dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 000 zł69 m² 13 507,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-12 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł34,51 m² 18 255,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,51 m , usytuowane na 3. piętrze w nowym, kameralnym apartamentowcu przy ulicy Woźniców (inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kraków, ruczaj, ul. Obozowa - 2 pokoje / 58 m2 + balkon / nowe budownictwo / 2x parking We speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż liczy 55,6 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 680 zł65,62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 622 752 zł103,36 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 103,36 m2 z ogródkiem o powierzchni 132 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustawne studio 27,6m2 z wieloma udogodnieniami obok Wawelu - Apartamenty Kościuszki 22 Lokalizacja: rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym Krakowem, pieszy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 70 m | I piętro | garderoba | duży taras Brak Prowizji oraz pcc Inwestycja premium | ul. Pękowicka | północ Krakowa Szukacie mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego w samym sercu Nowego Targu. Doskonała lokalizacja łączy wygodę codziennego życia z bliskością sklepów, restauracji, komunikacji i usług.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.55m2 do remontu na osiedlu Tysiąclecia w Myślenicach na 4 piętrze, mieszkanie z lat 70-siątych W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł100 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej przestrzeni na obrzeżach Krakowa? Modlnica - blisko centrum, natury i szlaków rowerowych! Odkryj nowe osiedle z 12 komfortowymi lokalami mieszkalnymi! Szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65,52 m² 13 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami | Myśliwska 66D, kraków | I piętro Soho Realty Group prezentuje atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 900 zł43,62 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami i osobną kuchnią 72m2 przy os. Handlowe, nowa Huta lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Handlowym, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 58m2 zlokalizowanego w inwestycji Vielitech Apartamenty Wielickie przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,43 m² 7 991,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal przez projektanta wnętrz. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - sypialnia - funkcjonalna kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 409 400 zł86,05 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium z prywatnym tarasem na dachu | Tatarska 3 | Kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,2 m2, usytuowane na 7 piętrze 10-piętrowego bloku z wielkiej płyty z 1970 roku w sercu krakowskiego Ugorka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Na sprzedaż zadbany, 2-pokojowy apartament o powierzchni 49,5 m z dużym zadaszonym tarasem, komórką lokatorską oraz możliwością zakupu garażu ul. Wiarusa | Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 106,13 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Długiej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł53,43 m² 16 563,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 3 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare miasto nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 824 zł36,16 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

B1-2-2 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie budynków na granicy Młoszowej i Trzebini. Przyjemna okolica, blisko sklepów, przystanku, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 965 zł41,05 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 184 zł39,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

 

 

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł66,50 m² 8 556,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe apartamenty Z ogródkami dwa miejsca postojowe W cenie Zapraszamy do zapoznanie się z naszą nową ofertą mieszkań na sprzedaż w kameralnym budynku. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Bohaterów Wietnamu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł37,85 m² 14 927,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ulicy Białoruskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. To propozycja idealna dla osób poszukujących lokalu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 429 zł75,19 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji - Nowy Sącz, os. Mała Poręba Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nowych, przestronnych mieszkań w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rodziny 2+1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł47,48 m² 14 995,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 712.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł61,20 m² 8 578,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Tarnowie To projekt tworzony z myślą o jakości, harmonii i rosnącej wartości. Zostało wybudowane - 20 Lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

521 640 zł37,26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie tbs z możliwością wykupu Oferuję mieszkanie z opcją pierwokupu od Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Mieszkanie po generalnym remoncie. Dane techniczne: blok z przełomu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij