dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł51 m² 21 427,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English version below 0% pcc |r| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w dzielnicy Krowodrza przy ul. Kijowskiej w Krakowie. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jancarza

Kraków,małopolskie

702 000 zł60 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Złotego Wieku. TA oferta tylko U nas! opis: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 723 500 zł57 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży ostatnie apartamenty w wyjątkowej inwestycji! Ścisłe centrum Krakowa. Zaledwie 200 metrów do Plant / 650 metrów na Rynek Główny / 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Nowa Huta na os. Teatralnym nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

766 924 zł35 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 35.18m2 (powierzchnia całkowita 50.88m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górników

Kraków,małopolskie

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca do życia w komfortowych warunkach? Ta Alternatywa spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

545 278 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% Prowizji 0%pcc R| Property prezentuje atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł79 m² 16 391,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,7 m2 znajdujące się w ciekawej lokalizacji Krakowa osiedle Kliny. Lokalizacja: ul. Borkowska. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

680 000 zł51 m² 13 452 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego, 9-piętrowego bloku z 2018 roku w dzielnicy Mistrzejowice Nowe. Powierzchnia nieruchomości wynosi 50,55 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

915 000 zł44 m² 20 976,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji dla biura! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartramentu dwupokojowego w stanie deweloperskim o powierzchni 43,62 m2 (7 pietro) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha. Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Pachońskiego , na pierwszym piętrze, sześciopiętrowego budynku z 2023 roku w bardzo spokojnej, zielonej a zarazem bliskiej centrum okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

465 000 zł35 m² 13 263 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja / umowa przedwstępna Estate Nieruchomości prezentuje wygodne 35 metrowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Mistrzejowicach, os. Oświecenia. Bardzo dobra lokalizacja, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

439 000 zł29 m² 15 132,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią, mieszkanie na IV piętrze w bloku na os. Złotego Wieku w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

1 337 000 zł56 m² 23 705,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

818 935 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie - noho mogilska inwestycja: o wyjątkowości Inwestycji świadczy standard inny niż wszystkie. Do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Brzeszcze,małopolskie

299 000 zł46 m² 6 528,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 45-metrowe (54 m2 z piwnicą) mieszkanie przy ul. Dworcowej w centrum Brzeszcz. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja umożliwia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 500 000 zł162 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż! Pakiet dwóch odrębnych mieszkań w kameralnym budynku z 2019 roku znajdującym się przy ul. Na Popielówkę w Zielonkach. Na metraż 162,5 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 458 175 zł62 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kościelisko. Opis Nieruchomości Oferowana nieruchomość o powierzchni 62,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Kraków,małopolskie

635 000 zł48 m² 13 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ustawne i ładne mieszkanie położone przy ul. Sempołowskiej na Woli Duchackiej, po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2015 r. i 2021 r. Lokal dostępny od początku stycznia 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Kraków,małopolskie

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa cena! okazja inwestycyjna! nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - 3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami, 2 ogródkami I 2 komórkami lokatorskimi, blisko centrum miasta W nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

665 660 zł48 m² 13 902,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez pcc, 0% prowizj! Prezentuję Państwu mieszkanie 2- pokojowe z dużym balkonem w pięknej lokalizacji! - to i wiele innych! Jesteśmy autoryzowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

863 152 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

439 547 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup nieruchomości to ważna decyzja, która może przynieść Ci komfort, bezpieczeństwo i dobrą inwestycję na lata. Współpracując ze mną, zyskujesz wsparcie, rzetelność i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

610 000 zł58 m² 10 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! prokocim! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Konrada Wallenroda Nieruchomość położona na wysokim parterze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

797 000 zł57 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy o niskiej zabudowie na Osiedlu Prokocim Stary przy ul. Snycerskiej. Piętro 0/4. Lokal o powierzchni: 57 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł80 m² 13 341,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Friedlina w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

914 000 zł49 m² 18 798,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza nowa i gotowa inwestycja w Krakowie! Widok na Wisłę i korony drzew! Blisko Wawelu i Kazimierza! Najważniejsze atuty: - możliwość wydzielenia kuchni - Pakiet antysmogowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widok

Kraków,małopolskie

709 000 zł44 m² 15 968,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (2 windy) na ul. Widok, jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w dzielnicy Dąbie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

748 000 zł48 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,28m 2. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

930 442 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego o pow. 82,34 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 82,34m składają się: salon (30,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

840 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem poznańska - krowodrza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stróża Rybna

Kraków,małopolskie

929 000 zł75 m² 12 403,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie w Płaszowie. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w IV-piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Stróża Rybna. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł81 m² 22 839,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Partnerzy w nieruchomościach prezentują: wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny apartament w wyjątkowej lokalizacji. Ulica Masarska przy bulwarach wiślanych oraz Galerii Kazimierz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

999 000 zł76 m² 13 210,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Gabrieli Zapolskiej obok ul. Stańczyka na Bronowicach. Lokalizacja Bronowice są jedną z najbardziej uniwersalnych.