dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 126 373 zł61,05 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł86,44 m² 12 482,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,44 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 000 zł56,88 m² 14 697,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe narożne mieszkanie 3-pokojowe w 3-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł91,83 m² 19 492 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości obsługuje wyjątkową lokalizację apartamentu tuż nad Zalewem Bagry Apartament znajduje się nad Zalewem Bagry z parkiem i plażą cały kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł155 m² 18 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż 5 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta.Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł62,90 m² 17 488,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i piwnicą na Kazimierzu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 391 900 zł76,21 m² 18 264,01 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Brak podatku pcc Wyjątkowy apartament z widokiem na panoramę Krakowa 76.21 m komfortowej przestrzeni przy ul. Mogilskiej, w dzielnicy Prądnik Czerwony, tuż przy granicy ze Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 3. piętrze przy ul. Włókniarzy Andrychów Lokal jest funkcjonalny i dobrze doświetlony, idealny dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 125 zł64,89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 934 zł63,03 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 999 zł114,15 m² 25 405,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 114,15 m , położony na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł30,64 m² 21 214,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny Komfort w Sercu Historycznego Podgórza - ul. Dąbrowskiego 9 Szukasz idealnego balansu między tętniącym życiem miastem a enklawą spokoju? To wyjątkowe mieszkanie przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,29 m² 5 053,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: mieszkanie o powierzchni 47,29 m , położone w Trzebini przy ul. 1 maja, usytuowane na pierwszym piętrze w niewielkim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31 m² 14 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznej, centralnej części Krakowa, przy ulicy Józefa Wybickiego. To doskonała propozycja dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł33 m² 13 939,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Borkowskiej (podgórze, kliny). Nieruchomość jest zadbana i pozwala na wprowadzenie się bez ponoszenia większych.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł111,36 m² 10 686,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta sprzedaży na bielanach W krakowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech unikatowych segmentów w kameralnym kompleksie domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż niezwykły czteropokojowy apartament mieszkanie o powierzchni 100m2 przy ulicy Piłsudskiego w centrum miasta w Chrzanowie. Nieruchomość składa się z salonu, jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 320 zł54,93 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Kraków, prądnik Czerwony / Olsza ul. Celarowska / Żytnia - 5 pokoi / 72.2m2 + duży balkon Super lokalizacja! Idealne pod inwestycję i do zamieszkania! FORMA Estates oferuje do sprzedaży rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł156,03 m² 8 908,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Myślenic, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy na płycie rynku. To oferta dla osób, które myślą inwestycyjnie - pod wynajem lub pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

252 030 zł28,81 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.28,81 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przestronne 2 pokoje z dużą kuchnią i piwnicą | Os. Kalinowe Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę codziennego użytkowania, praktyczny układ i bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 817 zł36,76 m² 18 819,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

994 345 zł55,55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podgórze - ul.SASKA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze, ul. Saska w Krakowie. Inwestycja Saska Blu. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł51 m² 20 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować unikalną nieruchomość zlokalizowaną w klimatycznej części Krakowa Starym Podgórzu, przy ul. Węgierskiej. To propozycja dla osób ceniących historyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł46,50 m² 17 635 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament znajdujący się na parterze 3-piętrowej kamienicy z 1940 roku. - mieszkanie do remontu generalnego - bliskość ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! 0% prowizji od kupującego! oferta dotyczy mieszkania - nr A1 Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w budynku dwulokalowym zlokalizowane w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,98 m² 16 874,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku na zamkniętym osiedlu, gotowe do wejścia wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł76,10 m² 14 980,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na granicy Krowodrzy i Bronowic. Mieszkanie jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 979 zł63,90 m² 17 887 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł55,10 m² 25 353,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł28 m² 26 785,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul. Mitkowskiego w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 28 m2 znajduje się na parterze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 767 zł41,42 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowoczesne mieszkanie blisko wieliczki Bez podatku 2 % pcc Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wieliczki, w pobliżu centrów.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m na drugim piętrze, położone w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35,50 m² 17 464,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju z wyjściem na balkon, półotwartej kuchni, połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,07 m, położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku z windą na osiedlu Avia.

Szczegóły ogłoszenia