dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

549 990 zł66,67 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2 poziomowe mieszkania z instalacją fotowoltaiczną Przed budynkiem zadaszone miejsce postojowe Ładna architektura, ciekawa okolica Mieszkania bezczynszowe o niskim koszcie utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z końca lat 70., na spokojnym osiedlu Chemików w Alwerni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 300 zł69 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nowe, bezczynszowe, mieszkanie o powierzchniach 69m2 zlokalizowane na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą przy ul. I Brygady.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,70 m² 16 587,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z balkonem! nowe budownictwo! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,32 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 42,32 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Szujskiego. Przestrzeń podzielono na dwa pokoje w przechodnim układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 959 zł36,93 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M4.3.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE MIESZKANIE! Prądnik Biały - mieszkanie 36,93 m2 plus balkon 4,33 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł71 m² 17 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na.

Szczegóły ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł100 m² 17 470 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mint Property prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł40,44 m² 14 713,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,55 m² 13 622,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Krakowie, prądniku Czerwonym, w rejonie Os. Olsza, przy ul. Akacjowej. Lokal jednopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł103,42 m² 14 987,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 5-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 103,42 m2, z dwoma balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze bliźniaka położonego przy spokojnej ulicy Emaus. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż, wieliczka budynek, lokalizacja Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Wieliczce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 549 zł96,27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł76,82 m² 13 004,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja W sercu zakopanego - apartament Z gotowym biznesem najmu krótkoterminowego (stopa zwrotu 7-8%) dochodowa inwestycja W najbardziej pożądanej lokalizacji zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 250 zł37,50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kościelisko, ul. Salamandra 3/4 - 54,9 M | balkon widokowy | piwnica | miejsce postojowe ogólnodostępne Są miejsca, które nie potrzebują przesadnych opisów - wystarczy światło, widok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. Atuty! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł43,58 m² 15 993,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie. To 2.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 65,51 m 2 z balkonami i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,41 m² 12 923,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Os. Piastów, mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,39 m² 10 242,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Okazja! 4 osobne pokoje z dwoma balkonami w Wieliczce | 66 m2 lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Wieliczce przy ulicy Wincentego Pola 12, co stanowi doskonały punkt dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym miescem parkingowym blisko galeri atut ruczaj. Być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 720 zł30,14 m² 22 850,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, nowa promocyjna cena! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów.! ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca.

 

 

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł180 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 548 zł55,62 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 126 zł32,79 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,15 m² 7 252,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

* zdjęcie należą do właściciela oferty 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Mikołaja Kopernika - Proszowice Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 333 zł63,09 m² 15 189,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1791M Na sprzedaż komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie, usytuowane na prestiżowym osiedlu Wólki! Cena: 598 000 zł Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje - 33,66 m + balkon - 2006 r. ul. Borkowska 25 Łagiewniki / Borek Fałęcki Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 752 370 zł92,23 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Stylowy loft 92 m w prestiżowej inwestycji Zabłocia [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 €228,70 m² 5 028,42 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Royal Space prezentuje ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu w stylu klasycznym przy ul. Józefa Piłsudskiego na Starym Mieście, tuż obok krakowskich Błoń. Kamienica Zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł39,72 m² 18 630,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji przy ul. Portowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 989 120 zł173,44 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy penthouse z widokiem na Las Wolski - River Lane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł83,10 m² 15 222,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English version below. Do sprzedaży nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w Podgórzu, ul. Henryka i Karola Czeczów. Wysoki Standard pod klucz! bez prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł36 m² 14 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis bez prowizji bez pcc 5 lat gwarancji dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia