dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł46 m² 7 472,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie (odrębna własność) w bloku przy ulicy 1 Pułku Strzelców Podhalańskich. Lokalizacja na osiedlu Szujskiego jest idealna dla osób chcących zamieszkać w centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

814 124 zł51 m² 15 879,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

544 444 zł53 m² 10 272,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy Apartament z dużym balkonem w Centrum Rabki Zdrój na ulicy Orkana. Apartament po generalnym remoncie. Lokal mieszkalny znajduje się w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

850 133 zł66 m² 12 841,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

1 999 000 zł145 m² 13 786,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szukasz komfortu domu z ogrodem w zielonej części Krakowa, ale z szybkim dojazdem do centrum i A4? Ten apartament to idealne połączenie wygody, nowoczesnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

595 000 zł48 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe w bloku z windą usytuowanym w sąsiedztwie malowniczego parku przy Forcie Batowice. Lokal składa się z jasnej oddzielnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

672 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,25 m , zlokalizowane na III piętrze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

898 219 zł56 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

3 606 518 zł112 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O projekcie Św. Sebastiana 18 to adres, który definiuje nowy standard życia w centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących bezkompromisową jakość i wysmakowaną estetykę. Ten butikowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

530 000 zł32 m² 16 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne mieszkanie przy Al. 29 Listopada - idealne pod inwestycję i własne potrzeby! Szukasz mieszkania blisko centrum Krakowa, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł86 m² 18 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie położone na 1. piętrze zabytkowej, zadbanej kamienicy z 1860 roku, przy cichej i klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

946 044 zł72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji. Na 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 3 sypialnie, - 2 łazienki, - przedpokój, - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

719 000 zł52 m² 13 695,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się w Krakowie, przy ulicy Dobrego Pasterza 127. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien: południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

782 055 zł58 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura promocyjna cena Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na parterze czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

594 000 zł46 m² 12 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Strzelców (prądnik Czerwony). Nieruchomość jest do remontu co pozwala na aranżacje pomieszczeń według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

875 000 zł41 m² 21 155,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie. Korzystny harmonogram płatności 20/80: 20% przy podpisaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

999 000 zł86 m² 11 549,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w rejonie osiedla Krakowiaków ( Stara Huta). Nieruchomość wymaga odnowienia. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

739 000 zł52 m² 14 076,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe Z balkonem I piwnicą! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoprądnickiej, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

718 080 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym 27.56 m2 Pokój 14.28 m2 Pokój 10.11 m2 Łazienka 3.93 m2 Balkon 6.50 m2 Cena m2 komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Iwanowice Dworskie

Iwanowice Dworskie,małopolskie

668 100 zł74 m² 9 076,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: zalesie - tylko 20 min od centrum Krakowa 1 piętro | 4 pokoje | 73,61 m + ogród Rynek pierwotny | Oddanie: II kwartał 2025 | Bez pcc! Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł62 m² 18 871 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ul. Myśliwska 66 E, kraków. Nowa inwestycja City Vibe, rok budowy 2024, deweloper Develia. Mieszkanie wyposażone materiałami wysokiej jakości. salon z aneksem 3 sypialnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Zakopane,małopolskie

999 999 zł58 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z pięknym widokiem na sprzedaż w bliskiej odległości do Krupówek, przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, 3 piętrowego budynku. Na około 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

270 000 zł19 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Żabiniec przy ul.Prądnickiej. Pełna własność hipoteczna. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Łużyckiej (podgórze, piaski). Nieruchomość jest zadbana i w dobrym stanie technicznym. Obecny układ to salon, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

957 741 zł73 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji! Skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! uwaga! Korzystny system płatności! Zapytaj o szczegóły Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

492 691 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji dla Kupujących! Bez pcc! Płacisz tylko za m2 :) Dębowa 51 - Twoje spokojne mieszkanie na pograniczu Krakowa i Wieliczki Termin oddania max 03/2026! Ta kameralna inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł63 m² 23 680,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - obok Ogrodu Mehofera Wyjątkowa lokalizacja i niepowtarzalny klimat Na sprzedaż mieszkanie położone w samym sercu Krakowa - u zbiegu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

518 625 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Pełna Własność Lokal 4 A 002 o powierzchni 27,66 m 2, znajduje się na parterze, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

870 000 zł55 m² 15 687 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zakrzów,małopolskie

585 000 zł52 m² 11 348,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 51,55 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego wybudowanego w 2013 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone - dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 214 325 zł90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

562 000 zł34 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

14c_17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie 33,72 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Myślenice,małopolskie

467 250 zł44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja z szybkim dojazdem do Krakowa - idealne dla rodziny lub pod wynajem! Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, ale z łatwym dostępem do miasta? To mieszkanie w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

995 000 zł65 m² 15 378,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Szafera, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

739 000 zł42 m² 17 721,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

499 984 zł36 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł64 m² 19 494,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Zabłocie w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Rok budowy: 2018 r. Powierzchnia użytkowa: 64,07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywda

Kraków,małopolskie

675 000 zł42 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje W pobliżu stawu płaszowskiego! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krzywda w dzielnicy Płaszów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

546 595 zł45 m² 12 239 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 44,66 m2, mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bochnia,małopolskie

460 000 zł49 m² 9 321,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z balkonem bochnia Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,35 m (w tym piwnica 3,45 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij