dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 524 ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł42,48 m² 15 254,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i wschodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,35 m² 14 980,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przestronne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Mistrzejowice na os. Oświecenia. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł26 m² 18 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa przy ul. bp. Albina Małysiaka 24. Mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą przy ul. Starodąbrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26 m² 23 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny majstersztyk: wysoki apartament Z widokiem na ogród - stare miasto Biuro realdom prezentuje unikatową nieruchomość, łączącą prestiżową lokalizację w sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł89,50 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz mieszkania z ogródkiem i budynkiem gospodarczym ta oferta jest wprost dla Ciebie. Mieszkanie jest położony w cichej części Kęt,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł72,50 m² 4 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - atrakcyjna cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,50 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 183 zł51,95 m² 14 093,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Murapol Prado - niskie, kameralne i przyjazne apartamentowce, - nowoczesne mieszkanie z pakietem Smart Home - zarządzanie mediami i urządzeniami domowymi, - sąsiedztwo rozległych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tarnów , ul.Do Prochowni / Bez prowizji od Kupującego/ Do sprzedania ; jasne, słoneczne i świeżo po remoncie mieszkanie Duże okna oraz korzystna ekspozycja sprawiają ze wnętrze jest słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 959 zł50,07 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 50,07 m2 zlokalizowane na VI-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 233 zł36,84 m² 18 464,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24,30 m² 16 419,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m , położone w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie w Centrum Niepołomic, 800m do Rynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu, dostępne od zaraz w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Wiosenna Promocja! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł45,50 m² 17 406,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone w bloku z 2014 roku przy ul. Koszykarskiej w Krakowie. Lokal idealny dla singla, pary lub pary z jednym dzieckiem. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę dwupokojowego mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Zarówno mieszkanie, jak i cała kamienica (elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł36,29 m² 23 119,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 605 zł51,82 m² 14 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

752 800 zł31,60 m² 23 823 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w sercu Krakowa przy ul. Starowiślnej w prestiżowej dzielnicy Kazimierz, stare Miasto. Lokal o powierzchni 31,6 m z dodatkową antresolą ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł88,50 m² 23 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 88,5 m2 - taras 21 m2 - miejsce postojowe - komórka lokatorska! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

948 900 zł102 m² 9 302,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dużym potencjałem aranżacyjnym i świetnym dostępem do infrastruktury - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! blok Z cegły, rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 420 zł65,80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z ogródkiem Mogilany, ul. Dębowa 2D Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52,44 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł52 m² 14 519 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje gotowe do wprowadzenia mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza, prądnik Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 017 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29,5 m, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Brzozowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

740 950 zł51,10 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Mistrzejowice osiedle Tysiąclecia lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy gotowe do wprowadzenia mieszkanie idealne dla rodziny, położone w prestiżowej okolicy łobzowa/krowodrzy! gotowe! Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa sięz z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy bardzo komfortowe mieszkanie w odległości zaledwie 5 minut od centrum Niepołomic. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Niepołomicach przy ulicy Lawendowej osiedle Eko-Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe mieszkanie na Łobzowie-Krowodrza Lokal gotowy z pozwoleniem na użytkowanie składa się : salon z aneksem sypialnia łazienka Lokalizacja do wrocławskiej ok 400m do Ul Łokietka ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł66 m² 17 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 66 m2 znajdujące się przy ulicy Sosnowieckiej w Krakowie. * 3 piętro * idealne dla rodziny lub pod inwestycję * bez.

Szczegóły ogłoszenia

564 800 zł35,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z tarasem ul. Bociana. Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł142 m² 21 830,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ścisłe, zabytkowe Centrum Krakowa powierzchnia mieszkania : 142 m2 Mieszkanie w ścisłym , zabytkowym Centrum Krakowa. Powierzchnia mieszkania 142 m2. Lokal jest w jednej księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł59 m² 18 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Krakowie, położone przy ul. Krowoderskiej, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Stare Miasto / Kraków-Śródmieście. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 200 zł34,74 m² 14 801,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - 2 pokoje. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,61 m2 zlokalizowane na 2 pietrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł77,03 m² 10 373 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - I piętro -ogródek - balkon - strych - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł48,20 m² 16 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym. Ekspozycja okien oraz balkonu zapewnia widok na tereny zielone. Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Przedpokój: łazienka: balkon: widok na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij