dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m z balkonem, dostępne od zaraz. Lokal składa się z dwóch pokoi i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

934 638 zł73 m² 12 785,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc zadzwoń już dziś Prezentowane mieszkanie 4-pokojowe usytuowane jest na I piętrze w III piętrowym budynku. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

650 000 zł52 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2- pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

2 173 827 zł89 m² 24 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89,38 m , położone na kameralnym osiedlu w najbardziej prestiżowej i pożądanej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

930 000 zł69 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Przewóz. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - duża jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł54 m² 11 113,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2 pokoje 53,90 m I piętro os. Handlowe Kraków. Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

732 700 zł43 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tak blisko? Tak wygodnie? Nic dziwnego, że te mieszkania uciekają tak szybko. Zadzwoń dziś i zarezerwuj swoje miejsce w Podgórzu! Odbieram także w weekendy. Bez prowizji kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 015 595 zł62 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożne | Bez prowizji | Masa światła | Duże sypialnie | Taras na dachu | Widok na zieleń Łobzów - nie ma przypadku w tym, że coraz częściej wybieramy tę dzielnicę do życia. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

645 655 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc i prowizji! Nowa inwestycja na Prądniku Czerwonym - mieszkania już gotowe do odbioru! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 46,45 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielogórska

Kraków,małopolskie

731 000 zł61 m² 11 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 61 m z - ul. Wielogórska, II piętro Przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na II - ostatnim piętrze kameralnej inwestycji || Harmonogram ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

649 000 zł44 m² 14 803,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji! To propozycja idealna dla osób szukających własnego kąta lub stabilnej inwestycji na rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 548 795 zł65 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i opłat prowizyjnych! Pod samiuśkimi Tatrami, w sercu Kościeliska, rośnie miejsce, co ma duszę, widok i porządny potencjał na zysk. To propozycja dla tych, co chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł63 m² 18 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł49 m² 21 569,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Za Stylchyn

Kluszkowce,małopolskie

1 255 000 zł91 m² 13 842,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament w jeszcze piękniejszym miejscu. Apartament w Czorsztynie to luksusowy apartament zaprojektowany i wykonany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 081 000 zł43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, frontowe mieszkanie w gruntownie wyremontowanej, kamienicy w spacerowej odległości od Rynku Głównego! Mieszkanie: jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

759 506 zł55 m² 13 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

615 399 zł41 m² 15 128 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Olkusz,małopolskie

279 000 zł38 m² 7 406 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż M3 w Olkuszu (ul.Polna) Nieruchomość położona na III piętrze w IV piętrowym budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

641 480 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Bieżanowa, przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego. Okolica oferuje dogodny dostęp do komunikacji miejskiej i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Kraków,małopolskie

711 505 zł43 m² 16 508,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł67 m² 28 209 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz komfortowego mieszkania w Krakowie? To gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m jest idealne dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

906 624 zł63 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

699 000 zł53 m² 13 149 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice, na osiedlu Kombatantów. To mieszkanie cechuje się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brogi

Kraków,małopolskie

650 000 zł24 m² 27 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Brogi, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białka Tatrzańska,małopolskie

840 000 zł40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy w topowej lokalizacji w Białce Tatrzańskiej, bezpośrednio przy Termach Bania, kotelnicy i Hotelu Bania to miejsce gwarantuje bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 225 000 zł72 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rząska,małopolskie

849 000 zł69 m² 12 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w kameralnym dwukondygnacyjnym segmencie. Lokal o pow. 69 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym - 21,84 m2trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

741 000 zł55 m² 13 404,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy komfort miasta z bliskością natury? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania - 3 pokoje, własny ogródek i zielona okolica Lasów Tynieckich, a wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

745 000 zł47 m² 15 747,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47.31m2, znajdujące się na parterze 3 piętrowego bloku z 2007 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rząska,małopolskie

750 000 zł69 m² 10 874,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie -nieruchomości ,posiadamy do sprzedaży mieszkanie z balkonem i prywatnym strychem .Zlokalizowane na cichym osiedlu DIAMENTOWE ZACISZE w Rząsce przy ul.Półkole./.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ziarkowa

Kraków,małopolskie

900 000 zł65 m² 13 846 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze w kameralnej inwestycji przy ul. Ziarkowej/ Nowa Huta. Mieszkanie o powierzchni 65 m2. Składa się z : * salonu z aneksem kuchennym, pow. 23,89 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł72 m² 30 525,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament w oficynie z ogródkiem i tarasem | ul. Krowoderska, kraków | 72 m | 3 pokoje | 2003 r. Podstawowe informacje: powierzchnia: 72 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter / 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

889 000 zł84 m² 10 639,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

844 000 zł61 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne mieszkanie na prądniku! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Meiera, dzielnica Prądnik Biały. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Czarnochowicach w stanie deweloperskim Lokalizacja: ul. Długa, czarnochowice (tuż obok Krakowa) 6minut samochodem do Stacji Kolejowej ska - Bieżanów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecamy mieszkanie 1- pokojowe z oddzielną jasną kuchnią (36m2) - ul.Jana Sas-Zubrzyckiego dzielnica: Wola Duchacka. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze w 11- piętrowym bloku z 1985.