dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

519 000 zł25,01 m² 20 751,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dostępna od zaraz garsoniera bronowice inwestycja lindego 2 noho Do sprzedania nowa garsoniera w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Lindego 2. Opis inwestycji widok na równowagę.

Szczegóły ogłoszenia

759 500 zł31 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , znajdujące się na parterze w 5-piętrowym w nowym wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 900 zł36,93 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 634 500 zł107,50 m² 15 204,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca w którym będzie można korzystać z atutów jakie daje życie w Krakowie? A jednocześnie zależy Ci na wieczornym relaksie w ciszy i spokoju? Może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł54,85 m² 14 567 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja kilkaset merów od rynku W wieliczce Wieliczka to tu powstają nowoczesne apartamenty z ogródkami. Mieszkania o powierzchni 55 m2 składają się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł82 m² 11 451,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Obozowa w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł84,70 m² 14 521,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle jurajskie - nowoczesna inwestycja na granicy Krakowa i Pękowic lokalizacja: inwestycja Jurajska zlokalizowana 273 m.n.p.m to kameralna zabudowa trzech budynków apartamentowych wpisanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Siemaszki w Krakowie. Możliwość dokupienia wolnostojącego, murowanego garażu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 370 zł66,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70,34 m² 10 648,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania w Oświęcimiu - Po Generalnym Remoncie, 70,34 m Oferujemy na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w Oświęcimiu, przy ul. Mendelejewa 10. To.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, stadion.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74,30 m² 7 200,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowanego przy ul. Zgody w Tarnowie. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,52 m² 18 665,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (ok. 150m2) w nowej inwestycji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Piltza 26. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł45,10 m² 19 711,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 40,51 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,80 m² 13 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż do remontu, 1-pokojowe mieszkanie z potencjałem o powierzchni 28,8 m2 położone na osiedlu Złotego Wieku w krakowskiej dzielnicy Mistrzejowice! wyłącznie U nas! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 765 zł102,63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Piasta towers | panorama Z 8 piętra Unikatowe | 5 pokoi | Perfekcyjny układ dla rodziny |balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z antresolą Browar Zbożowa | 1 300 000 pln + miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone przy ul. Zbożowej.

Szczegóły ogłoszenia

851 200 zł44,80 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancki loft z jedną sypialnią Lofty w Młynie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przytulny loft.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł79,62 m² 13 124,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak prowizji od kupującego! Komfortowe mieszkanie z ogródkiem Wieliczka, ul. Sadowa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa! Cena: 360 000 zł. Oferta na wyłączność. Lokalizacja: tarnów, ul. Krakowska Powierzchnia: 44 m Piętro: 2/4 Oferujemy przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł54,08 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla swojej dla rodziny, jak również pod inwestycję. Inwestycja: - 4 nowe, klimatyczne budynki - odrestaurowany fort z funkcją usługową - zielony park ze strefą relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł105,74 m² 17 022,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł54,80 m² 14 343,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i południowowschodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52 m² 16 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji kraków krowodrza | ul. Wrocławska 2-pokojowe mieszkanie 52 m +balkon, gotowe do zamieszkania. Idealne dla pary, studenta bądź pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł142,25 m² 4 148 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 142,25m2 w budynku dwulokalowym na os. Biegonice w Nowym Sączu. Lokal znajduję się na niskim parterze oraz parterze. Na I poziomie znajdują się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 874 zł36,51 m² 15 663,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o pow. użytkowej 160 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 120 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 775 zł65,16 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 195 zł55,73 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura pełna oferta inwestycji dostępna W naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55.73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 610 zł46,14 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Osiedle Solne to nowa inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce w okolicy ul. św. Barbary. W dwóch budynkach o nowoczesnej i eleganckiej architekturze znajdzie się około 150.