dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w gotowym etapie inwestycji sprzedane! W ofercie mieszkania w nowym etapie inwestycji w trakcie budowy. Planowane odbiory IV kwartał 2027r. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 656 zł26,51 m² 23 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,07 m² 24 045,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Mavesta prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, w inwestycji Nowe Dąbie III na krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne I przytulne mieszkanie W centrum tarnowa! Powierzchnia: 32 m | Piętro: 9/10 | Winda | Piwnica nowa, niższa cena! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 360 zł54,20 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 796 zł66,09 m² 14 265,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - VII etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w samym sercu Kazimierza tuż przy Placu Nowym. Mieszkanie o powierzchni 48,18 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy z 1400 roku. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł33 m² 15 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,70 m² 6 160,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Chrzanowie o powierzchni 48,70 m2. Wygodne, z funkcjonalnym rozkładem pokoi oraz balkonem. Blisko centrum i zielonego parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 145 zł50,37 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam! kameralna inwestycja W malowniczej zawadzie! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! brak pcc! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w Zawadzie koło.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł72,10 m² 5 950,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 72,11 m2 z przynależna piwnica usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Hallera w Gorlicach Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 605 zł71,49 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 71,49m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Brak prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni po podłodze ok. 32 m2 na poddaszu, według zapisów w Księdze Wieczystej pow. wynosi 17,40 m2. Zaciszna okolica o niewielkiej liczbie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,80 m² 15 045,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na południu Krakowa przy ul. prof. M. Bobrzyńskiego - Ruczaj Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I-piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 550 zł89,70 m² 9 025,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zieleń cisza spokój bezpieczeństwo Mieszkanie: - komfortowe - przestronne - z tarasem i balkonem - ustawne Inwestycja: - wysoki standard budynku - osiedle ogrodzone - bezpieczeństwo - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54,92 m² 13 091,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferuję Państwu mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa - Azory, przy ul. Jaremy. Lokal znajduje się na I piętrze czteropiętrowego budynku z wielkiej płyty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 574 zł62,46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

 

 

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 121,34 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 121,34 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł34,36 m² 15 628,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 34,36 m2 Pow. piwnicy: 1,66m2 Istnieje możliwość wydzielenia 2 aneksów sypialnych czyli noclegu dla 4 osób. Na sprzedaż jasne i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 957 zł28,22 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż apartamentów W centrum krynicy-zdrój lemko residence Przedmiotem niniejszej oferty jest apartament położony na 1 piętrze budynku o powierzchni 28,22m/kw w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

SUTERENA ZE STATUSEM LOKALU MIESZKALNEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze - cisza I przestrzeń Budynek posiada już odbiór do użytkowania. NR 12 - Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | brak skosów. Szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,50 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane w 2020 roku, parterowe mieszkanie na os. Kazimierzowskim. Lokal w bardzo dobrym stanie nadaje się do zamieszkania od ręki. Przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 400 zł67,84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Podgórze Duchackie ul. Kordiana - 62m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w Krakowie /podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 689 zł61,30 m² 12 702,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł61 m² 19 327,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym w nowym wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 187 zł36,93 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,16 m² 15 516,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie na podgórzu duchackim Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na ulicy Białoruskiej. Zadzwoń i umów się na prezentację - mamy klucze do nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł36,88 m² 26 030,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 36.88 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m na krakowskich Bieńczycach (nowa Huta) jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

27,27m salon z aneksem kuchennym od południowej i zachodniej strony świata i 2 sypialnie (każda po ponad 12m ). Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Biuro nie pobiera prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72,17 m² 23 416,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania unikatowe mieszkanie apartament o powierzchni użytkowej 72,17 m w kamienicy zlokalizowanej przy Rynku Głównym w Krakowie. Atuty: - niezwykła lokalizacja przy u. Brackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 401 zł26,51 m² 22 799 zł/m²