dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Rynek pierwotny

464 000 zł28,77 m² 16 128 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł47,67 m² 23 914 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie wraz z miejscem parkingowym o wartości 20 000. w cenie. Jedyny blok na os. Oświecenia wykonany z ceramiki ( murowany) , a nie z wielkiej płyty. 300m do najlepszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Koszyce Wielkie, nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 716 zł34,92 m² 14 883,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł32,50 m² 23 661,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuje mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowym kompleksie wita przy ul. Wita Stwosza w Krakowie, w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł43,09 m² 20 654 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w sercu modnego Krakowskiego Zabłocia - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się części miasta. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł38,60 m² 15 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje nieruchomość, która nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Helclów Stare Miasto, kraków-Śródmieście, kraków (mieszkanie sprzedaż) Oferuję funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł43,17 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w niedalekiej odległości od Rynku , 200 metrów do Plant Krakowskich, 650 metrów do Rynku Głównego, 600 metrów do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł55,81 m² 14 373,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały okolice Piaszczystej Bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.55m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71,31 m² 8 399,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Segment narożny + 1x miejsce postojowe nr 02b Segment 2-poziomowy z dużym ogrodem | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród 70 m | Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Budynek zarządzamy przez operatora black apart Informacje ogólne Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskim mieszczącym się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł47,44 m² 14 713 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnic Górka Narodowa. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł83 m² 15 651 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży przestronne, 6-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Rzeźniczej w dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość o powierzchni 83 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,23 m² 15 042 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie o powierzchni 37,23 m, zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Ronda Matecznego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ładne i funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane dzielnicy Czyżyny. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu.

 

 

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży oferujemy piękny apartament w stylowym budynku w Bukowinie Tatrzańskiej. Możliwość fv vat 23% - do ceny należy doliczyć 23% dla firm , 10% dla osób prywatnych ) Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 216 zł68,26 m² 14 169,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł54,71 m² 14 805 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł43,24 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - front - 2 pokoje. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,24 m2 zlokalizowane na 2 pietrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 199 zł60,51 m² 18 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Bukowina Tatrzańska, ul. Wierch Głodowski 91 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskiego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 000 zł72,64 m² 18 708,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 734 000 zł116 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Ekskluzywny apartament 5-pokojowy | 116m | Wola Justowska, kraków Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających połączenie nowoczesnej architektury, kameralności.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł62,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m - Wadowice, os. Pod Skarpą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: budynek wolnostojący, nowe budownictwo bardzo wysoki; standard mieszkania: wysoki standard; dodatkowo: 2 balkony, basen, domofon, miejsca postojowe, recepcja, sauna;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 78m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Wielickiej, prokocim Doskonała inwestycja lokalizacja Ulica Wielicka co zapewnia bezproblemowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł28,77 m² 16 823 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł57 m² 14 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Prokocim Stary, przy ul. Snycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 410 zł74,22 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne połączenie spokoju i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - budynek oficyny - 1 pokój. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 29,15 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przepięknej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podana cena jest ceną brutto fv fat 23% Apartament w Białce Tatrzańskiej to nowoczesne i komfortowe miejsce, idealne zarówno na wynajem krótkoterminowy jak i na dłuższy pobyt. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50,09 m² 15 372 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie o powierzchni 50,09 m, składa się z: - 2 pokoi - jasnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 581 zł62,21 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i futurystyczny design stanowią wizytówkę tego miejsca. Atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł53,24 m² 15 965,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (okna od strony zachodniej) o wielkości 53,24 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł178,20 m² 32 267,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Luksusowy wykończony w najwyższym standardzie i w pełni wyposażony 3-sypialniowy penthouse w ścisłym centrum Kraków. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - 3 pokoje! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,04 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij