dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

664 103 zł40 m² 16 686 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langera

Bochnia,małopolskie

415 000 zł63 m² 6 629 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Niższa cena, zapraszam. Najlepsza lokalizacja w Bochni, ul. Langera, blisko pkp, basen, hala widowiskowo sportowa, Lidl. Mieszkanie 3 nieprzechodnie pokoje, pierwsze piętro do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 019 680 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 o metrażu 86.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

875 000 zł40 m² 22 096 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

600 329 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

dla biura oraz podatku pcc! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku przy Bohaterów Września na Mistrzejowicach. Zdjęcia przedstawiają poprzednie etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sywarne

Kościelisko,małopolskie

865 567 zł43 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w kościelisku/zakopanem, która pozwoli cieszyć się pięknym widokiem na Tatry, giewont i na inne okoliczne atrakcje. To miejsce magiczne, gdzie natura zachwyca swoim niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

475 000 zł27 m² 17 335,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne dwupokojowe mieszkanie dla singla lokalizacja: nieruchomość wybudowana w 2007, zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy, ulica Obozowa, dzielnica Ruczaj. Osiedle i cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

655 680 zł38 m² 17 137,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie, jak i pewna inwestycja kapitału Poznaj szczegóły i umów się na spotkanie - zadzwoń mieszkanie Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa 38,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzesko,małopolskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w centrum Brzeska w nowej niższej cenie! Nie przegap tej oferty Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świtezianki

Kraków,małopolskie

770 000 zł48 m² 16 008,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie do remontu lub odświeżenia w zależności od oczekiwanego standardu. Mieszkanie znajduje się w docieplonym bloku na cichym zakątku ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł83 m² 22 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

567 892 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-101 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Kraków,małopolskie

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania bez prowizji mieszkanie 2 pokojowe 2 poziomowe , o powierzchni 56 m2, składa się z 1 sypialni- osobnej kuchni z salonem łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14a_8 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 37,78 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

712 398 zł45 m² 15 782 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.47,14m2 położone na V piętrze w 8-piętrowym budynku, który zostanie oddany w IV kwartale 2025 r w Mistrzejowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starego Wiarusa

Kraków,małopolskie

649 770 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc. W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

831 530 zł34 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie wykończone W wysokim standardzie* *noho - młyny mogilska* *nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie* Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

724 725 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 32,21m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni 80 metrów. Przestrzeń apartamentu oferuje część dzienną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szklane Domy

Kraków,małopolskie

749 000 zł53 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 53,19 m2 znajdujące się przy osiedlu Szklane Domy, w Krakowie. * 6 piętro * duży przestronny salon * otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł50 m² 11 910,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Os. Sportowe, nowa Huta - Kraków Lokalizacja Mieszkanie położone na Osiedlu Sportowym - w zielonej, spokojnej części Nowej Huty. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

750 000 zł88 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowa przestrzeń na poddaszu - idealna nie tylko do życia, ale i do pracy! Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy komfort mieszkania z funkcjonalnością przestrzeni do pracy? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

482 000 zł36 m² 13 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

526 000 zł39 m² 13 591,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Lakado prezentuje dwupokojowe mieszkanie z panoramą na miasto mieszczące się na 11 piętrze. Na nieruchomość o metrażu 38,70 m2 składa się; - salon - oddzielna kuchnia - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

2 153 000 zł103 m² 20 902,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Biuro nieruchomości Lakado prezentuje wyjątkową nieruchomość w samym centrum Krakowa. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze klimatycznej XIX wiecznej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

550 000 zł38 m² 14 300,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta na wyłączność! vibehome ma przyjemność zaprezentować 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38,46 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

566 000 zł40 m² 14 329,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Podedworze 13 w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia: 39,37 m2 Rok budowy: 2025 r. Piętro: 2/11 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

1 342 372 zł67 m² 19 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, zakup bez prowizji i podatku pcc! Chcę Państwu przedstawić apartament w kameralnej i prestiżowej inwestycje w sercu krakowskich Bronowic. Dzielnicę te wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

707 000 zł32 m² 21 827,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfort i styl w nowoczesnym wydaniu Na sprzedaż w pełni wykończone, przytulne mieszkanie o powierzchni 30,76 m , położone w nowej inwestycji. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

807 177 zł61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,69 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

519 000 zł36 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,2 m2 przy ul. Celarowskiej 18 - słoneczne, 2 pokojowe, położone na 3/4 piętrze w bloku bez windy. Świetna lokalizacja: cicha, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służba Polsce

Miechów,małopolskie

395 000 zł53 m² 7 500,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja / rezerwacja / rezerwacja! Nowoczesne Biuro Nieruchomości agent power ma przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową ofertę: 3-pokojowe bardzo atrakcyjne pod względem położenia mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielecka

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł83 m² 18 674,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kieleckiej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

799 000 zł40 m² 19 806,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 40.34 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 268 000 zł88 m² 14 404,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

530 000 zł33 m² 16 036,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie czyżyny - os. Avia N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 , usytuowane na drugim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

958 000 zł46 m² 20 744,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 46,18m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *dwiema sypialniami *łazienkę Obecnie apartament jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł85 m² 19 068,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje - Walerego Sławka - 85,48m2 Piętro 4/6, trzy sypialnie, salon, kuchnia, dwie łazienki. Powierzchnia całkowita: 85.48 m2 Cena: 1 630 000 PLN (+60 000 miejsce garażowe) Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

525 000 zł28 m² 18 544,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Okazja! tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne studio 28,31 m2 przy ul. Konopczyńskiego w dzielnicy Dębniki. - we speak English - video: lokalizacja: znakomita lokalizacja na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

2 290 000 zł118 m² 19 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży, pięknego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 118m2 gotowy do zamieszkania! Apartament w nietypowym,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij