dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 535 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja - tylko 4 mieszkania w budynku. Cicha i zielona okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budowa zakończona - klucze dostępne od zaraz. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł67,12 m² 18 459,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, chopina, krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł42,78 m² 21 505 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Premium apartament Młyny Mogilska Design & Jakość Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament zlokalizowany na 4-m piętrze, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 000 zł62,01 m² 15 868,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 984 000 zł zamiast 1 035 567zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 319 999 zł59 m² 22 372,86 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 59 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek B (wieża). Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 783 zł52,20 m² 13 444,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 644 zł63,61 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 432 zł80,92 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Prądnik Biały, kraków 4. piętro | termin oddania: III kwartał 2026 r. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł47,72 m² 19 174,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m . Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł60 m² 4 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż udział 1/2 w nieruchomości przy ul. Obozowej w Oświęcimiu. Udział w nieruchomość składa się z lokalu usługowego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz komfortowej kawalerki z balkonem w Trzebini do drobnego odświeżenia i własnej aranżacji wnętrz, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 904 zł60,62 m² 13 673,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

686 983 zł32,87 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY AL. Pokoju - metraż 32,87M2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 385 zł38,69 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 746 zł65,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł80 m² 36 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mirela sczendzina Agent prowadzący   Wyobraź sobie poranek w samym sercu Krakowa kilka kroków od Rynku Głównego, a jednocześnie w przestrzeni, która zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 978 zł64,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,69 m , położone w nowoczesnym budynku w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,60 m² 14 834,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie 60,6 m + loggia | ul. Walerego Sławka | bona - Ekopark Cena całkowita: 965 450 zł (899 000 zł mieszkanie + 50 000 zł miejsce postojowe + 16 450 zł komórka lokatorska 2,35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 956 zł86,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc lokalizacja: osiedle jest zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki wśród zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 232 zł45,41 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 45,41 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,24 m² 12 536,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę funkcjonalnego, przestronnego i słonecznego 2-.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł65,16 m² 19 797,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 228 zł57,54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament od 57.54 m2 na 2 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Ruczaj/Kraków. Lokalizacja: apartament znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 665 000 zł98,07 m² 16 977,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w malowniczej, południowej części Kłaja. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55,37 m² 13 093,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w starej, historycznej, części Nowej Huty przy Placu Centralnym na osiedlu Centrum C Jest to jedno z centralnych osiedli tej dzielnicy, która powstała w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 660 zł42,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 42,74 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł45,50 m² 14 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,5m2 na ulicy Conrada w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: osiedle na ulicy Conrada.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 392 zł39,16 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 39,16 m2 ,mieszczący się na 3 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł33,53 m² 18 759,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,53m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko u nas! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Dębskiego w Krakowie - Opatkowice. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł50 m² 23 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z prywatnym ogrodem i garażem z wejściem bezpośrednio z mieszkania Wola Justowska Kraków, ul. Królowej Jadwigi 327f Cena mieszkania: 1 159 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 804 zł47,80 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,42 m² 6 606,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Teligi w Krakowie. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. Okna drewniane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 240 zł59,77 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.