dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

2 128 000 zł88 m² 24 086 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament oddany do użytkowania! Mieszkasz jak we własnym domu, 4 dwu apartamentowe budynki! Niskie koszty utrzymania. Wyjątkowa okazja! Niepowtarzalny, dwupoziomowy apartament w świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

770 368 zł54 m² 14 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc 3-pokojowe mieszkanie 53,28 m2 - Górka Narodowa, kraków Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m2 zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

595 000 zł42 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do sprzedania wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6m2 położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Bartla 19C (kliny) Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

615 585 zł40 m² 15 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Promocja Grudzień! Obniżona cena o 12%.! nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

319 000 zł55 m² 5 830,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,71 m , usytuowane na IV piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, przy ul. Romanowicza w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 345 000 zł51 m² 26 502,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem w świetnej lokalizacji Grzegórzki w Krakowie. Ul. Grzegórzecka. Okolica: okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

561 242 zł38 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Bohomolca ( Prądnik Czerwony) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

649 000 zł46 m² 14 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Złocieniowej 38a w jednej z urokliwych osiedli Bieżanów-Prokocimia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 32 m Tarnów, ul. Lwowska | 2. piętro | 260 000 zł Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Tarnowa przy ul. Lwowskiej. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

751 896 zł40 m² 18 788 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje i polecam nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym apartamentowcu w Bronowicach, nowej prężnie się rozwijającej dzielnicy Krakowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

2 550 000 zł145 m² 17 586,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1932

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowej prestiżowej kamienicy z windą z 1932 roku, w stanie do remontu. - 2 balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadowa

Wieliczka,małopolskie

690 000 zł60 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie wykończone pod klucz bez mebli o metrażu 58.26m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

823 781 zł51 m² 16 067,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu Starego Podgórza - w miejscu, gdzie miejski styl życia spotyka się z zielenią, spokojem i nowoczesnym komfortem. Na sprzedaż piękne, komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

607 000 zł31 m² 19 817,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować komfortowe mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Blachnickiego. Mieszkanie: to przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

945 000 zł54 m² 17 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalesie

Zalesie,małopolskie

748 680 zł101 m² 7 447,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Zalesie Twój Nowy Dom blisko Krakowa Zapraszamy do poznania Apartamentów Zalesie, gdzie komfort spotyka się z naturą na obrzeżach Krakowa. Nasza inwestycja oferuje 10 domków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

649 000 zł46 m² 14 263,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w stanie deweloperskim, w nowej inwestycji przy ulicy Conrada 27. Mieszkanie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołodziejska

Kraków,małopolskie

839 215 zł70 m² 11 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

70 m2 całkowite, 56 m2 użytkowe - mieszkanie ze skosami, które robią klimat Cisza, zieleń, wszędzie blisko. To mieszkanie trzeba zobaczyć, bo tu liczy się odczucie przestrzeni. Skosy są, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

F-m08 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,85 m2 + balkon 2,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

2 450 000 zł166 m² 14 714,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Bronowice | ul. Zarzecze | 5 pokoi + taras To mieszkanie ma w sobie coś wyjątkowego przestrzeń, światło i widok, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 595 916 zł83 m² 19 167,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Brak pcc 2%! oferta na wyłączność. ul. Mierzeja Wiślana, podgórze, kraków. Obok ulica: bagrowa, surzyckiego, lipska, biskupińska. Vibe home oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

999 999 zł68 m² 14 706 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Floriana

Libertów,małopolskie

730 000 zł70 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatni apartament na sprzedaż! merus deweloper oferuje mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w Libertowie przy ul. Św. Floriana. Libertów Zacisze to prestiżowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 690,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne | ul. Domagały | 44,55 m | Wykończene Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

1 859 000 zł145 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szukasz komfortu domu z ogrodem w zielonej części Krakowa, ale z szybkim dojazdem do centrum i A4? Ten apartament to idealne połączenie wygody, nowoczesnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu położonego blisko centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 43 mkw znajduje się na trzecim piętrze i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

614 476 zł41 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Nowe mieszkanie o powierzchni 41,24 m , położone na 2. piętrze budynku A w inwestycji strzelców28. Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

901 530 zł85 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja. W sprzedaży mieszkania o różnych metrażach i układach. Termin realizacji II kwartał 2026 Zakup bez prowizji i podatku pcc Zapraszam do kontaktu i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonarka

Kraków,małopolskie

1 098 640 zł71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 70,88m zlokalizowanego na II piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

940 000 zł47 m² 19 923,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i zadbane mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Krowodrza przy ul. Lea. Mieszkanie: prezentowane przez nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

499 900 zł42 m² 12 002,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do Sprzedaży Mieszkanie - Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego. Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 41,65m , położony na spokojnym osiedlu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brożka

Kraków,małopolskie

777 291 zł46 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 46,13m zlokalizowanego na III piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Faustyny

Tarnów,małopolskie

265 000 zł45 m² 5 916,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie Tarnów, ul. Św. Faustyny 8a Powierzchnia: 44,79 m | Piętro: 2/3 Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 44,79 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu położonym w Opatkowicach przy ulicy Petrażyckiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odmętowa

Kraków,małopolskie

879 000 zł56 m² 15 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz prywatności domu jednorodzinnego, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Oferujemy unikatowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,36 m2 z ogrodem o powierzchni aż 171.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

912 500 zł73 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Grzybek- oferujemy do sprzedaży w kameralnej inwestycji składającej się z czterech mieszkań , 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2 (4 pokoje + 2 łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł59 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m zlokalizowane na I lub II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł72 m² 30 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 71m2, położone w sercu Krakowa przy ul. Krowoderskiej. Ze względu na położenie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij