dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

555 015 zł34 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Federowicza w nowym i kameralnym bloku (bez windy - tylko 2 piętra!). 2 pokoje na małym metrażu 34,05 m2! Balkon 5,6 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

699 340 zł37 m² 18 901 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz nowego mieszkania 2 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł56 m² 22 698,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Livinder ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 55,51 m w nowej inwestycji r. zlokalizowanej na ulicy Grzegórzeckiej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

460 000 zł25 m² 18 563 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój - funkcjonalny aneks kuchenny - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

857 934 zł56 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Federowicza w nowym i kameralnym bloku (bez windy - tylko 2 piętra!). Mieszkanie o powierzchni 55,71 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 054 000 zł68 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy na ul Szlak na pierwszym piętrze .Mieszkanie o powierzchni 68m. Składa się z 2 dużych pokoi, kuchni z balkonem. przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

940 000 zł58 m² 16 207 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

706 000 zł42 m² 16 809,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Profit Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

740 000 zł39 m² 18 829,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni, salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

750 000 zł39 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, zgrabne 2-pokojowe ze słonecznym balkonem na najwyższym piętrze, bardzo ustawne mieszkanie, o powierzchni 39m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko U nas, w biurze nieruchomości livinder lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Reduta , na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku z 2011 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

579 000 zł49 m² 11 782,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ciepłe i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

650 000 zł37 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicę Ułanów. Mieszkanie jest wykończone (zostało tylko umeblować według własnych potrzeb) - we speak english!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

840 000 zł51 m² 16 600,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Home -estate prezentuje na sprzedaż bardzo klimatyczne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu w krakowskich Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska

Kraków,małopolskie

599 000 zł45 m² 13 252,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Home-Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,20 m2 (po podłodze ponad 50 m2), zlokalizowane w sercu miasta - na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Przytulny, dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł120 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie ul. Seweryna lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5,7 km od centrum). 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

884 000 zł50 m² 17 630,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 50,14 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ emmerson prezentuje: ustawne, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, szuka nowego właściciela. Nieruchomość o pow. 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

665 000 zł32 m² 20 550,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Czyżyny - sołtysowska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Czyżyny ul. Sołtysowska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prądnik czerowny - ul. Kwartowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerowny, ul. Kwartowa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

934 000 zł53 m² 17 622,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do składania ofert cenowych! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w cichej spokojnej okolicy! Nieruchomość położona wśród terenów zielonych, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

779 000 zł53 m² 14 693 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji to jest właśnie Alternatywa dla Ciebie. Komfortowo wykończone mieszkanie z 2 sypialniami , salonem z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

540 000 zł48 m² 11 198,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe 48,22 m Bieżanów-Prokocim Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Tadeusza Seweryna 3a (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

640 000 zł50 m² 12 929 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widokowe i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49,5 mkw. położone w zielonej okolicy, w Prokocimiu Starym przy ul. Bieżanowskiej. Lokal dostępny w terminie do 2 m-cy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

539 000 zł29 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na oś. Zielonym, na parterze dwupiętrowego budynku z 1953 roku w bardzo spokojnej, zielonej i atrakcyjnej lokalizacji. Ulica Obozowa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie na os. Teatralnym w budynku z 1954 roku. Doskonałe dla wszystkich którzy wolą więcej przestrzeni niż miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

465 000 zł25 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 4 w bloku bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

515 000 zł29 m² 17 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kraków / Ruczaj / ul. Federowicza / kawalerka / gotowa do wejścia mieszkanie 28,37m2 Piętro: 0/4 Winda Balkon Czynsz 302 zł Budynek z 2018r Ekspozycja mieszkania - południowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

690 000 zł47 m² 14 652,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Profit Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego 47m2 na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

781 550 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

763 769 zł39 m² 19 583,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż Nowe Dwupokojowe Mieszkanie z Widokiem na Kraków Ul. Vetulaniego Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

725 000 zł38 m² 19 078,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż Nowe Dwupokojowe Mieszkanie z ogródkiem Ul. Czerwieńskiego.- Brak podatku PCC2% Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Woda, las i natura nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca do zamieszkania! Tym razem prezentuję Państwu mieszkanie z ciekawym potencjałem architektonicznym. Duże przeszklenia, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

2 600 000 zł199 m² 13 087,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3 -pokojowy apartament 138,88 m2 wraz z dodatkową powierzchnią mieszkalną w przyziemiu 61,78 m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: wola Justowska). Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

649 000 zł52 m² 12 476 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Powstańców - 52,02 M2. Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,02m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

409 000 zł21 m² 19 229 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie przy os. Bohaterów Września o powierzchni 21,27m2 na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

360 000 zł48 m² 7 444,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone w bloku zlokalizowanym na os. Barskim w Nowym Sączu. Mieszkanie jest bardzo jasne, posiada duże okna skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł35 m² 17 918,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doradcy z Home Drop mają przyjemność zaprezentować to urocze, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,16 m2, położone na 4. piętrze ładnego, pięciokondygnacyjnego budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Apartament 128 m2 w inwestycji Maciejkowa Apartments ul. Maciejkowa / Kraków/ Prądnik Biały. Pełna oferta dostępnych apartamentów znajduje się na stronie dewelopera Planowany termin oddania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij