dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

950 000 zł59 m² 16 009,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu mieszkanie w nowej inwestycji, w kameralnym budynku przy ul. Siewnej. Z pełnym wyposażeniem sprzętów agd oraz meblami. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż (narożne) mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na pierwszym piętrze (jest winda) apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

744 800 zł55 m² 13 541,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest w sam raz na start albo na spokojne życie we dwoje (z opcją pokoju dla dziecka lub gabinetu) - to ten układ jest bardzo sensowny. Bez kombinowania, bez metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

761 000 zł41 m² 18 381,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pcc! Bez prowizji! (dostępne również mieszkanie z ogródkiem - zapytaj o szczegóły!) Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - blisko centrum, ale z klimatem Starego Podgórza?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 229 247 zł65 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwustronne, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 65,27 m , położone przy ul. Myśliwska - w nowo oddanym etapie kameralnego, nowoczesnego osiedla w Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Skawina,małopolskie

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **na sprzedaż / zamiana funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Skawina, ul. Jana Kilińskiego** Do sprzedania bardzo jasne i dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

500 000 zł42 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie O metrażu 42,2 M2, na ul. Radzikowskiego, prądnik biały, kraków Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie do remontu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

465 000 zł27 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 27mkw przy ul.Kazimierza Wielkiego w Krakowie (Łobzów). Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

305 000 zł44 m² 6 869 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 44,40 m, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej Mościce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

615 600 zł38 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zator,małopolskie

777 000 zł62 m² 12 522,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Designerski 3-pokojowy apartament z tarasem w centrum Zatoru! Poszukujesz wyjątkowego mieszkania urządzonego pod klucz z dbałością o każdy szczegół? Świetnie trafiłeś! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

465 000 zł76 m² 6 099 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,24 m, położony w samym sercu Tarnowa w narożnej kamienicy przy ul. Wałowej/goldhammera, zaledwie kilka kroków od Rynku. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kompozytorów

Kraków,małopolskie

970 000 zł54 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2, z przestronnym balkonem, 2-pokojowe + osobna kuchnia z oknem, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Kraków,małopolskie

760 000 zł65 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul.Turystycznej (w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

699 000 zł31 m² 22 724,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł71 m² 16 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m (w tym 63 m powierzchni użytkowej), położone na 3. piętrze w budynku z 2008 roku przy ul. Płaszowska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kluszkowce

Kluszkowce,małopolskie

1 807 000 zł139 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament w wyjątkowej lokalizacji. 139 metrowy lokal mieszkalny z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie znajduje się w miejscowości Kluszkowce. Cała inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Kraków,małopolskie

785 000 zł36 m² 22 112,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kraków/ Stare Miasto / ul. Szewska Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 35,5 m2. Położone sercu Starego Miasta, przy ul. Szewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

674 228 zł44 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji | Gotowe Mieszkania | Osobna Kuchnia | Ekspozycja południowa | Cena do negocjacji Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

572 912 zł46 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Podgórze w rejonie Rybitwy - Północ w miejscu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł29 m² 16 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy! mieszkanie 1 pokojowe 29,2 m2 ul.Tomickiego (os.Botanika) CZYŻYNY. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2019 roku. Metraż nieruchomości 29,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł162 m² 8 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż! Pakiet dwóch odrębnych mieszkań w kameralnym budynku z 2019 roku znajdującym się przy ul. Na Popielówkę w Zielonkach. Na metraż 162,5 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

589 000 zł18 m² 32 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 18 m zlokalizowana w samym centrum Krakowa, przy ul. Dietla. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Na Kozłówce Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

439 000 zł57 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 57,26 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

498 000 zł36 m² 13 756,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 420.00 zł; Budynek: blok, z 2008 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: brama na pilota, domofon, duży balkon, duża piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

655 694 zł46 m² 14 300,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa, ograniczona oferta - rabat - 1500 zł/m - lokale gotowe do odbioru - kraków - Nowa Huta - 0% prowizji Proponujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 45,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sas-Zubrzyckiego, dzielnica Kurdwanów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzyńskiego

Kraków,małopolskie

774 900 zł60 m² 12 915 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

690 000 zł45 m² 15 221,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga dodatkowego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

769 000 zł65 m² 11 756,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gustownie wykończone, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Nowej Huty przy ul. Niebyłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

478 000 zł45 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego i taniego mieszkania w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). ani podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

1 155 933 zł71 m² 16 228,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

549 000 zł34 m² 15 913 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią (7,5 m ), położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Podedworze w Krakowie. Idealna opcja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł57 m² 12 188,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe w pięknej okolicy Parku Krowoderskiego, ul. Batalionu Skała ak. Widokowe 10 piętro - budynek ocieplony - 3 mieszkania na kondygnacji Mieszkanie ma powierzchnię - 57,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

1 535 436 zł95 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem - ul. Karola Bunscha , Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

939 098 zł93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

739 000 zł56 m² 13 267,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchacke). Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

720 807 zł50 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3