dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

651 000 zł57 m² 11 381,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

A/a0.1 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 57,2 m2 plus ogródekw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

791 411 zł36 m² 22 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,77m położone na parterze w 4-piętrowym budynku oddanym do użytkowania w 2024 r. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

355 000 zł60 m² 5 948,39 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 57,91m2 położone w Tarnowie przy ul. Westerplatte usytuowane na 11 piętrze. Mieszkanie bardzo przestronne, posiada: dwa sporej wielkości przedpokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 ul.MASARSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu z 2017 r na ul. Masarskiej (dzielnica: grzegórzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

595 000 zł36 m² 16 364,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z jadalnią o powierzchni 36,36 m usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł52 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie na parterze z widokiem na dziedziniec. Opcja zrobienia balkonu. Lokalizacja: ul. Krupnicza - położona niemal w samym centrum krakowskiego Starego Miasta. Sąsiaduje z Muzeum m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

534 000 zł36 m² 14 992 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Wrzosach

Kraków,małopolskie

249 000 zł20 m² 12 704,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka na ulicy. Na Wrzosach 51 Kawalerka o metrażu 19,6 m2 położona na drugim piętrze. Lokal składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

663 744 zł44 m² 14 962,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania koniec 2026 roku forma wlasnosci:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

521 645 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze o powierzchni 54,91m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł47 m² 25 319,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament na ostatnim piętrze Z przepięknym widokiem Z tarasu Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania na sprzedaż położonego na ostatnim, VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

440 000 zł27 m² 16 278,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, położone w zielonej okolicy przy ul. Jerzmanowskiego na Prokocimiu Nowym. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Klucze,małopolskie

439 000 zł57 m² 7 702 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Klucze, mieszkanie 3 pokoje po generalnym remoncie, wysoki standard, dwa balkony Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,17 m2 (po podłodze 62m2) położone na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

749 900 zł51 m² 14 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

1 089 000 zł60 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M73 i pcc! Stare Podgórze - Do sprzedaży piękne mieszkanie 60,3 m2 w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Termin realizacji 1q2026 lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprusie

Zakopane,małopolskie

399 000 zł22 m² 18 136,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania kawalerka w Zakopanem na ulicy Kasprusie 100m od ul. Krupówki mieszkanie ma powierzchnię 22mkw mieszkanie znajduje się na 1 piętrze składa się z korytarzyka, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Więcej informacji : bez prowizji od kupujacego! bez podatku pcc Jeśli szukasz słonecznego mieszkania w nowym budownictwie i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morawskiego

Kraków,małopolskie

920 000 zł62 m² 14 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -salwator -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łopackiego

Kraków,małopolskie

595 000 zł39 m² 15 217 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie (44.50m2) z balkonem, piwnicą oraz ogólnodostępnym parkingiem tuż przez blokiem przy ul. Os. Tysiąclecia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 528 301 zł102 m² 15 024,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

*prywatny, zielony taras na dachu!* *wysokie sufity W salonie - powyżej 5 m* *antresola do własnej aranżacji* Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 101,72 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

4 500 000 zł146 m² 30 752,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Krakowa, przy ul. Radziwiłłowskiej. Położenie tego luksusowego mieszkania zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 44 m2 na ul. Gnieźnieńskiej - dzielnica: (azory). Mieszkanie usytuowane jest na 10 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

874 944 zł63 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

1 144 000 zł60 m² 18 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Apartamenty w Starym Podgórzu. dla ceniących komfort życia i bliskość centrum. Tu wszystko jest blisko. W sąsiedztwie Starego Miasta i Kazimierza, gdzie rozrywka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

629 000 zł36 m² 17 653,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy tym mieszkaniu nie płacą państwo pcc! Mam przyjemność zaprezentować Państwu jedyne takie mieszkanie na osiedlu, dwupokojowe mieszkanie z tarasem, położone przy ul. Lasówka, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku, które znajduje się na zamkniętym osiedlu objętym monitoringiem wizyjnym. Mieszkanie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kremerowska

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł46 m² 29 347,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy mieszkanie! 2 - Pokojowe 46 m2 - stare miasto - ul.Kremerowska. Polecamy, wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane nowoczesny kameralny budynek z 2009 roku przy ul. ulicy Kremerowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

901 000 zł82 m² 10 974,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

A/a0.16 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie 82,11 m2 plus ogródekw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje do remontu! lokalizacja: budynek znajduje się na spokojnym osiedlu Azory, ul. Czerwińskiego. W pobliżu bloku pętla autobusowa. Świetnie rozwnięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

499 900 zł32 m² 15 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka po odświeżeniu w bloku z 2015 roku* *I speak English; розмовляю українською ** Na życzenie udostępnimy filmik z nieruchomości. O mieszkaniu i bloku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 266 zł26 m² 18 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł64 m² 23 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam 3 pokojowe, przestronne, nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,62 m z ogromnym tarasem położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe 61m2 na 4 piętrze położone w przepięknej okolicy obok lasu, z prześlicznym ogródkiem pod blokiem. Wokół cicha i spokojna okolica, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Tarnów,małopolskie

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, ścisłe centrum miasta, blisko rynek, sklepy, restauracje, tereny zieleni, szkoła podstawowa i średnia, żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 021 734 zł59 m² 17 409 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest już gotowa forma wlasnosci: pelna wlasność brak prowizji. Brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

365 000 zł17 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - apartament przy ul. Starowiślnej najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

485 000 zł38 m² 12 716,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w zielonej i spokojnej części Krakowa, rejon Mistrzejowice, osiedle Bohaterów Września. 2 osobne.