dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 873 zł52,28 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 000 zł51,75 m² 21 487,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja : Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 066 zł62,46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 920 zł71,25 m² 15 086,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W krakowskim segmencie nieruchomości są miejsca, które się po prostu odwiedza, i takie, w których chce się zostać na zawsze. Ta inwestycja to propozycja dla koneserów, którzy odrzucają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ul. Szopkarzy (okolice Pachońskiego) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie - Wnętrze urządzone i wyposażone - w cenie, - kuchnia z meblami w zabudowie i sprzęt: zmywarka, lodówka, piekarnik i płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53,20 m² 4 041,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Oświęcimiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań Nowe mieszkania Zbylitowska Góra, ul. Zgłobicka Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w nowoczesnym budynku dwulokalowym z osobnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 917 zł55,09 m² 17 243 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł40 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

902 538 zł26,39 m² 34 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł43,16 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 43 mkw. położone na prokocimskiej Rżące przy ul. Schweitzera, dostępne od zaraz. Piętro: 2/2. W lokalu - salon: 17 mkw., sypialnia: 10 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,10 m² 7 879,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie znajduje się przy ul. Lenartowicza 19 w Andrychowie, na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, co zapewnia komfort zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

962 000 zł59 m² 16 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,59 m2 + balkon, które zostało oddane do użytkowania. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł30,50 m² 18 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Banacha, os. Górka Narodowa. Świetna propozycja inwestycyjna - wynajęte mieszkanie przynosi stały,.

Szczegóły ogłoszenia

668 100 zł73,50 m² 9 089,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowy apartament o powierzchni 73.5m2 w stanie deweloperskim. Znajduje się w kameralnej inwestycji położonej na zielonych obrzeżach Krakowa. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,21 m² 15 399,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość - lokal mieszkalny z przestronnym pomieszczeniem przynależnym (pracownią), zlokalizowany w klimatycznej kamienicy przy ul. Kasprowicza w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł54,80 m² 14 945,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 54,80 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie Koszyce Wielkie, ul. Północna 69 m | parter | bezczynszowe | 410 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 955 zł49,89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Puszcza za oknem. Kraków 30 minut przez A4. Można mieć jedno i drugie i nie rezygnować z niczego. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - osiedle Zielony Gaj | Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 000 zł109 m² 23 844,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 109 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Grzegórzki - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Apartament będzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł234,40 m² 6 228,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 166 m (z dodatkowymi 67 m powierzchni gospodarczej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł32,94 m² 17 182,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

894 684 zł25,55 m² 35 017 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Luksusowy Apartament W Bliskiej Odległości Od Wawelu Kościuszki 22 | Zysk 5 000 zł/mc. Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - Koszyce Wielkie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa - Prądnik Biały, ul. Pachońskiego Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł75,60 m² 13 875,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 713 zł42,93 m² 16 275,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,83 m² 7 878,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł14,69 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mikrokawalerka w dzielnicy Wola Duchacka przy ul. Walerego Sławka. Idealna pod inwestycję najmu długoterminowego lub klienta indywidualnego, na przykład dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł68,73 m² 15 931,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament bezczynszowy 68.73 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym Bieżanów-Prokocim/Kraków. 3 x sypialnie, salon z gródkiem 80m2 oraz miejscem postojowym. Lokalizacja: świetna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł94 m² 15 308,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,70 m² 13 847,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na 10. piętrze w bloku z windą. Największym atutem nieruchomości jest otwarty widok na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 200 zł73,50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. To kameralna okolica z niską zabudową, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 525 000 zł102 m² 14 950,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m z dużym tarasem 26 m , położone na I piętrze kameralnego budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w spokojnej,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij