dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

380 000 zł44 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Tarnowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

690 694 zł40,18 m² 17 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Promocja - 10 mieszkań Z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

878 504 zł58,96 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokojów, łazienki oraz ogródka. Promocja - 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

664 109 zł38,41 m² 17 290 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,26 m² 16 243,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Kawalerka po generalnym remoncie z oddzielną sypialnią | 25 m | klimatyzacja | ul. Stachiewicza | widok na Kopiec Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Stachiewicza w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,70 m² 7 106 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Centrum Krakowskich Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 38,7 m, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 24,80 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kościelisku zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,32 m² 11 985,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i 2 balkonami, mieszczące się w nowej inwestycji Rezydencje Starowiejska w Nowym Sączu. Mieszkanie wykończone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie - 36,3m2! Tarnów Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie Tarnów 36,3 m + duża piwnica ok. 15 m | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,85 m² 11 973,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nowa Huta| Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 2 pokoje | 45,85m2 + duży balkon + piwnica forma Estates oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,85 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł122,80 m² 9 731,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

! 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! 2 miejsca postojowe W cenie!ogródek O pow. 100M2! Do sprzedania atrakcyjny pięciopokojowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany na nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,50 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Parkowej, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 227 zł57,93 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc oraz bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na I piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku na krakowskim Prądniku Białym. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,70 m² 13 267,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,72 m przy ulicy Tuchowskiej w Krakowie Kurdwanów / Podgórze Duchackie. Oferta na wyłączność. We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł52,50 m² 12 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się w Krakowie, przy ulicy Dobrego Pasterza 127. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien: południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł40,65 m² 7 355,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w prestiżowej inwestycji "wzgórze Ablewicza", zlokalizowanej przy ul. Bł.Karoliny 7 w Tarnowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,50 m² 16 821,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Zalesie (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest zadbana i gotowa do wprowadzenia się. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł56,18 m² 19 918,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Doskonała lokalizacja-Centrum Krakowa 10 min spacerkiem Rynek Główny! 2-pokojowe mieszkanie 56,2m z dużym tarasem | garderoba + strefa biurowa/home office | Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 zlokalizowane na Ruczaju przy ul. Chmieleniec. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,98 m² 16 581,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,98 m , usytuowanego na 3 piętrze w budynku z 2007 roku, przy ul. Żaka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerwieńskiego 10 w Krakowie, na osiedlu Azory. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż ustawne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym, 1-piętrowym budynku przy ul. Nowa Kolonia 5/5 w Brzeszczach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

546 395 zł34,77 m² 15 714,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł42,20 m² 15 592,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na parterze w oddanej do użytku inwestycji na Ruczaju. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł69,83 m² 17 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69,83 m , położony w nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej i cichej części Podgórza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 4 - kompaktowe I funkcjonalne 2 pokoje Metraż: 33,03 m | Piętro: 1 | Balkon: 9,70 m | Cena: 561 510 zł To mieszkanie to mistrzostwo planowania przestrzeni. Na metrażu 33 m udało.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł66,60 m² 12 447,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66,6 m2, zlokalizowane w dzielnicy Kurdwanów przy ulicy Halszki. Oferta na wyłączność. We speak English. If you.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł56,80 m² 12 658,45 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie na Nowym Prokocimu. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla tych, którzy cenią spokój i bliskość do wszystkiego`.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 230 zł65 m² 21 157,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy na sprzedaż przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji w jednej z najbardziej prestiżowych części Zakopanego przy ul. Kornela Makuszyńskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł67 m² 15 955,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku przy ul. Adama Bochenka w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Legionów w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 955 zł71,36 m² 16 731,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycyjny hit / unikalna okazja - Dwupak mieszkaniowy w jednej cenie! Mieszkania nr 3 i nr 4 z ogromnym potencjałem - budynek ze zgodą na użytkowanie = 100% bezpieczeństwa zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,40 m² 7 085,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących możliwość stworzenia wnętrza od podstaw. Mieszkanie do remontu przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł28,46 m² 27 758,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament typu studio zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Angel City w samym sercu Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Szlak.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie, kraków - Bieżanów, ul. Heleny 22 Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41,80 m² 12 416,27 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł59,80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy loft o industrialnym charakterze o powierzchni 59,8 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Lofty w Młynie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 972 zł38,27 m² 16 199,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyróżniona oferta: mieszkanie Z prywatną enklawą - ogrodem tylko 1! nr 2 - Metraż: 38,27 m | Taras ziemny / Ogród: 72 m | Cena: 619 974 zł brutto. To mieszkanie to prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,50 m² 15 156,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje W centrum krowodrzy Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie jest funkcjonalne,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij