dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 535 ogłoszeń

599 000 zł60,23 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , położone w spokojnej części Skawiny przy ul. Bukowska na 4 pietrze w bloku bez Windy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 030 zł42,07 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem Os. Zielone, tarnów II piętro, blok z cegły po termoizolacji Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

660 110 zł60,96 m² 10 828,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 61 m w Słomnikach Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 475 zł38,59 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania z widokiem na Kopiec Kościuszki oraz szybkim dojazd do centrum i na lotnisko. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101,33 m² 9 858,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wzgórza ablewicza - penthouse na sprzedaż 101,33 m luksusu + taras + balkony + niezagrożony widok Jeżeli szukasz nieruchomości, która wyróżnia się absolutnie wszystkim rozkładem, światłem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 589 zł52,26 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 941 zł77 m² 14 414,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 4 pokoje - 77 m2 - najlepsze dla rodziny inwestycja Wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł13,72 m² 21 137,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność z księgą wieczystą w świetnej lokalizacji tuż obok Bonarki. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 199 zł52 m² 15 061,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie / dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie od dewelopera - planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze, winda w budynku. Okna z wyjściem na ogródek skierowane na zachód.9 Lokalizacja : Podgórze- Bieżanów, w południowo - wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 609 zł64,99 m² 14 150 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

786 252 zł51 m² 15 416,71 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań I apartamentów inwestycyjnych Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań oraz apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł45,50 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! ul. Ferdynanda Kurasia, łagiewniki, borek Fałęcki, kraków. Obok ulica: zakopianka, fredry, tischnera, turowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł49,74 m² 34 177,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja | pakiet apartamentów | białka tatrzańska - white hills aparhotel & spa nieruchomość: przedstawiamy wyjątkową okazję dla inwestorów - pakiet dwóch luksusowych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł99,74 m² 13 535,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 99m 2 usytuowane na III-piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os. Podwawelskim. Mieszkanie na 3 i 4 piętrze kameralnego bloku (tylko7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 914 744 zł112,77 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków, prądnik Biały - ul. Piaszczysta Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o ponadstandardowej powierzchni 112,77 m . To propozycja dla najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł70,57 m² 9 196,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-poziomowy z ogrodem - nr 01/2 - mieszkanie jak dom Lokalizacja: chrosna / gmina Liszki - tuż obok Krakowa i Balic Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, zieleń i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Na sprzedaż duże mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29,50 m2 położone w dzielnicy Kazimierz przy ul. Brzozowej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,05 m² 9 314,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Tarnowie, świetnie skomunikowane z centrum miasta i wjazdem na autostradę. Nieruchomość jest w trakcie prac wykończeniowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne studio z antresolą w sercu krakowskiego Kazimierza, przy ul. Dietla.Nieruchomość usytuowana jest w reprezentacyjnej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł39,29 m² 20 997,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1888

Kraków Stare Podgórze ul. Limanowskiego 39,29 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 39,29 m2 położony na drugim piętrze w trzypiętrowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zarabie, myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślenic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 143 zł81,83 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / przestronny apartament dla rodziny - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 98 m ul. Sowińskiego, tarnów | 3 pokoje + kuchnia + służbówka Przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 98 m położone na 2 piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72,72 m² 6 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- lokalizacja: nowy sącz - Powierzchnia mieszkania : 72,72mkw - Media: prąd, gaz( płyta gazowa ), woda miejska - Parter ( korytarz , salon z kuchnią , łazienka z wanną oraz dodatkowo spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 380 zł49,70 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł55,55 m² 8 730,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje o powierzchni całkowitej 55,55 m2, użytkowej 50m2 w Nowym Sączu na osiedlu Przydworcowym położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na 1 piętrze. Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z poddaszem użytkowym idealne dla osób, które cenią dodatkową przestrzeń oraz komfort codziennego życia Powierzchnia: 67,70 m Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł99 m² 3 020,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie blisko Lasku Borkowskiego - tbs. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Podłogi drewniane oraz płytki ceramiczne. Ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na os. Hutniczym. Nieruchomość o powierzchni 37 m położona na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 850 zł61,59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje promocyjny harmonogram 20/80 wraz z miejscem postojowym na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł44,68 m² 16 539,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zlokalizowane jest w Kraków przy ul. Facimiech, w inwestycji realizowanej przez cenionego dewelopera Matexi. To spokojna, kameralna okolica, która zapewnia idealną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł81,30 m² 15 867,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3 m , położone w klimatycznej kamienicy w centralnej części Kraków. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 940 zł48,20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,43 m² 17 936,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - ul. Mitery Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w pięknie odnowionej kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji przy ul. Mitery. To.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona