dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

499 000 zł32,32 m² 15 439,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim na zaadaptowanym poddaszu, możliwość 2 pokoi. Studio o powierzchni całkowitej 32,32 m2 i użytkowej 28,45 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji, idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny! Powierzchnia: 47,00 m Układ mieszkania: - wiatrołap 4,60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł92 m² 13 315,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Przestronne i ciche mieszkanie położone na ul. Grzegórzeckiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje bardzo ciche, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 196 zł60,37 m² 9 179,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,50 m² 18 358,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 1 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł48,90 m² 26 993,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | 2 pokoje | Rewitalizowana inwestycja | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł45,98 m² 13 897,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 138 zł48,21 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69,23 m² 18 633,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący zwolniony z podatku pcc* Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament o pow. 70 m w nowoczesnej inwestycji w bliskim sąsiedztwie zalewu Bagry, przy ul Siemienowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 679 zł81,83 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 207 zł47,48 m² 15 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje 5 % rabat wraz z miejscem postojowym gartis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 377 930 zł60,19 m² 22 893,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 96 m z antresolą, balkonem oraz imponującymi, panoramicznymi przeszkleniami o wysokości ok. 5 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,50 m² 18 536,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 48,5 m2 znajdujące się przy ulicy Sosnowieckiej w Krakowie. * 3 piętro * idealne dla rodziny lub pod inwestycję * bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Krakowie przy ul.Marii Dąbrowskiej- Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na drugim pietrze w budynku ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 200 zł47 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,30 m² 16 402,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania | po generalnym remoncie | Podgórze - Prokocim Ta nieruchomość w Podgórzu - Prokocimiu. Lokal po kompleksowym remoncie , w pełni urządzony, dopracowany w detalach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 870 zł46,05 m² 8 639,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 46,05 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł102,31 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję czteropokojowy apartament o metrażu 102,31 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - inwestycja Noho Lindego 2. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

344 551 zł33,29 m² 10 349,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal typu studio znajdujący się w domu wielolokalowym. Dokładna lokalizacja: brzezie, ul. Łąkowa. Lokal ma metraż 33,29 m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 136 zł28,23 m² 18 141,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowej, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł80,94 m² 15 011,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 500 zł70,98 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,98 m, składające się z trzech pokoi. Lokal w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice- promocyjna cena ograniczona w czasie tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw.

 

 

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 080 zł54,50 m² 28 148,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza w rejonie Placu Nowego. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł77 m² 8 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Super cena! ogród I dwa miejsca postojowe Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży bezczynszowych apartamentów z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal/mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m , usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 277 zł26,50 m² 15 633,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł83 m² 9 024,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka w malowniczej Brzezince (gmina Andrychów) to wymarzone miejsce dla rodzin szukających przestrzeni i spokoju z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł43,30 m² 15 981,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko 20min na Stare Miasto | 0% prowizji | Kameralna zabudowa - 2 piętra | Odbiór w 3q2026 | Ogródek 38m2 zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,94 m² 23 542 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 33,94 m z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł66,54 m² 13 675,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji. Dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Trzy niezależne pokoje. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 290 zł96,45 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł42 m² 9 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowe, wykończone i urządzone mieszkanie 42 m , Kalwaria Zebrzydowska Nowoczesne 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie z dużym balkonem i przypisanym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł51,97 m² 11 556,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 18 km od Krakowa! Nowa Inwestycja! Brak prowizji od kupującego!mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w Zawadzie koło Myślenic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,16 m² 14 696 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze o powierzchni 57,16m2 z ogródkiem 29 m2. Inwestycja to kameralny 3- piętrowy blok, który posiada 8 nowoczesnych mieszkań oraz podziemny parking na 10 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54, 80 m2 z 11 metrowym balkonem w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 10 piętro! Ekspozycja południowa!.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij