dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,37 m , położona w dzielnicy Nowa Huta os. Jagiellońskie, kraków. Mieszkanie idealne pod inwestycję (wynajem) lub jako pierwsze lokum z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł212,90 m² 17 755 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na słynnym Osiedlu Oficerskim w centrum Krakowa, na ul. Kieleckiej. Możliwa też jest zamiana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 588 zł44,47 m² 9 974,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 940 zł72,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,05 m² 12 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania atrakcyjne, wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Modlnica. Mieszkanie o pow. użytkowej 71,05m2 + strych około 10-15m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 000 zł89 m² 15 898,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 5 pokoi inwestycja bona, ul. Walerego Sławka 7, kraków Termin oddania: i kwartał 2026 Brak podatku pcc mieszkanie: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 980 zł65 m² 13 538,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustawne, przestronne i pełne możliwości! Gotowe mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz! Salon od południa! zadzwoń I umów się na spotkanie! 1. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 000 zł59,35 m² 15 804,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73 m² 6 287,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie po generalnym romoncie położone w Gorlicach przy ul. Kościuszki o powierzchni 73m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,42 m² 12 549,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2. Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł61,93 m² 23 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 61,93 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja Emaus Garden to osiedle dla osób ceniących aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W nowym budownictwie! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł76,20 m² 18 766,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament położony na parterze kamienicy w rejonie ul. Długiej, ul. Krowoderskiej. Apartament o powierzchni 76,20m2, dwupokojowy. W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł77,63 m² 9 905,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy bardzo komfortowe mieszkanie w odległości zaledwie 10 minut spacerem od centrum Wieliczki. Bardzo szybko dojedziemy również do dużych miast takich jak: - kraków - Niepołomice -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 788 zł43,30 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.43,30 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,05 m² 6 756,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dwa ostatnie mieszkania na pierwszym etapie inwestycji, nie zwlekaj z decyzją, " Osiedle Borki" w Koszycach Wielkich! Jeżeli myślisz o przeprowadzce w ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 9 piętrze. Nieruchomość wyróżnia się przepięknym widokiem na góry oraz przeszkloną loggią, która.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Polecamy mieszkanie jednopokojowe położone przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej (kliny). Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój - bardzo duży balkon przez całą szerokość.

 

 

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne, jasne mieszkanie 1-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł30,52 m² 24 901,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny - Kraków Na sprzedaż oferuję wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie o powierzchni 30,52 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,30 m² 12 235,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 65,3 m , położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Czerwonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł46,61 m² 9 997,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skała ul. Rzeźnicza dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

329 730 zł37 m² 8 911,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 37,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł22,90 m² 16 331,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy ul. Siemaszki w Krakowie. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla klientów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

243 816 zł25,02 m² 9 744,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Budynek gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,72 m² 16 290,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 762 110 zł55,94 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39.57 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 000 zł44,01 m² 24 494,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 628 zł44,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie od południa na 3 piętrze! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 400 zł60,75 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m , zlokalizowane na drugim piętrze 8 piętrowego budynku. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł27,90 m² 16 989,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Krakowie na Ruczaju. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2011 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Myśliwskiej Mieszkanie: - osobna jasna kuchnia, salon z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 420 zł96,38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, bez pcc! Lokal będzie gotowy jeszcze w tym roku! Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 96 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł35,26 m² 25 382,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie typu studio w nowoczesnej inwestycji Steam Park [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37,50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe , wola duchacka , loggia! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij