dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, które naprawdę się sprzedają - bo układ jest prosty, logiczny i daje komfort na co dzień. Do tego parter i dwa tarasy zielone, więc masz swoją prywatną strefę na zewnątrz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, osobna kuchnia I 2 loggie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ślicznej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

619 000 zł37 m² 16 802,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

986 394 zł62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł107 m² 19 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią o powierzchni 106,73 m2 znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Moniuszki * idealne dla rodziny / inwestora *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

735 546 zł51 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 938 000 zł97 m² 19 899,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m m2 + antresola 37,39m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Dębnikach. Lokalizacja: imperial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

950 105 zł62 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Do sprzedania komfortowe 4pokojowe mieszkanie o pow.62m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

794 063 zł44 m² 17 949 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę przestronnej kawalerki o powierzchni 39,2 m2 w Trzebinia. Lokal znajduje się na 2 piętrze, posiada balkon oraz piwnice. Mieszkanie do odświeżenia. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Kraków,małopolskie

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

3 999 900 zł192 m² 20 832,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować niespełna 200 metrowy apartament z ogromnym tarasem na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

989 000 zł58 m² 17 087,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 725 150 zł111 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English below W samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Krakowa, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy, znajduje się mieszkanie, które zachwyca nie tylko swoim układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Nowa cena! Cena została obniżona w związku z szybkim terminem sprzedaży okazja dla zdecydowanego kupującego. MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

630 000 zł48 m² 13 208 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2017 r. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Kurczaba. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 10/11. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 724 240 zł62 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

655 000 zł46 m² 14 354,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Jasne I funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią ul. Strzelców prądnik czerwony Kraków lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Strzelców w Krakowie w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

726 000 zł33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy! fajne mieszkanie W sercu kazimierza! idealne na inestycje! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie z niezależnym wejściem o powierzchni 33 m2 na ul. Brzozowej - Kazimierz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 706 380 zł66 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

English below Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny pakiet 3 kompaktowych mieszkań, zlokalizowanych na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej w samym sercu krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Proszowice,małopolskie

369 000 zł47 m² 7 776,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone w ścisłym centrum Proszowic przy ul. Królewskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

759 000 zł52 m² 14 529,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie zaaranżowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Wieliczce przy ul. Strzelców Wielickich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

749 000 zł48 m² 15 449,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż komfortowe, starannie utrzymane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,48 m , położone przy ul. Okulickiego w Krakowie. Lokal został wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 755 000 zł65 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę ekskluzywny apartament z dostępem do strefy spa oraz zachwycającym widokiem na malownicze Tatry. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

844 000 zł66 m² 12 885,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje, osobna kuchnia, balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pilotów, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

604 000 zł36 m² 16 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 559 043 zł50 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rezedowa

Kraków,małopolskie

999 000 zł72 m² 13 913,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prądnik czerwony- 3 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o pow. 71,8m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku 3- piętrowym z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sudolska

Kraków,małopolskie

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią! loggia! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sudolskiej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 091 376 zł74 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:4/101

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł83 m² 16 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Podgórze - płaszów - myśliwska 4 pokoje - 2 tarasy 20 M2 + 60 M2 - garaż Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2021 roku w świetnej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 485 000 zł93 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 93m na Ulicy Odona Bujwida. Dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość: piętrowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

521 306 zł34 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł67 m² 15 570,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność - tylko U nas! rezerwacja W. Sławka - Podgórze Duchackie. Obok ul. Malborska, puszkarska, h. Kamieńskiego. Vibehome prezentuje narożne, 3-pokojowe mieszkanie, które idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kraków - Piaski Nowe | 0% prowizji | Bez pcc Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj bezpiecznie. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Włodkowica ( Śródmieście- ugorek) Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

839 000 zł89 m² 9 393,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z ogrodem na sprzedaż na kameralnym osiedlu w Wieliczce. Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakątek

Modlnica,małopolskie

949 000 zł72 m² 13 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z osobną kuchnią i łazienką zlokalizowane w Modlnicy przy ul. Zakątek. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij