dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 451 740 zł100,26 m² 14 479,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Oferuję 6-pokojowe mieszaknie w nowoczesnej inwestycji w Bronowicach. Nie płacisz prowizji i podatku pcc 2% Szukasz innego mieszkania? - zapytaj o ofertę! Dostępne mieszkania od 70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, kraków - Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 172 zł48,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 360 zł44,90 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Promocja - miejsce postojowe gratis Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w części domu, położonym w dzielnicy Swoszowice przy ulicy Myślenickiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,24 m² 18 385,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - (możliwość wykończenia). Na powierzchnię 42.81 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł86 m² 19 756 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kraków, sprzedaż, mieszkanie. Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni ok. 86 m2 znajdujące się w kamienicy w Krakowie przy ulicy Szymanowskiego przy Parku Krakowskim w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. całkowitej 71m2 w miejscowości Szczawnica położone na 3 piętrze w nowo nadbudowanym piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 890 zł41,40 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

987 468 zł69,54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 375 zł46,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 000 zł44,24 m² 18 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera zakup bez prowizji I podatku pcc Proponuję (do zakupu od dewelopera) nowe, ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem (powierzchnia 43,06 m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 m² 28 535,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana kawalerka w nowoczesnym kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie jest jasne i przytulne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł51,11 m² 22 089,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Rakowickiej 22h w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Lokal idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 044 741 zł96,45 m² 21 200,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 000 zł30,60 m² 18 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 091,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Szkolnym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37,80 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na prezentację mieszkania w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze trzy piętrowego bloku bez windy. Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł92,86 m² 8 992,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bibice ul. Akademicka Zaledwie 4 km od granicy Krakowa na nowo powstającym osiedlu kameralnych domów w zabudowie bliźniaczej do sprzedania przestronny 4 pokojowe (92,86 m2) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 017 363 zł45,42 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 114 000 zł94,26 m² 22 427,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

The Partners ma wyjątkową i wyłączną przyjemność zaprezentować apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie na sprzedaż - Bronowice - Kraków lokalizacja: bronowice to dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł56 m² 12 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Funkcjonalne mieszkanie 56 m blisko Ronda Mogilskiego Proponujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane przy ulicy Józefa Brodowicza w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 797 zł57,64 m² 15 766,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej gotowe Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem 3,5m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

 

Rynek pierwotny

498 021 zł45,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27,27 m² 15 731,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 900 zł52,26 m² 15 095,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 31 maja W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej oraz smart home Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 070 zł51,71 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 800 zł90 m² 24 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne, podzielone na dwa mniejsze: 50 i 40 m2 przy ul. Lema english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł33,82 m² 29 538,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy Placu Nowym. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat starego miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podgórze Duchackie ul. Łużycka 45m2 / 2 pokoje + balkon Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na krakowskim Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 064 zł66,71 m² 16 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49,24 m² 15 008,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje W stanie deweloperskim Z dwoma ogrodami! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Cechowej, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł107 m² 5 121,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Genialny apartament o powierzchni użytkowej 107,15 mkw znajduje się na drugiej kondygnacji w budynku wielorodzinnym w Ketach w rejonie Kęty Podlesie. Rozkład pomieszczeń : łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł97 m² 6 484,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny, klimatyczny lokal mieszkalny zlokalizowany w samym centrum Tarnowa - przy ul. Limanowskiego. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze dobrze utrzymanej kamienicy z 1936.