dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

426 870 zł45,90 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, z narożnym przeszkleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

502 320 zł55,20 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny lub inwestora z dwoma sypialniami. Ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

384 480 zł43,20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe i funkcjonalne mieszkanie. Przestronny salon z aneksem kuchennym, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży pięknego mieszkania na ulicy Dąbrowskiego w Oświęcimiu! Lokal ma dwa pokoje, kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Mieszkanie będzie oddane świeżo po remoncie początkiem.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł58,61 m² 15 270,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! ul. Adama Bochenka, podgórze Duchackie, kraków. Obok ulica: łużycka, nowosądecka, podedworze oferta na wyłączność. Atuty nieruchomości: piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł111 m² 23 423,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Salwator / ul. Lelewela/ 111 m2 / 4 pokoje / 2 poziomy / klimatyzacja Na sprzedaż: unikalne mieszkanie w nadbudowie kamienicy z 1905 r. Kraków, salwator To propozycja dla kogoś kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 420 zł38,70 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

214 650 zł28,62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 28,62 m , składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

243 825 zł32,51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,51 m , składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 128 zł54,74 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 54,74 m , składającego się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 760 zł43,20 m² 17 054,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 poznaj szczegóły promocji zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 683 zł69 m² 13 893,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję za kontakt. Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,4 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44,40 m² 14 639,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie jest usytuowane na parterze - I kondygnacji nadziemnej budynku, położonego w zielonej okolicy Krakowa - Podgórza przy Alei Dembowskiego. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dojazd do Dworca Głównego w 10-15 min. - zamieszkaj na zielonych i spokojnych Mistrzejowicach z bardzo dobrą komunikacją do centrum miasta i innych części Krakowa! zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 978 zł65,49 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 880 zł65,49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 429 zł65,49 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł106,85 m² 14 225,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, bezczynszowy apartament z garażem 106,85 m , ul. Rogatka, tuż przy Fortach Kleparz. To przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,82 m² 14 929,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,50 m² 25 388,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu przestronny, elegancki apartament - ul. Zamkowa, kraków. W cenie mieszkania zawiera się piwnica. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł36,61 m² 23 217,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Młyny Mogilska by noho | 36,61 m | Balkon | 3. piętro Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,61 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,02 m² 5 670,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

DO sprzedania atrakcyjne mieszkanie W centrum olkusza. Mieszkanie ma 52,02 m2 powierzchni użytkowej i składa się z dużego , słonecznego salonu z wyjściem na balkon, drugiego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,60 m , położone na 1. piętrze w bloku zarządzanym przez spółdzielnię Grodzką. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,10 m² 17 606,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świeżo wyremontowane mieszkanie z widokiem na Wawel, o powierzchni 68,1 m znajdujące się przy ul. Barskiej w Krakowie. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! - Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł60 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z widokiem Apartamenty Zacisze, oświęcim Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zacisze przy ul. Szewczyka.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł48 m² 7 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Agnieszka Kaczor   Ta oferta TYLKO U MNIE! Jeśli chcesz przeprowadzić remont i zrealizować swój pomysł na własne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł130 m² 21 530,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament Z dwoma tarasami | 130 m | wielicka, kraków I Sauna | Jacuzzi | 2 garderoby | 2 miejsca w garażu | Ostatnie piętro Prezentujemy unikalny, apartament o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł63,10 m² 17 733,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! W tym mieszkaniu jeszcze nikt nigdy nie mieszkał. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Piastów 77 w Krakowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze 8.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł133 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Domy Szeregowe w Moszczenicy Mikulski & Witek Development Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Moszczenicy, powiat Gorlicki ,województwo Małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy Politechnice Krakowskiej i Tauron Arenie na osiedlu Wieczysta! Na sprzedaż nietuzinkowo wykończone i urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł98 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis Od właściciela, brak prowizji. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60 m + piwnica. Wolno dostępne miejsca parkingowe znajdują się przed domem. Nie ma problemu z parkowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania klasy premium Tworzymy przestrzenie, które inspirują Architektura Design Komfort Pierwsze takie mieszkania na rynku 100 m zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,10 m² 14 213,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 59,1 m funkcjonalne i komfortowe Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł38,78 m² 14 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2 położone przy ul. Lublańskiej 14 w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł67,50 m² 12 414,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opis oferty ***mieszkanie 3 pokojowe z jasną kuchnią i balkonem*** piwnica 8,2 m , miejsce postojowe w garażu podziemnym Opis: kraków Kurdwanów ul. Turniejowa / Wysłouchów.

Szczegóły ogłoszenia

795 285 zł57,72 m² 13 778,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, bezpośrednio od właściciela. Najważniejsze atuty: kameralne sąsiedztwo tylko 4 mieszkania w budynku, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,96 m² 11 954,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim, bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom z góry dziękuję. Najważniejsze atuty: kameralne sąsiedztwo tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

[bezpośrednio] Jasne 3 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Kraków, czyżyny Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52,3 m , zlokalizowane w zielonej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,51 m² 13 655,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób.