dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

469 000 zł29 m² 16 166,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią, mieszkanie na IV piętrze w bloku na os. Złotego Wieku w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

885 000 zł65 m² 13 573,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Olsza przy ul. Pilotów. Doskonała lokalizacja tylko 3,5 km od Rynku Głównego. W pobliżu pełna infrastruktura komunikacyjna - 3 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

575 000 zł59 m² 9 755,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! rodzinne mieszkanie marzeń - zapraszamy do zapoznania się Z ofertą! idealne I komfortowe dla każdego 3-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Dmowskiego w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

671 018 zł39 m² 17 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

770 000 zł62 m² 12 339,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 62,40 m2 na Osiedlu Kombatantów - dzielnica: ( Mistrzejowice). Mieszkanie usytuowane jest na 8 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

715 000 zł51 m² 14 019,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 51 m2. Lokalizacja: azory- ul. Radzikowskiego. Świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

870 000 zł58 m² 14 933,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i ciche 3-pok. mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 przy ulicy Czarnogórskiej w dzielnicy Wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

965 739 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

697 000 zł50 m² 14 052,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Władysława Jagiełły

Brzesko,małopolskie

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie blisko centrum Brzeska Mamy przyjemność zaprezentować mieszanie położone na osiedlu Władysława Jagiełły w Brzesku! Podstawowe dane: powierzchnia ok 46m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rydlówka w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niesamowicie atrakcyjnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

735 000 zł50 m² 14 682,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku na kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku, w jednej z bardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

795 000 zł53 m² 14 893,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2012 roku. Lokalizacja: ul. Przewóz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

798 950 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezprowizyjny bronowice - 3 pokojowe nowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami! Mieszkanie ma powierzchnię 55,10 m2 - mamy tu salonz aneksem, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

1 247 000 zł60 m² 20 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For English, please call or send me a message. Bez pcc Bez prowizji Pośrednika Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 60-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie z 28-metrowym tarasem w dzielnicy Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

844 253 zł54 m² 15 519,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

739 000 zł68 m² 10 850,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na Osiedlu Szkolnym w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta które mieści się na drugim piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Centrum B-11 kameralne, słoneczne mieszkanie 29 m2 z balkonem 2 piętro po remoncie 1 pokój, oddzielna kuchnia, przedpokój. łazienka, piwnica Balkon- okna i balkon z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wlotowa

Kraków,małopolskie

600 000 zł44 m² 13 793 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 43,5 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Wlotowej. Lokal po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2016 r.;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

853 000 zł67 m² 12 731,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! gotowe! inwestycja oddana do użytku! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji W tym metrażu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

591 445 zł43 m² 13 612,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc oraz prowizji! Zapraszam do zakupu mieszkania w Krakowie w ramach przedsprzedaży w bardzo okazyjnej cenie! Ekspozycja Północ - Południe Lokal nr 1 A 1 01 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek Dębnicki

Kraków,małopolskie

935 000 zł67 m² 14 034,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 66,62 m2 na Rynku Dębnickim- dzielnica: (dębniki). Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1907 roku. Nadbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Bronowice, tuż przy ul. Balicka okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

670 338 zł40 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zwolnienie z podatku pcc oraz prowizji dla klienta! Na życzenie oferujemy możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

843 675 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w zielonej części dzielnicy Bieżanów- prokocim. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

1 593 900 zł53 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

English below Nowoczesny i ekskluzywny kompleks apartamentów Angel Plaza zlokalizowany w odległości 5 minut pieszo od Rynku Głównego i zamku na Wawelu, panoramiczne widoki na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

785 000 zł44 m² 17 951,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Słoneczne/dwa pokoje/duży taras/garaż/komórka N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

377 000 zł23 m² 16 637,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Mieszkanie na Osiedlu Na Wzgórzach w Nowej Hucie Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Wzgórzach, w malowniczej dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, nowa Huta. Jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 435 000 zł60 m² 23 916,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pośrednikom w obrocie nieruchomościami, agentom, doradcom i brokerom dziękuję - nie współpracuję. Proszę nie dzwonić Zapraszam do osobistego kontaktu osoby zainteresowane nabyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

769 000 zł61 m² 12 606,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kraków, kurdwanów, ul. Bojki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1990 roku, wykonanego z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

428 000 zł28 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkaj W zielonej okolicy bez wkładu finansowego Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 25,6 m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

542 800 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 46 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 46 m składają się: salon (20,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa huta - bieńczyce - os. Teatralne Mamy przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, nowa Huta- bieńczyce, os. Teatralne. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł72 m² 14 523 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 72,23 m2 na ul.Armii Krajowej - dzielnica: (Krowodrza). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 9 piętrowym bloku z około 1982 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

648 000 zł34 m² 19 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Dębniki, os Ruczaj okolica: okolica bardzo dobrze skomunikowana zarówno pod kątem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Poznańska w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

800 000 zł37 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie przy ul. Ariańskiej. Mieszkanie znajduje się w kompleksie, na który składa się przestronny, zaciszny i zielony dziedziniec, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

922 661 zł86 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025