dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 016 226 zł66,42 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 567 zł62,39 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł53,13 m² 6 869,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dwa ostatnie mieszkania na pierwszym etapie inwestycji, nie zwlekaj z decyzją, " Osiedle Borki" w Koszycach Wielkich! Jeżeli myślisz o przeprowadzce w ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 560 zł55,24 m² 16 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkania z Garażem ulica Szarotki w Krakowie zapraszamy do zapoznania się z oferta nowoczesnych, komfotrtowych mieszkań położonych przy ulicy Szarotki w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51 m² 15 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic krowodrza/prądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, ikea, galeria Bronowice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 820 zł70,12 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą, osobną toaletą i dwoma balkonami w prestiżowej inwestycji na Grzegórzkach. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł25,11 m² 17 483,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone przy ul. Jana Skrzetuskiego w Krakowie Lokalizacja: nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Skrzetuskiego 11, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 50 m ul. Pychowicka 18, kraków (dębniki / Ruczaj) Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 000 zł68,80 m² 15 305,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na 1 piętrze od strony dziedzińca, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko ronda Matecznego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A0.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,60 m2 plus ogródek 24m2 w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Elegancie dwa pokoje Z balkonem na 1. Piętrze - piasta towers Agencja Partners International prezentuje nowoczesne mieszkanie w sercu krakowskich Mistrzejowic. Z przyjemnością przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37 m² 13 918,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Bieńczyce osiedle Kazimierzowskie - mieszkanie 2 pokojowe na VIII piętrze. Blok z windą Blisko bloku tramwaj. Opis mieszkania Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 391 zł57,07 m² 18 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł92,70 m² 14 563,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,70 m , położone na III piętrze kameralnego budynku z windą, w inwestycji na Ruczaju. To projekt wyróżniający się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł44,24 m² 18 874,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł63,13 m² 11 325,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,13 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego budynku w Podłężu , blisko.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,86 m² 21 047,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w stanie deweloperskim o pow. 40,86 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,88 m² 8 684,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mników - 4 pokoje - ogródek - miejsca parkingowe * zdjęcia należą do Właściciela oferty Sprzedaż na zasadzie cesji. Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 59.88m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł52,60 m² 15 779,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowe trzypokojowe mieszkanie położone na I piętrze przy ul. Glogera w dzielnicy Biały Prądnik. Powierzchnia to 52,6 metry na które składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 970 zł138 m² 10 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 529 zł39,71 m² 19 278 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie 2-pok z komórką lokatorską/zabłocie/bez pcc i prowizji lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu krakowskiego Zabłocia jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 284 zł38,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 000 zł73,50 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , w kameralnym budynku na Ruczaju. Nasza inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury, spokojnego otoczenia i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 000 zł59 m² 22 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe, 59m2, klimatyzowane, słoneczne z 23m2 tarasem, w wysokim standardzie, komórka + garaż podziemny Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 514 931 zł47,49 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł28 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego przy ul. Szlak. Lokalizacja: dzielnica Stare Miasto jest esencją Krakowa. Wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,60 m² 17 312,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 608 zł60,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu 3 - pokojowego nowoczesnego mieszkania w wyjątkowej inwestycji przy ulicy Piaszczyste na Prądniku Białym. Mieszkanie dobrze zaprojektowane, dwustronne z południowym słońcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 894 zł39,70 m² 16 873 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezprowizyjna obsługa, bez pcc, dodatkowe rabaty I wsparcie procesu zakupu Oferuję do zakupu jedno z wybranych mieszkań w inwestycji na rynku pierwotnym w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 862 zł98,80 m² 10 059,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się w Wieliczce przy ul. Pasternik. Lokalizacja: wieliczka to miasto w Polsce, znane głównie.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 342 zł25,17 m² 45 027,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,17 m , składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł39,42 m² 21 790,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66,10 m² 17 397,88 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy al. Pokoju, w okolicach Ronda Grzegórzeckiego i Mogilskiego. Mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57 m² 15 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest przy ulicy Galicyjskiej. Okolica dobrze skomunikowana: w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Sąsiedztwo mieszkania bogate w zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 772 zł75,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł36 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w centrum Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 895 801 zł113 m² 16 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/bliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.