dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Żabno,małopolskie

404 000 zł56 m² 7 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pierwsza od lat inwestycja deweloperska w sercu Żabna idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym, które powstaje przy ul. 3 maja jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

815 000 zł63 m² 12 861 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż Apartament 13/2 | segment narożny | piętro 1 | balkon + wielki taras na dachu + ogródek Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

845 500 zł44 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Truszkowskiego, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

984 758 zł60 m² 16 517,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym budynku, położonym w dzielnicy Krowodrza. Dzielnica blisko serca Krakowa. Idealne miejsce dla osób, lubiących spokój i łatwość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

839 000 zł37 m² 22 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Dokładny adres: ul. Mogilska 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu dużą kawalerkę w idealnym stanie o powierzchni 42 m2 z bardzo dużym balkonem przy ul. Podłęskiej w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie jest zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzeszowice,małopolskie

599 000 zł62 m² 9 614,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i zadbanego mieszkania o powierzchni 62,3 m , zlokalizowanego w sercu miasta Krzeszowice - przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

695 000 zł52 m² 13 495,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowej inwestycji na krakowskich Czyżynach w wyjątkowej cenie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

579 000 zł49 m² 11 840,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizcja: nieruchomość położona na os. Zgody (dzielnica Nowa Huta). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Makowa

Kraków,małopolskie

1 915 000 zł162 m² 11 790,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament 143,05 m z tarasem na dachu i garażem. Szukasz realnej alternatywy dla ciasnych mieszkań i trudnych dojazdów? Tu dostajesz przestrzeń, lokalizację blisko wszystkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

532 504 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malwowa

Kraków,małopolskie

880 000 zł54 m² 16 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe Z oddzielną kuchnią - malwowa podgórze duchackie N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z o powierzchni 52,67 m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

870 000 zł63 m² 13 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż Apartament 4/2 | segment narożny | piętro 1 | balkon na południe + wielki taras na dachu Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

869 000 zł57 m² 15 361,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie z osobna jasną kuchnią i pięknym widokiem - Podgórze / Płaszów, ul. Myśliwska. Cena: 869 000 zł Powierzchnia: 56,57 m Liczba pokoi: 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

729 000 zł42 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

598 728 zł39 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz sobie pozwolić i zostać blisko życia. Wynegocjujemy cenę, która cię zadowoli. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

740 873 zł68 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

999 000 zł46 m² 21 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 46,39 m2 Piętro: 2/4 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

730 000 zł29 m² 25 034 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Koniecznie zobacz prezentację video Więcej informacji: tel. 514*333*586 e-mail: i also speak english call me! Krótko i zwięźle: wykończona kawalerka w nowoczesnym budownictwie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Kraków,małopolskie

756 000 zł41 m² 18 511,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puszkarskiej / Przyjaźni Polsko Węgierskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze). Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł65 m² 17 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej 66d w Krakowie. Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Żabno,małopolskie

270 840 zł37 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 030 000 zł63 m² 16 354,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Pełna Własność Lokal 4 A 002 o powierzchni 62,98 m 2, znajduje się na parterze, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł58 m² 18 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Dąbie ). Forma własności: odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zbylitowska Góra,małopolskie

450 000 zł57 m² 7 944,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Zbylitowska Góra | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

875 334 zł63 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1000 zł/m2 finansowanie 20/80 kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 401 312 zł80 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English below ferta na wyłączność Prezentujmy do sprzedania apartament o powierzchni 79,62 m2 z rynku wtórnego. Ekskluzywny kompleks Lea Residence znajduje się przy ul. J. Lea 210 C. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

725 000 zł53 m² 14 304,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości livinder przedstawię państwu trzypokojowe mieszkanie mieszczące się przy ulicy Krowoderskich zuchów , w dzielnicy Krowodrza, tuż obok pętli autobusowo-tramwajowej Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez opłaty prowizyjnej i podatku pcc! Mamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jerzmanowskiego. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

455 074 zł25 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Łobzów - nie ma przypadku w tym, że coraz częściej wybieramy tę dzielnicę do życia. Zadzwoń i dogadaj cenę (bez prowizji kupującego): co najlepsze, możemy umówić się na spacer po tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

725 000 zł42 m² 17 262 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Koniecznie zobacz prezentację video Więcej informacji: tel. 514*333*586 e-mail: i also speak english call me! Szukacie mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy, taniego w utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

734 368 zł42 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym budynku, położonym w dzielnicy Krowodrza. Dzielnica najlepiej skomunikowana Krakowie. Idealne miejsce dla osób, lubiących spokój i łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Kraków,małopolskie

660 000 zł46 m² 14 357,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 osobne pokoje! idealne pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Odrzańskiej, dzielnica Łągiewniki. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

736 000 zł37 m² 19 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabłocie, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka na trzecim piętrze kamienicy w centrum Chrzanowa - idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i atrakcyjną lokalizację. Nad mieszkaniem znajduje się strych, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij