dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

685 908 zł40,44 m² 16 961,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle - odbiór W III kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado - ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 294 zł42,66 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne jednopokojowe mieszkanie położone na ulicy Krowoderskiej w odnowionej kamienicy.Faktura sprzedaży ( w cenie zawarty Vat 8 % )W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 209 zł92,03 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 92 m | balkon 10 m | gotowe | bez pcc | Park Lotników Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,03 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł118,96 m² 24 369,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż o powierzchni 37,76m2, składające się z salonu, osobnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne, z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie 66m z loggią os. Bohaterów Września, kraków Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł52,50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia stella, 2 pokoje na III piętrze, kameralne osiedle otulone lasem mieszkanie W stanie deweloperskim, z miejscem postojowym I komórką lokatorską lokalizacja: stella to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 300 zł33,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 33,20 m .

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,50 m² 13 873,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Złocień ul. Henryka i Karola Czeczów - 55.5m2 / 3 pokoje + balkon / 2 miejsca postojowe / NOWE BUD Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 800 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku dwulokalowym w Zgłobicach! Lokal A - Pietro - Cena 369 000 zł Powierzchnia 62,82 m2, dwa balkony o łącznej powierzchni 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 000 zł50 m² 34 620 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty w trakcie remontu w stanie deweloperskim oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania na Starym Mieście w obrębie Plant na różnych piętrach i o różnym metrażu od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł64,33 m² 11 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Przestronny, 4 - pokojowy apartament w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Piękny, przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł67,72 m² 12 477,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2025 roku, gotowa do umeblowania i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kraków - Prądnik biały/azory Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską, zlokalizowane przy ul. Eliasza Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

975 915 zł64 m² 15 248,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla młodej pary, rodziny z dzieckiem lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,27 m² 5 890,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Oświęcimiu na os. Chemików, przy ul. Mieszka I. To doskonale skomunikowane osiedle, położone tuż przy Parku Pokoju, oferujące szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 066 zł34,03 m² 25 214,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usytuowany na piętrze. Do apartamentu przynależą 2 balkony. Z okien rozciąga się widok na wyciąg bezpośrednio na Tatry. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Czarny Potok w malowniczej miejscowości Krynica-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wieliczka ul. Sienkiewicza - 47m2 / 2 pokoje + balkon +piwnica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone w Wieliczce przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 450 zł63 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł53,53 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 położone w kamienicy na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 826 zł55,65 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedane oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 55,65 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,21 m² 7 320,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi (8.7m2), (18.2m2) oddzielnej ,wyposazonej kuchni (7.2m2), łazienki (3.5m2) oraz przedpokoju(6.4m2). Z salonu wyjście na balkon , z którego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 645 zł91,20 m² 17 441,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Perła krakowskiego modernizmu Projekt Stefana Birkenfelda | Wysokość 325 cm | Oryginalne dębowe parkiety | Nowoczesna winda | Południowa ekspozycja | Balkon Nieruchomość bez wyposażenia, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

730 620 zł41,38 m² 17 656,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania na Bronowicach w rejonie ul. Lazurowej, ul. Smętnej o różnym metrażu od 20 - 40 m2 na parterze, i i II piętrze w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie , estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,80 m² 7 345,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,80 m2, położone na IX piętrze, w X piętrowym bloku z windą na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł57,68 m² 15 932,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji - Mieszkania gotowe do odbioru. Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Moderno Łobzów zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł55,03 m² 13 356,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z cegły na os Szkolnym. Opis: na nieruchomość o pow. 55,03 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 830 zł55,49 m² 19 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

983 900 zł57,88 m² 16 998,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.88m2 znajdujące się w szybko rozwijającej się części Krakowskiej dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: mieszkanie wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

873 810 zł65,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,20 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z dwoma pokojami,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij