogilskim-Grzegórzki-Kraków. Lokalizacja: rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł110 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament z Garażem Azory, kraków- krowodrza Oferuję Państwu Piękny Apartament z 2000 roku. Nowoczesny Salon i Kuchnię ,którą zdobi wyspa. Pokój do wypoczynku przed tv a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

473 400 zł57 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

595 000 zł81 m² 7 309,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta jest bez prowizji oraz pcc. Przedmiotem niniejszej oferty jest lokal mieszkalny o pow. użytkowej 81,4 m.kw., położony w Łuczycach (gm. Kocmyrzów - Luborzyca). *укр: громадяни.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Tarnów,małopolskie

240 000 zł36 m² 6 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Tarnowie w centrum, i piętro w bloku z cegły. Otwarta kuchnia z pokojem dziennym, mała sypialnia, łazienka z prysznicem po remoncie rok temu. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Władysława Sikorskiego

Miechów,małopolskie

485 000 zł63 m² 7 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przytulne, jasne i przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Miechowie. Blok przy szkole i przedszkolu. Ekspozycja okien południe - północ. Ciche i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Kraków,małopolskie

615 888 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

495 000 zł50 m² 9 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków - Kozłówek, ul. Na Kozłówce Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,72 m2 w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Kraków,małopolskie

708 876 zł70 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

489 760 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61,22 m2. Dotyczy mieszkania nr 32 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

755 000 zł63 m² 11 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,11 m położone przy ulicy Sołtysowskiej w inwestycji Osiedle Symbioza z 2022 roku w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

429 000 zł51 m² 8 378,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jeśli marzy Ci się wygodne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji to ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się na ul. Halszki na parterze. Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

451 500 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowicza

Kraków,małopolskie

450 000 zł33 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Słowiczej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ustawny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowinowa

Kraków,małopolskie

149 000 zł33 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Tbs 33m2 Kraków ul. Borowinowa Do odstąpienia partycypacja jednopokojowego mieszkania w systemie tbs zlokalizowanego na parterze w trzypiętrowym budynku przy ul. Borowinowej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

502 880 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 62,86 m2. Dotyczy mieszkania nr 8 B (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

650 000 zł54 m² 11 983,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Krakowa. Opis: mieszkanie usytuowane jest na parterze w 2- piętrowej kamienicy, wyposażone: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

550 000 zł53 m² 10 391,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na Podgórzu. Nieruchomość idealna na rodziny, pary lub pod inwestycje. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

407 000 zł45 m² 9 044 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam serdecznie, sprzedam mieszkanie w Wieliczce 3-pokojowe na pierwszym piętrze, jasne, przestronne. Osiedle zamknięte, brama na pilota, plac zabaw dla dzieci, z miejscem parkingowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

711 220 zł83 m² 8 588,58 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

399 200 zł35 m² 11 273,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam do zaoferowania w okazyjnej cenie jedno z ostatnich mieszkań w inwestycji na Krakowskim osiedlu Złocień. Lokal nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o powierzchni 43m2 Pokoje 18m2 i 10m2, kuchnia 8m2, łazienka 3m2, balkonem, piwnicą i dużym parkingiem przy budynku). Możliwość utworzenia 3 pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

544 932 zł59 m² 9 186,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (18) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prylińskiego

Kraków,małopolskie

450 000 zł28 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę wraz z ogrodem 16m2 oraz komórką lokatorską. Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 1-piętrowym apartamentowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzeptowskiego

Zakopane,małopolskie

665 000 zł51 m² 12 995,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Place4you oferuje Państwu kompaktowe, 3-pokojowe mieszkanie na parterze w budynku oddanym do użytku w 1983 roku. Nieruchomość zlokalizowana Zakopanem, na Krzeptówkach. Aspekty formalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

579 000 zł49 m² 11 768,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam odświeżone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,2 m2, mieszczące się na os. Albertyńskim w Nowej Hucie. Świetna i bezpieczna lokalizacja - nieruchomośc zlokalizowana pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

651 636 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc metraż: 70,83 m2 piętro: 2 cena: 651 636 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

725 000 zł62 m² 11 750,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Czyżynach. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 61,70m2 położona jest na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

758 698 zł74 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy jednego z mieszkań w kameralnej inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza 30a. Parametry mieszkania: - metraż 74,45 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

293 750 zł22 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

+ bez prowizji, ładny widok + nowa kawalerka, po remoncie + W pełni wyposażona, dobry standard + klimatyzacja, basen, spa, miejsce parkingowe + obok zakrzówka, 7 minut na kazimierz tramwajem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

491 040 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61.38 m2. Dotyczy mieszkania nr 17 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij