dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aktorów

Kraków,małopolskie

1 345 000 zł71 m² 18 943,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na ul. Aktorów na Bronowicach. Lokalizacja: spokojna, zielona część Bronowic z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

749 000 zł43 m² 17 615,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Zakup bez miejsca postojowego Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do sprzedania oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elsnera

Kraków,małopolskie

415 000 zł24 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 24,24 m , położoną w bloku mieszkalnym z 1980 roku przy ul. Józefa Elsnera, w dzielnicy Kraków - Azory. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe | 50 m | nowe | balkon | ostatnia, kraków Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

685 000 zł77 m² 8 896 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwukondygnacyjne apartamenty z ogródkiem, każdy z apartamentów posiada: osobne wejście, wybrukowane dwa miejsca postojowe zlokalizowane przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

830 000 zł68 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem stan deweloperski, 68 m , Kraków ul. Strzelców Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

733 000 zł43 m² 16 967,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Parametry mieszkania: liczba pokoi: 2 Salon z aneksem 21,71m2 Sypialnia 13,87 m2 Łazienka 4,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

555 000 zł29 m² 19 138 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nietuzinkowe mieszkanie w cichym zakątku krakowskiego Bieżanowa. Dostosowane do potrzeb osoby z trudnościami w poruszaniu się, korzystającej z wózka aktywnego. Znakomite także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 111 425 zł51 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem | Centrum Krakowa | Grzegórzecka. Na sprzedaż jasne i nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł63 m² 11 095 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Więcej informacji *510* 297 *341 3 pokoje | klimatyzacja | duży balkon | Opatkowice Oto Alternatywa na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Libera

Kraków,małopolskie

1 355 550 zł65 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą o niskiej zabudowie przy ul. Anny Libera w Krakowie. Najważniejsze atuty: 3 pokoje: salon z aneksem + 2 sypialnie balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

786 000 zł60 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 60 m | 1. piętro | balkon | Południe | ul. Glogera Przemyślany układ, jasne wnętrza i wygoda, która po prostu działa na co dzień. Są takie mieszkania, w których od progu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

719 000 zł37 m² 19 644,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m , usytuowane na 2. piętrze oficyny klimatycznej kamienicy z końca XIX wieku. Lokal składa się z: ustawnego pokoju, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł50 m² 9 978 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania: trzypokojowe mieszkanie na ul. Europejskiej/polnej. W Śledziejowicach. Mieszkanie, położone jest na I pierwszym w budynku z 2025. Podstawowe informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnowiejska

Brzesko,małopolskie

627 127 zł71 m² 8 807 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Sercu Brzeska obok placu Kazimierza, to tylko 300m piechotą do Rynku. Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnowiejskiej 4. Powierzchnia 71,21m2 to dwie sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 342 800 zł56 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie (55.95m2) w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

729 000 zł47 m² 15 560,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Płaszów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 46,85m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

829 000 zł39 m² 21 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 38,95m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 472,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie przytulne i funkcjonalne o powierzchni 57,52 m2, zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Idealna propozycja zarówno dla rodziny jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego przy ul. Czarnogórskiej (podgórze Duchackie). Mieszkanie: - trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

933 500 zł67 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

733 358 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż trzy-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze dziewięcio-piętrowego budynku przy ul. Os. Piastów w Krakowie. Zakup z rynku pierwotnego - Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł100 m² 13 913,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1887

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 99,90 m2 w kamienicy z 1887 r. z przynależnym poddaszem 83,60 m2. Opis Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 489 900 zł138 m² 10 796,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

1 200 000 zł117 m² 10 170,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży całego segmentu w zabudowie szeregowej, położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

515 000 zł36 m² 14 265,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Gotowe do wejścia, 2-pokojowe mieszkanie kraków, prądnik czerwony, ul. Młyńska lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone przy ul. Młyńskiej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna 29 m | 3. piętro (ostatnie)| ul. Glogera balkon winda ogrzewanie miejskie Brak prowizji Brak pcc To propozycja dla osób, które chcą wejść w Kraków najniższym progiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodziejska

Kraków,małopolskie

788 000 zł50 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na poddaszu, które robi klimat i komfort mieszkania 50 m całkowitej powierzchn użytkowej - skosy są, ale tutaj są atutem: dodają charakteru i przytulności, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

930 000 zł50 m² 18 626,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

618 928 zł42 m² 14 683,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

719 000 zł56 m² 12 908,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchacke). Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł58 m² 25 043,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park, w sercu krakowskiego Śródmieścia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł56 m² 26 767,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe duze mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa -tuż obok Dworca Głownego przy ul. Bosackiej w zadbanym budynku. W pobliżu Galeria Krakowa, dworzec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

999 000 zł63 m² 15 832 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

706 655 zł40 m² 17 799,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Zabłocie w centrum Krakowa. Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 39,70m2 na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 834 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home ma dla Ciebie gotowe mieszkanie na krakowskich Czyżynach (ul. Sołtysowska). Stan techniczny: mieszkanie z 2008 roku pozwala na szybkie wprowadzenie przy minimalnych nakładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

415 000 zł56 m² 7 437 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania parterowe z ogródkiem zabudowa szeregowa Zgłobice / Koszyce Wielkie tylko 10 minut od Tarnowa Powierzchnia: 53,21 m Parter - brak schodów Układ pomieszczeń: - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

490 000 zł35 m² 14 056 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 35m2. + duży balkon ok. 7m2. 4 piętro, budynek wyposażony w windę. Polana Szaflarska 6. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1