dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

734 951 zł49 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na os. Albertyńskim idealne jako gotowy produkt inwestycyjny pod najem długoterminowy. Najważniejsze atuty inwestycyjne: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

565 000 zł49 m² 11 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizcja: nieruchomość położona na os. Zgody (dzielnica Nowa Huta). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 000 733 zł43 m² 23 272,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli oczekujesz od przestrzeni, w której mieszkasz luksusu, wygody i komfortu, to ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie. We wspólnej przestrzeni masz do dyspozycji salę kinową, pokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70 przy ul. Widok, jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w dzielnicy Dąbie. W okolicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

720 000 zł53 m² 13 610,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 ,90 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa - ul. Wysłouchów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł57 m² 11 686 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 57,25m zlokalizowane parterze z ogródkiem 130m2 w budynku 58. - w cenie 669 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1-pokojowe ( Z możliwością wydzielenia 2 pokoju ) Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mierzeja Wiślana, dzielnica Płaszów. Okolica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Wieliczka,małopolskie

749 000 zł113 m² 6 628,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 113m2 z ogródkiem w Wieliczce! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej i cichej części Wieliczki, więc dostają Państwo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiżowa

Kraków,małopolskie

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

632 000 zł53 m² 11 886 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,17m zlokalizowane parterze z ogródkiem 183m2 w budynku 58. - w cenie 632 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Skawina,małopolskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

!tylko U nas! - okazja cenowa Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o doskonałej lokalizacji w okolicy ul. Mikołaja Kopernika oraz ul. Ogrody w Skawinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 629 000 zł121 m² 13 462,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 121 m Z dwoma tarasami Tarasy 42,5 m + 61,3 m 5 pokoi Garaż Duże przeszklenia Bezpośrednio przy lesie Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze zadbanego budynku w doskonałej lokalizacji Kraków, krowodrza. Opis nieruchomości: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł41 m² 19 332,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Podgórze / Zabłocie Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

3 pokoje w zasięgu ręki, balkon na całą szerokość , Blisko Bagry i Wisła, miejsce postojowe w garażu podziemnym Szukasz mieszkania w nowoczesnym budynku, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

929 800 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 92,98 m , zlokalizowane na 1. piętrze w inwestycji nowej inwestycji. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 9,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiżowa

Kraków,małopolskie

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

539 000 zł49 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 539 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na ul. Krzywy Zaułek - dzielnica krowodrza/bronowice. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

629 000 zł45 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe stricte inwestycyjne ruczaj, ul. Chmieleniec aktualnie do końca czerwca wynajmowane Można zarezerwować, podpisać umowę przedwstępną, przeniesienie własności od 1 lipca 2026r. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta - idealna pod inwestycję pilna sprzedaż - cena do negocjacji trzypokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - kraków krowodrza / prądnik biały Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

670 000 zł45 m² 14 830 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

850 000 zł63 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 63,20 m2 składa się z: 2 jasnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

To nie jest zwykłe 37 m to gotowe miejsce do życia z realną wartością w cenie,ulica Mała Góra, bieżanów Nowy Tej Oferty nie znajdziesz w internecie jest tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

3 159 900 zł173 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

172 m w ścisłym centrum Krakowa | 80 m od Plant | kamienica po remoncie Na sprzedaż wyjątkowy, narożny lokal mieszkalny o powierzchni 172,67 m, położony na I piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

744 000 zł49 m² 15 308,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego o powierzchni użytkowej 48,6 m zlokalizowane przy ulicy Mała Góra - dzielnica Bieżanów-Prokocim. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

848 990 zł58 m² 14 637,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

639 000 zł56 m² 11 472,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 800.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych, technologia wielkiego bloku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, piwnica, winda, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

784 000 zł56 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 1/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

759 000 zł41 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe (możliwość wydzielenia sypialni) - 41.45 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

849 000 zł80 m² 10 625,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepołomice trzypokojowe do wejścia z dużym ogrodem! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze z bezpośrednim wejściem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

647 000 zł40 m² 16 058,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

1 687 000 zł110 m² 15 336,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogrodem | 4 pokoje | garderoba / salon z aneksem kuchennym 47 m2 To propozycja dla rodziny, która chce mieć przestrzeń domu, ale w formie wygodnego mieszkania. Największy atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

1 089 000 zł62 m² 17 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,31 m , położone na zamkniętym osiedlu Reduta, w sercu Prądnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orna

Kraków,małopolskie

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o podwyższonym standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

750 000 zł57 m² 13 220,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Tatry | ul. Na Błonie | 10. piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,73 m , położone na 10. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

445 625 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł86 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Łużyckiej (podgórze, piaski). Nieruchomość jest w dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.