dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

529 000 zł33 m² 15 800,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkania to Sierpień 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 258 500 zł95 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z 2023r. Posiada przestronny, dwa duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

556 600 zł46 m² 11 969,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr. lok. M-24 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania wchodzi: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

648 000 zł34 m² 19 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Dębniki, os Ruczaj okolica: okolica bardzo dobrze skomunikowana zarówno pod kątem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Kraków,małopolskie

735 000 zł42 m² 17 520,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe, mieszkanie o wschodniej ekspozycji, znajdujące się na Krakowskim Prądniku Białym przy ul. Turystycznej 15 w budynku z 2023 roku. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

650 000 zł87 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Concept Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, które znajduje się na jednym z najnowocześniejszych osiedli w Bochni - osiedlu Panorama,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Modlnica

Modlnica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 254 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji: martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkania znajdującego się tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł28 m² 15 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy mieszkanie 1- pokojowe 28,47 m2 ul. Złocieniowa. (os.Złocień) Nieruchomość położona jest na parterze w 3 piętrowym budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

216 000 zł20 m² 10 854 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 19,90 m2 zlokalizowane na III piętrze w kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej ( Stare Podgórze ). Mieszkanie sprzedawane jako udział ze wskazaniem ( aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czyżewskiego

Kraków,małopolskie

727 000 zł50 m² 14 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M1.7 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU 3 pokojowe mieszkanie 50m2 w BRONOWICACH, ul. Piaskowa - 20 minut do centrum, powierzchnia 50 m2, na którą składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

983 125 zł60 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak Podatku pcc Brak Prowizji Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 3 pokojowy apartament w Centrum Krakowa. Mieszkanie nr C.3.9 po powierzchnię 60,5 m2 , znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

761 230 zł42 m² 18 051,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję nowe. nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni ponad 42m2 znajdujące się w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Malborskiej. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł69 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

887 000 zł42 m² 21 119,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem poznańska - krowodrza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł32 m² 15 992,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka po odświeżeniu w bloku z 2015 roku* *I speak English; розмовляю українською ** Na życzenie udostępnimy filmik z nieruchomości. O mieszkaniu i bloku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

922 489 zł52 m² 17 675,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Wyjątkowe osiedle w Krakowie przy Rondzie Matecznego ul. Rydlówka Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje, powierzchnia od 32,48 m2 do 57,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

834 000 zł49 m² 16 985,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży w inwestycji Tarasy Verona ul. Kołowa 5/ Armii Krajowej, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 z dużymi balkonami do każdego z pokoi. Dodatkowo komórka 5,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

771 000 zł55 m² 13 967,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

nr. lok. m2.4 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU 3 pokojowe mieszkanie 50m2 w BRONOWICACH, ul. Piaskowa - 20 minut do centrum, powierzchnia 50 m2, na którą składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

962 504 zł62 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Hutniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia, znajdujące się na osiedlu tysiąclecia na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

997 000 zł100 m² 9 970 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

nr.12 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,5 m2 w Modlnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

710 000 zł41 m² 17 170,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Racławickiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i ustawne, w pełni wyposażone do odświeżenia. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

969 000 zł56 m² 17 303,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe! stare podgórze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kalwaryjskiej Nieruchomość położona na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

875 000 zł70 m² 12 584,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Płaszów / przestronne mieszkanie / 4 pokoje / 2 balkony Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Płaszów, w bliskiej odległości od Zalewu Bagry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, do sprzedanie oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się w północnej części Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: ulica Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

843 570 zł46 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

725 000 zł52 m² 13 912,90 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze 13-piętrowego wieżowca przy ul. Ognistych Wici w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont 5 lat temu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

690 000 zł41 m² 16 841,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na ulicy Henryka i Karola Czeczów 34, bieżanów-Prokocim, złocień. na trzecim,trzypiętrowego budynku z 2021 roku w bardzo spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Więcej informacji: telefon: e-mail: lokalizacja Kraków / Nowa Huta / osiedle Tysiąclecia Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 w cenie 650 000zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie na os. Józefa Strusia (bieńczyce) w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

677 600 zł38 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak Podatku pcc Brak Prowizji Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Centrum Krakowa. Mieszkanie nr B.6.14 po powierzchnię 38,5 m2 , znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

469 000 zł37 m² 12 570,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z piwnicą znajdujące się na 1 piętrze, 4 piętrowego bloku. - 0% Prowizji - dobrze skomunikowane (tramwaj, autobus) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

380 000 zł20 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Na Szaniec o powierzchni 20m2 na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie inwestycyjne składające się z: - salonu, - przedpokoju z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zawodzie

Kraków,małopolskie

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 55m2 przy ul. Zawodzie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza. Rozkład mieszkania (2 pokoje, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł106 m² 17 022,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

582 000 zł46 m² 12 707,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Stachiewicza 40a, kraków Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na 7. piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pustynna

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł71 m² 16 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 z balkonem, tarasem, ogródkiem, garażem i komórką lokatorską, położone przy ul.Pustynnej, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Białoprądnickiej , na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 2001 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej centrum okolicy. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

2 349 444 zł88 m² 26 826,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pragniesz zamieszkać w miejscu, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania? Marzysz o połączeniu miejskiego życia z bliskością natury? Ten wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 398 000 zł65 m² 21 584,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie położone na pierwszym piętrze inwestycji Lokum Siesta przy ul. Kobierzyńskiej 8. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone, nigdy nie było zamieszkane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij