dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie, położone w ciekawej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Seweryna Goszczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie nieopodal Ronda Mogilskiego. English version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: mogilska Przystanek: cystersów, rondo Mogilskie W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62 m2 położonego w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Krakowa | 63 m | 2 pokoje | Kamienica | Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,30 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie z tarasem ul. Wielicka 15, kraków Na wynajem wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wola Duchacka przy ulicy Sebastiana Klonowica w Krakowie. Oferta na wyłączność, tylko u nas! We speak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowany w inwestycji przy al. Kijowskiej (krowodrza). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w budynku z windą (10 kondygnacji) przy ul. 3 maja w Oświęcimiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Avia, ul. Orlińskiego 12, kraków (czyżyny) Do wynajęcia przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok. mieszkanie z odzielna kuchnią i balkonem - Os. Europejskie! lokalizacja: mieszkanie położone jest w cenionej lokalizacji Krakowa na Osiedlu Europejskim, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na I piętrze zadbanego budynku z 2008 roku. Lokal składa się z dwóch komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze budynku przy ul. Katowickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wanną i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Nuszkiewicza 12. Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na wynajem mieszkanie położone przy ul. Narutowicza 46/2/20 w Brzeszczach. Mieszkanie o łącznej powierzchni 23 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,68 m² 35,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie - centrum Limanowej Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta Limanowa. Lokal znajduje się na parterze i składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prądnickiej w Krakowie, w nowoczesnym budynku z ochroną, zaledwie 7 minut spacerem od najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,50 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje: nowe mieszkanie po generalnym remoncie | 2 pokoje + balkon | Garaż wolnostojący | Świetna lokalizacja ul. Kremerowska | Gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego, czteropokojowego penthousu o powierzchni 145 m2 z ogrodem zimowym i tarasem na dachu budynku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem studio o powierzchni 28m2 w Krakowie w inwestycji "apartamenty Wybickiego" dostepne: od zaraz Obecnosc zwierzat: do uzgodnienia Opis: studio znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,51 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, wyposażony apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem od lipca, kawalerka zlokalizowana w odrestaurowanej kamienicy zaraz obok Plant. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA - 3 POKOJE - METRAŻ MIESZKANIA - 60,31 M2 + 24 TARAS DODATKOWO AŻ 3 MIEJSCA POSTOJOWE UL. Chełmońskiego - dzielnica krowodrza Mieszkanie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł66,08 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu mieszkalnego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferujemy do wynajmu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu piętro domu z przeznaczeniem na wynajem na cele mieszkaniowe ale również pod siedzibę firmy, biuro rachunkowe, szkołę językową lub inną działalność biurowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.29 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Szpitalnej w Tarnowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,51 m² 92,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na Starym Podgórzu z dużym balkonem i widokiem na dziedziniec N20 Nieruchomości przestawia ofertę - 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34,51 m2 zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania o pow. 34 m2, znajdujące się przy ul. Anny Śniadowskiej na krakowskich Klinach. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, na ostatnim - 4 piętrze, o powierzchni 43 m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Grzegórzeckiej 79 w Krakowie (dzielnica - śródmieście/grzegórzki) ->.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Lublańska | Kraków, prądnik Czerwony Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Bulwarach Wiślanych zamieszkaj blisko natury i centrum. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowane 2-pokojowe z oddzielną sporą kuchnią mieszkanie na os. Szkolnym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się, w tak popularnej obecnie i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Eng version below. Oferuję do wynajęcia (bez prowizji) nowoczesną, w pełni wyposażoną kawalerkę na Osiedlu Piltza X, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ruczaj w Krakowie. To.