dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

978 000 zł54 m² 18 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dietla 80, stare Miasto / Kazimierz. (informacja dla pośredników: bezpośrednio to znaczy bez pośredników) Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Stare Podgórze Kraków

1 066 090 zł68,78 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Stare Podgórze Kraków

996 165 zł63,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Stare Podgórze Kraków

847 656 zł46,32 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,63 m² 12 711,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 880 zł35,12 m² 22 263 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 2 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż w pełni wyposażony, funkcjonujący lokal inwestycyjny typu studio 23 m2, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Zakrzówek Residence przy ul. Kobierzyńskiej 47. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania dwupokojowe przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na Tatry, o powierzchni 31,05m2, znajdujące się przy ul. Gutowej w Murzasichle. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 016 zł47,57 m² 20 874,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 699 zł91,05 m² 21 358,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech komfortowych sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 932 zł70,36 m² 18 233,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44 m² 15 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami. Loka położony na III pietrze budynku z 2006 roku zlokalizowanego na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł71 m² 22 535,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 71 m , położony w prestiżowej, zielonej części miasta. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim, 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92,37 m² 15 145,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 5- piętrze w 5- piętrowym bloku z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł120 m² 13 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o powierzchni 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 1 679 000 pln za mieszkanie z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108 m² 11 564,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 108 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki / Opatkowice. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65 m² 19 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 65 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, tak, jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 257 zł52,24 m² 15 605,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Link Bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 353 zł52,26 m² 14 185,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 945 zł52,22 m² 15 605,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł56 m² 25 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 000 zł122 m² 12 942,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,20 m² 13 147,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł30,70 m² 13 908,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,7 m , położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,69 m² 6 699,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oświęcim Os. Chemików ul. Szpitalna 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,69 m , usytuowane na II piętrze w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,64 m² 6 887,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Oświęcim ul. Słowackiego - idealna lokalizacja! Zapraszamy do zakupu słonecznego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,64 m , usytuowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł71,90 m² 5 688,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania słoneczne 4 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę dużego , 4 pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53 m² 12 622,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, balkon Z widokiem na zieleń Mieszkanie 3-pokojowe | 53 m | Dwustronne | Jasna kuchnia | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,40 m² 15 921,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone przy ul. Starowiślnej w samym sercu krakowskiego Kazimierza, jednej z najbardziej klimatycznych i tętniących życiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 189 000 zł118,81 m² 18 424,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na miasto Tarasy Verona, kraków Ten wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m to idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,76 m² 14 085,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z garderobą i komórką lokatorską. Położone w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

536 800 zł48,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle nad Jeziorem Mucharskim Mucharz Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja składająca się z 3 nowoczesnych budynków mieszkalnych, w których znajdują się łącznie 12 komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł66,50 m² 13 458,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na parterze w kameralnej zabudowie szeregowej przy ul. Podgórskiej w Wieliczce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania trzypokojowego, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Krowodrzy Górka. Jest to doskonała propozycja dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,70 m² 11 826,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł43,40 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Modrzewiowa, wieliczka cena: 679.000 PLN do negocjacji Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Wieliczce przy ul. Modrzewiowej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł50 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej - 2 pokoje, balkon, duża piwnica Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł44,50 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tarnów, strusina, okolice ul. Klikowskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,5 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemności zaproponować Państwu mieszkanie w nowym budownictwie, położone na I piętrze. Nowe osiedle na przedmieściach, przy granicy Tarnowa - rok budowy 2023 - 3 pokoje - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

846 780 zł38,49 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie typu studio Z balkonem I komórką lokatorską kościuszki - salwator N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,49m zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł119,34 m² 6 787,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na piętrze o powierzchni 105,71m 2.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł49,63 m² 18 718,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Słońce, zieleń i własny ogród | 2 pokoje z aneksem i ogródkiem | Czyżyny, ul. Mariana Markowskiego Wyobraź sobie popołudnie, gdy z salonu wychodzisz prosto do prywatnego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,40 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 74,4 m2 z balkonem, os. Dywizjonu 303, czyżyny Przestronne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Czyżyn tuż przy parku Skalskiego, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49,11 m² 15 271 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż piękne, jasne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Myśliwskiej w Krakowie, w cenionej i dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł32 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij