dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 466 ogłoszeń

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę apartamentu na wynajem o powierzchni 65 m2 w inwestycji w samym sercu krakowskiego Podgórza przy ul. Celnej. Lokalizacja Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W notus - nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację :-) Wyjątkowe mieszkanie do wynajmu, które może być wynajęte bez umeblowania lub wyposażone pod klienta. Widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Consilo prezentuje : Przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku przy ul. Świętego Wawrzyńca 21.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwudziestometrowa, słoneczna, cicha, wyposażona garsoniera znajdująca się przy ul. Macieja Miechowity. Cena 2000 zł plus około 150 zł opłaty za media

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,60 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2 z dwoma niezależnymi pokojami oraz dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Raciborskiej na Ruczaju, a jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na siódmym piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27,70 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z garażem przy ulicy Okulickiego. Świetna lokalizacja, ciche i jasne wnętrze, idealne dla singla lub pary szukającej komfortowego miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przytulna nieruchomość Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym przy ul. Bora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie, 3 niezależne pokoje, 71m2., 1 piętro. ul. Ostatnia 2g. Miejsce postojowe w cenie. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Piastowskiej 30. Mieszkanie, znajduje się na drugim piętrze w w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Powstańców 82, kraków. Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 4. piętrze w bloku przy Świcie w Tarnowie. Mieszkanie składa się z: 2 małych, oddzielnych pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum z balkonami | 3 pokoje | 60 m | I piętro ul. Przemysłowa 7 Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 25 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament z dużym ogrodem - Apartamenty Ludwinów Do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament z 1 sypialnią, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Apartamenty Ludwinów -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia garsoniera przy ulicy Spółdzielców - blisko tramwaj. Wolne od zaraz. Do wynajęcia garsoniera przy ulicy Spółdzielców w pobliżu ulicy Nowosądeckiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 61m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. bp. Jana Prandoty w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, zadbane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy mieszczącej się przy ul. Wojtarowicza. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy na osiedlu Walerego Sławka 8 Spokojne Ciche Bezpieczne osiedle Pełna infrastruktura w zasięgu 5 min pieszo Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w kompleksie Salwator Tower na Bronowicach. Lokalizacja: bronowice to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Kazimierz ul. Halicka 26 m Nieruchomość: do wynajęcia oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na piątym piętrze nowego budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł52 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1. czerwca, trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 52 mkw w kompleksie apartamentowców Art City przy ulicy Fabrycznej 5b w Krakowie - dzielnica Grzegórzki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Śliska Zapraszamy do wynajęcia apartamentu o wysokim standardzie w świeżo wyrestaurowanej, klimatycznej kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44,39 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 44.39 m2 przy ul. Bronowickiej, tuż obok stacji Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Bronowice i przystanku tramwajowego Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74,31 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Homfi ma przyjemność zaprezentować trzypokojowy apartament przy ul. Kasztelańskiej w Krakowie. Lokalizacja: zwierzyniec to nie tylko prestiżowy i ekskluzywny adres.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerskie mieszkanie W sercu kazimierza | widok na zieleń N20 Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,40 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lutego, nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,40m2. Tylko U nas! budynek I lokalizacja: budynek: niski blok z 1967 roku, świeżo po remoncie. Duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Domagały (dzielnica Złocień) w Krakowie o powierzchni 49m2. - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,41 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.41 m2 przy ul. Facmiech 14 w Krakowie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bloku z lat 80-tych przy ul. Facimiech 14.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Bieńczyce 35,5 m2 Zwierzęta akceptowalne po ustaleniu. Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia urządzone, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Albertyńskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,89 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie położone jest na parterze i przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecamy mieszkanie położone na I piętrze budynku, który znajduje się na obrzeżach miasta - około 2 km do centrum. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament 55m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji noho Lindego 2 w Krakowie. Lokalizacja Inwestycja znajduje się przy ul. Lindego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z miejscem postojowym na nowym osiedlu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Krakowa. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w miejscowości Jawczyce (gm. Biskupice). Lokal mieści się w stylowym budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Lipińskiego w Krakowie. * dwa balkony * funkcjonalny układ pomieszczeń * idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28,50 m² 80,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem znajdującą się w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Pękowickiej, przecznica Łokietka. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jawornik - Dom lub mieszkania do wynajęcia. Zapraszam do wynajęcia pięciu mieszkań lub całego domu w miejscowości Jawornik zaledwie 5 km od Myślenic. Oferta dla Klientów szukających mieszkania.