dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

515 000 zł67 m² 7 632 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

737 129 zł70 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie ul. Lipska Inwestycja oddana do użytkowania Zakup bezpośrednio od Dewelopera metraż: 69,87 m2 piętro 5/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

563 000 zł51 m² 11 052,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

694 000 zł47 m² 14 854,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku z windą z 2021 roku. Na metraż 46,72m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

470 000 zł40 m² 11 677 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kilkuletniego budynku na Kurdwanowie; ciche, położone wewnątrz osiedla, w bardzo dobrym stanie. Składa się z 2 osobnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł83 m² 6 004,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkanie w Wieliczce o powierzchni ok. 83m 2 + poddasze nieużytkowe (34m 2 po podłodze do 150cm 17m 2 ) gratis. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowickiej

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł46 m² 23 891,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Fantastyczny apartament przy Galerii Krakowskiej lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (1,5 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

658 944 zł63 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż gotowe 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym. Metraż: 63,36 M2 piętro 2 balkon: 4,86 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

450 169 zł43 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Banacha w nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 37,45m2 składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Wieliczka,małopolskie

620 000 zł62 m² 9 967,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I miejscem postojowym- wieliczka N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 62.20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

626 824 zł61 m² 10 330 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

656 040 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez prowizji i pcc Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Płaszowie. Metraż: 62,48 M2 Ogródek o powierzchni: 41,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

628 000 zł52 m² 11 962 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane niedaleko Parku Kościuszki z pięknym Dworkiem Białoprądnickim. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (około 1980), al. Pokoju, dzielnica śródmieście/grzegórzki. Parking dostępny tylko dla mieszkańców pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

3 702 500 zł148 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson prezentuje najbardziej prestiżową inwestycje na Woli Justowskiej. - oferta wolna od pcc - Inwestycja powstaje w sercu Woli Justowskiej, w najbardziej prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

553 000 zł54 m² 10 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Olkusz,małopolskie

299 000 zł62 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,40m2 w Olkuszu przy ul.Armii Krajowej. Lokal znajduje się na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

3 712 500 zł148 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

619 185 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc inwestycja zrealizowana Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2012 roku zlokalizowane w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Myśliwskiej. Mieszkanie w stanie dobrym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Barciach

Kraków,małopolskie

467 000 zł40 m² 11 822,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prądnik czerwony- 2- pokojowe mieszkanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2, usytuowane na 1-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

551 000 zł50 m² 10 976,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Alei Pokoju w Krakowie, na parterze czteropiętrowego bloku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 946 880 zł108 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera mieszkanie W prestiżowej inwestycji blikso centrum Metraż użytkowy: 108,16 m2 Przynależne balkony o powierzchni: 18,26 m2 oraz 14,80 m2 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

485 000 zł55 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

476 000 zł45 m² 10 629,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji na Płaszowie metraż: 44,76 M2 Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł83 m² 24 096,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! luksusowy apartament W centrum krakowa O pow. 83 mkw.! Idealny jako inwestycja pod luksusowe najmy! Kup, wynajmij i zarabiaj! APARTAMENT Słowo "apartament" nie jest tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Półkole

Kraków,małopolskie

615 000 zł47 m² 13 002,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na ósmy piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (około 1980) z windą na ul. Półkole, dzielnica Grzegórzki. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

650 000 zł45 m² 14 483,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam piękne mieszkanie z widokiem, wykończone "pod klucz". Lokalizacja: kraków (okolice Ronda Barei oraz ul. Opolskiej). Mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

468 000 zł45 m² 10 453,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

3 712 500 zł148 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

369 000 zł42 m² 8 786 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja w Tarnowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku z cegły. Powierzchnia 42m2 W cenie mieszkania nowe sprzęty agd firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzeckiej

Kraków,małopolskie

667 000 zł48 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Oferujemy na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone i urządzone, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skawińska

Kraków,małopolskie

369 000 zł23 m² 15 932,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie o pow. 23,16m2 z balkonem, oraz piwnicą, znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z lat 70 XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

643 000 zł66 m² 9 761,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

687 406 zł68 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

629 000 zł43 m² 14 473,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krowodrza - 2 pokojowe mieszkanie Z 2016 r. Z dwoma balkonami N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 , położone na pierwszym piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł90 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zespół ma przyjemność zaprezentować śliczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Apartament o powierzchni 90 m2 , znajduje się na czwartym piętrze w 5-cio piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

419 000 zł36 m² 11 769,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: bieżanów, ul. Aleksandry, rejon ulic : ćwiklińskiej, telimeny Szukasz komfortowego mieszkania, 15 min od Centrum, idealnie skomunikowanego z wszystkimi częściami Krakowa? To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

482 000 zł46 m² 10 586,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij