dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 822 532 zł69 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 68,97 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

399 000 zł46 m² 8 734,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

725 000 zł54 m² 13 455,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m , zlokalizowane w Wieliczce "grabówki" na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Panorama Krakowa. Lokal znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze ogrodzonego budynku z windą, monitoringiem i ochroną - kwartał ateny na Osiedlu Europejskim- skrzyżowanie ulic Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Henryka

Chrzanów,małopolskie

397 440 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie numer 22 na 3. piętrze w inwestycji Aleja 51 w Chrzanowie. Mieszkanie posiada balkon. Wszystkie mieszkania dostępne na stronie: Aleja 51 - poznaj inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, bieńczyce (os. Na Lotnisku) Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

830 000 zł33 m² 24 887,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

973 840 zł66 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie Z widokiem na kopiec kościuszki 66,60 m | dla wymagającego klienta | prestiżowa lokalizacja Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

987 042 zł70 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym W cenie mieszkania! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone w osiedlu Krowodrza Górka przy ul. Łokietka. Osiedle powstało w latach 70 tych, pełne zieleni, placów zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

709 000 zł56 m² 12 638,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanem Łużycka| 56,10 m | 7 piętro | Dwustronne Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

629 000 zł37 m² 17 101,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Premium Estates prezentuje wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kraków, krowodrza, ul. Królewska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

550 000 zł39 m² 14 241,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Wielickiej (podgórze, kabel), na wysokości Urzędu Miasta. Lokal jest wykończony w podwyższonym standardzie. W kuchni nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

708 010 zł53 m² 13 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

499 999 zł19 m² 26 315,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą - Kraków, podgórze, ul. Kalwaryjska Oferuję na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 19 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 065 000 zł70 m² 15 323,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

645 903 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

580 000 zł44 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 43,69m zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

729 000 zł56 m² 12 902,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,50 m , położonego na Osiedlu Piastów w krakowskich Mistrzejowicach. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

871 000 zł38 m² 23 042,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 010 000 zł37 m² 27 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Do sprzedaży najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny Mogilska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

950 000 zł55 m² 17 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kościelisko, ul. Salamandra 3/4 - 54,9 M | balkon widokowy | piwnica | miejsce postojowe ogólnodostępne Są miejsca, które nie potrzebują przesadnych opisów - wystarczy światło, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulna kawalerka | 29 m | Balkon | Niski czynsz 300 zł l Dębniki l opis Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29 m , położona przy ul. Borkowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem postojowym! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zakopane,małopolskie

995 000 zł53 m² 18 905,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Zakopanem, w renomowanym kompleksie Viva Maria, łączącym komfort prywatnego wypoczynku z bardzo dobrym potencjałem inwestycyjnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

809 000 zł51 m² 15 862,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Vetulaniego, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

529 000 zł31 m² 16 901 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Premium Estates prezentuje kawalerkę na ul. Lubostroń w rozwijającej się dzielnicy Krakowa, ruczaj, dębniki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w rejonie Ruczaj, niedaleko pętli Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielogórska

Kraków,małopolskie

470 862 zł37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Premium estates prezentuje na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! english version below. Zakup nieruchomości wraz z najemcą - bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

946 960 zł71 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Kraków,małopolskie

535 000 zł43 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

529 000 zł38 m² 13 848,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

cześć. Zróbmy to sprawnie. Dzwonisz, oglądasz, a ja pomagam Ci przejść przez cały proces zakupu. Daj mi chwilkę, rzut będzie na dniach. W razie potrzeby prześlę na maila. Widzimy się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

720 000 zł81 m² 8 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 80,82m zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

490 000 zł52 m² 9 370,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,29 m2 z dużym tarasem zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Pawła II w Nowym Sączu. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

1 363 993 zł78 m² 17 469 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 4 pokoje z aneksem - w takim układzie pomieszczeń - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę mieszczącą się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Rolniczego. Ze względu na świetną lokalizację oraz bliskość komunikacji miejskiej lokal może.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij