dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

654 000 zł54 m² 12 111 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokoje z potencjałem na 4. pokój | Świetna lokalizacja | Kraków Szukasz mieszkania, które daje wygodę już dziś, a jednocześnie spory potencjał na przyszłość? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Kraków,małopolskie

735 000 zł46 m² 15 874,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Właściciel sprzeda mieszkanie znajdujące się w bloku przy ulicy Litewskiej. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony duży pokój kierunek południowo-zachodni. Pokój mniejszy oraz oddzielna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polna

Rabka-Zdrój,małopolskie

215 000 zł17 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę typu studio Rabka-Zdrój, centrum Na sprzedaż mała, przytulna kawalerka typu studio położona w centrum Rabki-Zdroju. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo od Parku Zdrojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Kraków,małopolskie

493 000 zł30 m² 16 433,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja : Nieruchomość położona przy ul. Stefana Bobrowskiego, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

597 000 zł40 m² 14 928,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia, ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł36 m² 12 527,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych lokalizacji Krakowa - na Osiedlu Hutniczym w Nowej Hucie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

496 848 zł28 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - możliwość aranżacji na 2 pokoje | ogródek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,23 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pagórkowa

Kraków,małopolskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które szukają komfortu, jakości i przestrzeni w zielonej części Krakowa. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i klienta inwestycyjnego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy miasta Tarnów - gotowe do zamieszkania! O Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43 m, położone na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 189 000 zł68 m² 17 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

820 000 zł66 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,18 m położone w Krakowie Nowa Huta Historyczna, os. Słoneczne. Podstawowe informacje: * mieszkanie własnościowe z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

670 000 zł56 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Fatimska (bieńczyce) Mieszkanie 4 pokojowe Piwnica ~2m2 64m2 Balkon Zielona okolica Wymieniona elektryka Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

795 000 zł52 m² 15 347,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z niezagrożonym widokiem, które daje Ci więcej 3 pokoje, garderoba, 2 balkony | Czyżyny, ul. Tomickiego Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

729 999 zł52 m² 14 038,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ul. Żabiniec (żabiniec) Mieszkanie 3 pokojowe - 2 poziomowe 52m2 Balkon Miejsce postojowe przy budynku - wyłącznie dla mieszkańców Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe (2 poziomowe) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

550 000 zł40 m² 13 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

os. Na Stoku (wzgórza Krzesławickie) 40,1m2 + balkon 2 pokojowe (2-stronne) Przestronne, ciche Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1 metrów kwadratowych do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brogi

Kraków,małopolskie

599 990 zł44 m² 13 639,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brogi - Prądnik Czerwony - Pełna własność Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia - jasne - dwustronne 44m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Kraków,małopolskie

649 000 zł57 m² 11 428,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Unruga (dęniki) 56,8m2 + balkon 3 pokojowe (narożne piętro) Przestronne, ciche, przynależna część ogodu Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 metrów kwadratowych do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

543 000 zł36 m² 14 958,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Czarnogórska (podgórze Duchackie) 36,3 m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 metrów kwadratowych do wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 356 000 zł59 m² 22 983,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe, 59m2, klimatyzowane, słoneczne z 23m2 tarasem, w wysokim standardzie, komórka + garaż podziemny Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Kraków,małopolskie

371 000 zł26 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabawa

Kraków,małopolskie

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe Z balkonem! gotowedo wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabawa, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 318 320 zł55 m² 23 969,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Krakowa Marzysz o własnym mieszkaniu w ścisłym centrum miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość w sąsiedztwie Placu Biskupiego to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

859 000 zł66 m² 13 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

549 000 zł34 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 549 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelechowskiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł38 m² 16 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,3 m , zlokalizowana na 1. piętrze kameralnego, ceglanego budynku z lat 60. Mieszkanie idealne zarówno na start, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł68 m² 19 105,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Widokowe, ciche 2-balkonowe 3 pokojowe + 22m taras + garaż 67,5 m Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest przy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

282 000 zł17 m² 16 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 17 m znajdujące się w dzielnicy Podgórze (w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

895 000 zł59 m² 15 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Na 59m2, mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym zmywarka 60, płyta indukcyjna, piekarnik. Sypialnia Pokój Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, komfort i świetną lokalizację? ? Ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

399 000 zł28 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Na Wzgórzach w spokojnej, zielonej części Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Zielony Jar, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 500 000 zł74 m² 33 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Prędówka to kameralna, ale prestiżowa inwestycja w Kościelisku, zaprojektowana tak, aby w pełni oddać klimat Podhala, a jednocześnie zapewnić mieszkańcom standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.