dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

998 000 zł41 m² 24 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40 m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Lokal jest gotowy do odbioru i jest w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

629 000 zł44 m² 14 134,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie 44,5m2 w budowanej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 2 piętrze budynku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul.Heleny (Prokocim). Dwustronne mieszkanie (63mkw) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

880 000 zł67 m² 13 217,20 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem (możliwość przerobienia na 3 pokoje) zlokalizowane przy ul.Strzelców 4A, usytuowanego w pobliżu Ronda Barei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

630 000 zł50 m² 12 549,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wlotowa

Kraków,małopolskie

710 000 zł44 m² 15 955 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Generalnie wyremontowane i urządzone w 2026 r. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 44,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Osiedlu Na Kozłówce dostępne natychmiast. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł106 m² 17 022,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

980 420 zł66 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

595 000 zł36 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potasińskiego

Niepołomice,małopolskie

865 000 zł53 m² 16 320,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i jasne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, niepołomice Oferujemy mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 z ogródkiem ok. 80 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

711 039 zł52 m² 13 577,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

560 000 zł36 m² 15 427 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Wschód przy ul. Czarnogórskiej. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 0/3. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Kęty,małopolskie

739 000 zł105 m² 7 038,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m użytkowych (120 m po podłodze) w budynku szeregowym oddanym do użytku w 2020 roku, ul. Legionów spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków - Nowa Huta - Os. Górali - 66 m - 3 pokoje Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 15 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ulicy Kordiana. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł64 m² 22 656,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szukasz mieszkania z duszą , które doceniły ogólnopolskie media? Ta nieruchomość była prezentowana w Dzień Dobry tvn oraz magazynach Label, magazif i Hygge. Położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

579 000 zł73 m² 7 924,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do zamieszkania tarnów, osiedle przy alejach Biuro sprzedaży: nieruchomości | Oferta na wyłączność Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Rozpoczynamy sprzedaż nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

753 744 zł54 m² 13 909,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie o metrażu 54,19 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Kraków,małopolskie

750 000 zł47 m² 15 842,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Kraków-Podgórze (wola Duchacka). Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

695 000 zł53 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53,07 m2 na ul. Balickiej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na 1- piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

429 000 zł29 m² 14 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ceniona i poszukiwana lokalizacja na Starym Podgórzu w rejonie ulic Limanowskiego / Wielicka Kamienica po generalnym remoncie , wymienione nowe okna , wszystkie instalacje , w lokalach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Weryhy-Darowskiego

Kraków,małopolskie

279 000 zł16 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni o statusie garażu. Ta nieruchomość znajduje się w ciągu garażowym, przeszła gruntowny remont i została wyposażona w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

469 000 zł32 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 32 m - Kliny Zacisze, ul. Komuny Paryskiej Oferta dotyczy przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok. 32 m , położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Bukowno,małopolskie

309 000 zł62 m² 4 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w centrum Bukowna. Nieruchomość o powierzchni 62,01m2, usytuowane na czwartym piętrze w IV piętrowym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

296 000 zł20 m² 14 979,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skośna

Kraków,małopolskie

624 000 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Szeregowa, kameralna zabudowa, dużo zieleni, miejsca rekreacyjne! Można od razu wynająć lub zamieszkać bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferują do sprzedaży widokowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Babią Górę. Mieszkanie o powierzchni 48,8m mieści się na 15 piętrze 15 piętrowego bloku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Kraków,małopolskie

1 349 638 zł89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie na.