dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rokitniańczyków

Nowy Sącz,małopolskie

799 000 zł95 m² 8 428,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta naszego biura wzbogaciła się o odrębną własność lokalu mieszkalnego o powierzchni 94,8 m2 na II piętrze w niskim bloku przy ulicy Rokitniańczyków osiedle Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

795 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

1 044 120 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe z wyposażeniem o powierzchni 62,15 m , wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Januchty

Olkusz,małopolskie

488 000 zł56 m² 8 683,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty dwupiętrowej willi o nowoczesnym designie, zlokalizowanej w malowniczej okolicy. W budynku znajduje się jedynie 9 ekskluzywnych apartamentów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 48 m2 przy ul. Zygmunta Glogera w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

935 397 zł59 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w lokalizacji grzegórzki/stare Miasto, w zabytkowej kamienicy przy ul.Lubomirskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 58,83m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkaniez oddzielną kuchnią i balkonem, o powierzchni 50 m, usytuowane na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

576 000 zł41 m² 13 987,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe, ustawne przytulne i przestronne mieszkanie znajdujące się w Krakowskiej dzielnicy Nowa Huta na osiedlu Albertyńskim. Idealne dla singla lub młodej pary oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

840 000 zł67 m² 12 606,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, ciepłe i słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,63 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

940 000 zł38 m² 24 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2pokojowe na grzegórzkach W wysokim standardzie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki na ul. Grzegórzeckiej. Dzielnica doskonale rozwinięta pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 770 363 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z Tarasem w nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł82 m² 30 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

850 000 zł72 m² 11 763,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Firma bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, dostępne od zaraz, usytuowane na ostatnim, trzecim piętrze budynku położonego przy ul. Henryka i Karola Czeczów - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Kraków,małopolskie

570 000 zł37 m² 15 240,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: nie ma windy, piwnica; W pobliżu: sklepy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

939 907 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krogulskiego

Tarnów,małopolskie

329 000 zł48 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie stanowiące spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, położone na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Krogulskiego w dzielnicy Gumniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł92 m² 15 140,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mówimy w języku pl, ukr oraz ru [говоримо українською,польською, а також розуміємо російську] Opcja na wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Żabiniec przy ul.Siemaszki. Pełna własność hipoteczna. Mieszkanie znajduje się na 2-im piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

714 666 zł50 m² 10 057,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: plac zabaw, bliskość terenów zielonych, rowerownia, punkt ładowania pojazdów elektrycznych. Przynależności: mieszkania posiadają ogród lub balkon. Bezpieczeństwo: domofon, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kęty

Kęty,małopolskie

469 000 zł48 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania jasne, klimatyzowane i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Kętach na os. 700-lecia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, 4-piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

625 029 zł39 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji | 0% pcc I bez ukrytych kosztów Oferowane mieszkanie znajduję się w dzielnicy Dębniki przy ul. Jana Kantego Federowicza. Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

594 558 zł38 m² 15 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł69 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa huta - bieńczyce - os. Teatralne Mamy przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, nowa Huta- bieńczyce, os. Teatralne. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

789 000 zł62 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie doskonale położone w bliskiej odległo9sci od Rynku i ważnych połączeń komunikacyjnych / tramwaj, autobus, pociąg/. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kołodziejska

Kraków,małopolskie

185 000 zł17 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dopieszczony estetycznie i technicznie mikroapartament 17 m (w kw 11,33 m , skosy nie wliczone) z własną księgą wieczystą. Gotowy do użytku lub najmu (przychód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

1 337 000 zł56 m² 23 909,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

1 038 000 zł58 m² 18 014,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsza nowa inwestycja w Krakowie! Mieszkanie z ogródkiem w zielonej enklawie w cetrnum Krakowa! Blisko Wisły, wawelu i Kazimierza! Najważniejsze atuty: - pakiet antysmogowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w kamienicy w okolicy przy ulicy Sadowej, w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania. Osobne liczniki zużycia gazu, prądu, wody. Internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Azory - ul. Makowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Azory, ul. Makowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

619 900 zł53 m² 11 606,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (53,41 m2) z balkonem, piwnicą oraz ogólnodostępnym parkingiem tuż przez blokiem przy ul. Os. Strusia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

599 000 zł35 m² 16 964 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gustownie wykończone mieszkanie w sąsiedztwie Aquapark i ch Serenada. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane przy ulicy Bohomolca, 200 metrów w linii prostej od centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

649 000 zł39 m² 16 770 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

875 488 zł40 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 40.16m2 (powierzchnia całkowita 52.94m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Rynek Podgórski

Kraków,małopolskie

525 000 zł22 m² 23 863,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Okazja-hot oferta tylko u nas kraków, rynek podgórski tuż przy alejkach nad Wisłą Własnościowa z kw kawalerka do zakupu świeżo po generalnym remoncie o pow. 22m2 z osobnym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

360 000 zł55 m² 6 571,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wspaniała lokalizacja - ścisłe centrum miasta Tarnowa. Niepowtarzalna oferta dla poszukujących mieszkania w centrum a jednocześnie przy cichej i bezpiecznej ulice. W cenie ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

974 000 zł53 m² 18 450,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza nowa inwestycja w Krakowie! Mieszkanie na przestrzał z dwoma balkonami w zielonej enklawie przy centrum Krakowa! Blisko Wisły, wawelu i Kazimierza! Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kadłubek

Chrzanów,małopolskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane w Chrzanowie przy ul. Kadłubek! Fantastyczna propozycja zarówno dla klientów indywidualnych jak.