dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 501 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 501 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

651 996 zł57 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci pcc. Ostatnie mieszkania z ogródkiem! 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Mieszkanie składa się z : przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł67 m² 16 442,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży przestronne, funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2005 roku wybudowanym metodą tradycyjną z pustaka Porotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

831 900 zł52 m² 15 998,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Piękna kamienica pomiędzy al. Solidarności i al. Róż. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,55 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na Osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum D

Kraków,małopolskie

596 000 zł46 m² 12 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Krakowskiej dzielnicy Nowa Huta na oś. Centrum D w budynku wybudowanym metodą tradycyjną z cegły. Idealne dla młodej pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł41 m² 25 672,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje do wejścia W rejonie starego miasta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kamiennej, w rejonie krowodrzy/starego Miasta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

875 000 zł53 m² 16 497 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Marzysz o gotowym do zamieszkania mieszkaniu w nowoczesnym budynku z pełnym wyposażeniem? Ta oferta to komfort bez kompromisów - idealna dla osób ceniących wygodę i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 66 m2 na ul.Strzelców - dzielnica: (Prądnik Czerwony). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z ok 1974 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

570 000 zł34 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam wykończone mieszkanie o powierzchni 33,63m2 przy ulicy Myśliwskiej 61 w budynku z 2013 roku. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki i balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

615 000 zł50 m² 12 292,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone w cichej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Ugorek w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 32,10 m , składające się z pokoju oraz osobnej, dużej kuchni-jadalni. Mieszkanie posiada również przestronny balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł52 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze w siedmiopiętrowym budynku (z windą) z 2008 r., ul. gen. Leopolda Okulickiego, dzielnica Bieńczyce. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

795 000 zł40 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, świeżo wykończone, zlokalizowane na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą na ul. Myśliwskiej w Krakowie - dzielnica Podgórze. Na 39,96 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

1 073 800 zł59 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

MB Estates z dumą prezentuje apartament o powierzchni 59 m2 zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych części Krakowa, przy Krakowskich Błoniach na Salwatorze. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

558 000 zł48 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Skawiny o pow.48,00m2. Nieruchomość składa sie z trzech pokoi aneksu kuchennego ,łazienki z wc .Mieszkanie po generalnym remoncie z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł69 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,95 m2 + ogródek z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

799 000 zł55 m² 14 490,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ruczaju. Opis nieruchomości: mieszkanie posiada dwa poziomy, na co składa się: pierwszy poziom: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

995 000 zł89 m² 11 206,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność bez prowizji! Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencje nieruchomości do współpracy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

270 000 zł47 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie Trzebinia Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,71 m2, położone na osiedlu Trzebionka w Trzebini, składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

709 000 zł42 m² 16 880,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Lucjana Rydla w Krakowie, na trzecim piętrze pięciopiętrowego bloku z 2004 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

619 000 zł44 m² 14 004,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa huta - osiedle strusia 44 M2 - 2 pokoje - osobna kuchnia - piwnica Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Strusia w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. To świetnie skomunikowane miejsce ( autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Kraków,małopolskie

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Narciarskiej w Krakowie - dzielnica Czyżyny. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

855 000 zł45 m² 18 907,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Ślicznej. Lokalizacja: ul. Śliczna zajmuje doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowiańska

Modlniczka,małopolskie

825 000 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Słowiańskiej w Modlniczce, na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku z 2015 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 139 000 zł58 m² 19 526,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,33 m 2 usytuowane na 4 piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

918 000 zł65 m² 14 212,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

799 000 zł51 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1985 roku na krakowskim Kurdwanowie (podgórze Duchackie), lokalizacja wszystko mająca -.