dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

480 496 zł53 m² 9 059,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! ostatnie mieszkanie Z panoramą , bez sąsiada przed oknami I Z dużą ilością słońca! promocja tylko do końca tygodnia! rabat 110 380 zł od ceny katalogowej i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł64 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

DO sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu novum na rakowickiej składające się Z : - 2 sypialni - salon z otwarta kuchnią - łazienka - hall - balkon Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptaszyckiego

Kraków,małopolskie

365 000 zł36 m² 10 195,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Piękne 2 pokojowe 35,8 m2 mieszkanie z ogródkiem. Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

579 000 zł56 m² 10 430,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Płaszowie ul. Lipska metraż: 55,51 m2 piętro 4/5 cena: 579 000 pln Stanowisko w halli garażowej: 33 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

684 700 zł53 m² 12 919 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

889 000 zł73 m² 12 139,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Neway Estate ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 73,23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

528 589 zł44 m² 12 134,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja tylko do końca tygodnia! rabat 79 072 zł od ceny katalogowej! Zakończenie budowy już niebawem! Mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji! Składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

899 000 zł54 m² 16 501,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane nas krakowskim Zabłociu. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54,48 m2 składa się z Sypialni 15,9 m2 Pokoju dziennego 15,2 m2 Łazienki 4,89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

441 900 zł41 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Pytaj o inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

610 800 zł62 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

409 400 zł34 m² 12 041 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi antywłamaniowe, winda; W pobliżu: apteki, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

577 100 zł58 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

501 000 zł48 m² 10 438 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

704 700 zł54 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

602 700 zł59 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

3 300 000 zł114 m² 28 947,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękny nowy i wykończony apartament 3 pokojowy w prestiżowym budynku z 2022r. Znajduje w Krakowie na ulicy Tadeusza Kościuszki - dzielnica Salwator. W cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Kraków,małopolskie

353 000 zł32 m² 11 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży ustawne mieszkanie z 2020 r. ,umeblowane , położone na granicy Sidziny i Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

607 700 zł68 m² 8 937 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

512 400 zł51 m² 10 047 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tarnów,małopolskie

399 000 zł48 m² 8 312 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Romana Brandstaettera - piaskówka tarnów Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie jest w budownictwie z 2000 roku Blok nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

605 982 zł59 m² 10 255,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

435 700 zł40 m² 10 758 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Duże 2 pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni, blisko centrum - 40,5 m2 za 435.700 zł. Rozkład mieszkania: łazienka 4,32 m2 Salon z a. kuch. 26,19 m2 Pokój 12,55 m2 Balkon 2 m2 Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

406 000 zł31 m² 12 913,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

699 000 zł85 m² 8 210,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mai Estates przedstawia na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem na powstałym w 2021 roku osiedlu zlokalizowanym w Skawinie - Łanowa Park Łanowa Park to kompleks 16 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

449 000 zł48 m² 9 336,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w Myślenicach- ceny rozpoczynają się od 9337zł/m2 Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny położony na parterze inwestycji przy ul. Sobieskiego w Myślenicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

449 000 zł40 m² 11 113,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym + komórki lokatorskie inwestycja gotowa grunt we własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolberga

Kraków,małopolskie

491 000 zł29 m² 16 896,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zabytkowa kamienica - stylowe apartamenty - przedwojenna elegancja najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

519 000 zł49 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja oddana do użytkowania Prezentowane mieszkanie (D-0-1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niedrogie mieszkanie w Wieliczce 25 minut do Krakowa, 3 pokoje 56,7 m2. Nowe mieszkanie trzypokojowe o metrażu 56,7 m zlokalizowane na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

643 365 zł76 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: III kw 2022 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

793 419 zł83 m² 9 580,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: IV kw 2023 Harmonogram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

547 707 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w inwestycji Malownicze Tarasy. Mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane jest na I pietrze w III piętrowym budynku z windą przy ul. Gustawa Morcinka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

720 594 zł84 m² 8 594,87 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł29 m² 13 806,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowany lokal (b-0-1) powierzchnia 28,90 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

600 629 zł56 m² 10 800,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 55,61 m2 piętro 7/10 cena: 600 629 pln inwestycja Wysoka jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł28 m² 14 118,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 przy ulicy Mała Góra. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Mała Góra w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

435 000 zł49 m² 8 910,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować ustawne i bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Ogrodowym. Lokal o powierzchni 48.82m2 mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

780 000 zł66 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie, rejon Płaszów. Mieszkanie o powierzchni 66,24m2, ulokowane na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij